Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • It's better than nothing. *1*
  • Na tomhle projektu mě nejvíc zklamala grafika. Fakt nejsem nějakej onanista přes grafiku, ale tohle je prostě humus. Ještě ke všemu když na začátku prezentovali tu hru jako ručně malovanou https://ksr-ugc.imgix.net/assets/000/876/919/a1d0e45fc7a68f4c962f2ebcd7a2210c_original.jpg?w=680&fit=max&v=1377909641&auto=format&q=92&s=a7c511c25cbd252c03134a8b84a98aa5
  • Nejlepší plošinovka je Commander Keen *5* *2*
    • Ale prdlajs, kral je Ori and the blind forest. Nic lepsiho v tohle zanru nenajdes. Diamant.
      • HaHaHa
    • To je názor člověka co hrál celý život pouze na pc, já bych se neopovážil tvrdit, která plošinovka je nejlepší, protože jsem jich většinu nehrál, ale minimálně blackthorne je lepší než keen a v kategorii (nejen)pro děti, kam keen spadá patří supermario bros 3, kterého sami tvůrci keena (ano id soft) předělali z nes na pc 1:1 a nabízeli ho nintendu k distribuci na pc, což nintendo pochopitelně odmítlo a id udělali keena, který by jinak nevzniknul, obdobně vzniknul warcraft a starcraft. Hlavní problém mighty no. 9 je jako u většiny kickstarterových projektů - fanoušci sami nevědí co chtějí, dokud to nedostanou a pak zjistí, že to není to pravé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit