Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Treba jako EVE?
  • wenceslaus
    Nojo, stal se z nich maskot. Přitom ještě v 2. edici to zdaleka nebyli takový drsňáci, jen trochu „vylepšení “ lidé, ale stejné výšky, skoro stejně postradatelní.... a pak bum prásk a je tu rasa 3m Herkulů :-D
  • wenceslaus
    Já jen, že je (sestry) nemáš v tom výčtu :-) Tau mi tam moc nesedí ale Chaos je Alfa a Omega Warhammeru... teda alespoň ta Alfa.... legie.
  • Raziel_cz
    Protože jsou prostě nejproklamovanějším symbolem Warhammeru 40 000. V PC hrách jsou o to víc oblíbení, že třeba Dawn of War oslovil bambilión lidí, co o tomhle světě nic neví, a ti si pochopitelně radši zahrají za "roboty s motorovkama" než kanónenfutr, jenž my jako fanoušci žerem v knížkách.
  • Podle mě to mění celkem dost, ale já taky doufám, že tahle hra bude super. Když se řekne F2P MMORPG tak si prostě vybavím hry jako Neverwinter Online.
  • PS2 je teda hodně light RPG.
  • rpg?
  • Každý MMO co chce přežít dýl než pár měsíců musí byt nevyhnutelně pro nejvíc hráčů.
  • k Warhammer Online byly figurky, tak by se tady taky mohli pochlapit.. *4*
  • ne já raději Chaos a tau
  • wenceslaus
    Aha, takže bys hrál Sisters of Battle :-D
    Šlo mi jen i to, že ten svět je mnohem bohatější, ale většinou se to soustředí na power armour - což je škoda.
  • reaguju na to bez astartes
    takže já bych vyřadil TAU ELDARY TYRANIDY CHAOS NECRONS ORKS a GARDISTY
    ,ale to by to už asi nebyl WH40000
    tak myslete hlavama prosím *14*
    ps:asi taky skáknu do heresy fouders pack nemužu se dočkat a že si jestě hodně počkáme
  • dikes
  • Je to na uložto
  • TheGGG
    no pro fandy omalovánek ala WoW asi jo.
  • TheGGG
    no určitě né pro děti, takže odpal
  • XorxoxTalarius
    Holt jsou ti "hodni" a reprezentuji nas jako lidstvo
  • XorxoxTalarius
    No ja cekam na vyplatu a kupuju founders heresy pack ... tak doufam ze pak poslou nejakou figurku :D
  • wenceslaus
    Mě by se to líbilo víc (myslím bez mariny, ne Maria). W40K opravdu není jen o Astartes. Jen jsou, nevím proč, nejoblíbenější.
  • wenceslaus
    Vždyť to přesně píše :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit