Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • desiRable
    Jako logické pojetí hry není špatné, ale celkově příběh, nějaké napětí a větší přitažlivost k hráči je mizivá.
    A z Unreal Enginu bych u takovéto typu hry čekal víc. Když porovnám grafiku s The Vanishing of Ethan Carter, tak tahle nic moc. Nemluvně o zvukových efektech, vodu slyším téct, ale když do ní skočím z výšky, tak žádná odezva, ani zvuk, ani že by se voda nějak hnula, to samé, když padá prudký déšť do vody, žádný efekt na hladině. Hra mi 2x spadla a několikrát sem se zasekl o kámen a nešlo se nikam hnout. Chybí absence nastavení myši a ovládání. Nějaká citlivost, prohození osy apod., nic bohužel nejde nastavit.
    Chybí běh, postava se sice nepohybuje pomalu, ale některé lokace sou rozlehlejší a chůze nudí.
    Hru bych spíše doporučil našim jemným protějškům, já osobně beru brokovnici a jdu odprásknout pár IMPů *16*
  • už s těma reklamama běžte ******, reklamy na Hazard na herní server nepatří. To už v tom reklam. oddělení na tiscaly jsou uplně vymaštěny!!!!
  • Carlos, the developer behind Mind did an amazing job on this game. Impressive what such as a small team of indies can develop now-a-days. goes to show the benefits of actually making these powerful engines real cheap or free. Gives everyone the opportunity to create something amazing. Hear it from the mind behind MIND Path of Thalamus on http://indiemeetup.com/mind/
  • tak jsem myslel, že se tady v diskuzi dočtu nějaké dojmy z té hry, ale zase houby........
    • Chim
      Dovoluji si připomenout, že já jsem asi jediný, který tu své dojmy ze hry napsal.
      • MickeyMutant
        Hujer: ovoce-zelenina
    • MickeyMutant
      Naivo. Prej dojmy ze hry*7*Tady se řeší důležitější věci.
  • Tohle bych chtěl vyzkoušet na Oculus Rift , hru uz mám ještě Oculus *1*
  • species
    Ta hra vypada jako prvni Atlantis, hrajes se to stejne?

    Ty hry jsem mel strasne rad, na tu skvelou hudbu nikdy nezapomenu.
  • Chim
    Čekal jsem něco ve stylu "trochu akčnější Dear Esther", po naťuknutí příběhu jsem začal naivně doufat v zážitek ve stylu Nightwishovského Imaginária, abych při nějaké sedmé až osmé hádance zjistil, že jsem úplně blbej a nevím jak dál. A řekl jsem si... tak na tohle vám z vysoka s..u, odinstaloval jsem a pustil jsem si Aliena (toho filmového, prvního).
    • Jack1947
      Pak se ti rozsvítilo a hru si zdárně dojel že? *2* (tedy jako že si to zase instnul zpátky a překonal se).
      • Chim
        V žádném případě. Alien nakonec vždy vyhraje.
        • Jack1947
          To si z cukru...
          • Chim
            Když už, tak "jsi", nikoliv "si". A nejsem. Po většinou jsem z vody. Tuším že z nějakých sedmdesáti procent.
            • species
              Ovsem jako skoro vse v zivote, i trolling muze byt kvalitni a nebo brak. Kam spada to tvoje necham na tobe.

              Nicmene 100x jsi to stejne nenapsal, navic mam pocit ze si to zase kopiroval, takze znovu a lepe prosim!
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Odhalil jsi mě. *13*
            • species
              kdyby jsme se v tom jooo chteli rypat tak pouzit 2x po sobe slovo "pismeno" neni uplne slohove v poradku. *1*

              edit - tak a ted bude frajet tak dlouho googlit wikipedii az se z toho po*ere :D
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Frajer ti na googlení z vysoka... *1* Bys měl vědět, že diskuse jsou od toho, aby se v nich trolovolal. Tak ty moje příspěvky tak taky ber *3*.

                A za trest 100x napíšu:
                Už nikdy nebudu bezmyšlenkovitě kopírovat texty z Wikipedie.
                Už nikdy nebudu bezmyšlenkovitě kopírovat texty z Wikipedie.
                Už nikdy nebudu bezmyšlenkovitě kopírovat texty z Wikipedie.
                Už nikdy nebudu bezmyšlenkovitě kop...
            • "...které nějak pozměňuje význam písmene"

              jako správný puntičkář bys ale měl vědět, že písmena nemají význam :o)
            • species
              Chlape tebe museli ve skole ostatni deti rezat hlava nehlava co?

              Ono wikipedii sice umis kopirovat skvele nicmene jsi vubec nepochopil co jsem myslel, to v zavorce nemelo nic delat s jsi/si, ale spis jsem se snazil pojistit proti tvym narazkam ze diakritiku nepouzivam.

              Nevyhnul jsem se tomu tak ani tak.

              Nicmene ve vzduchu zustava viset otazka co za cloveka si potrebuje dokazovat svoji "cenu" opravovanim ostatnich lidi na neformalnim internetovem foru. Odpoved necham na tobe :)

              Preji hezkou nedeli. *3*
            • species
              Ty JSI mi panecku hnidopich. (diakritika je prezitek)
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Diakritika i přežitek jsou něco jiného.

                Přežitek = To, co se už přežilo a nehodí se do dané doby. Něco zbylého z minulosti, pozůstatek, něco zastaralého, nečasového...

                Diakritické znaménko (z řeckého διακριτικός diakritikós, rozlišující) = znaménko v okolí (nad, pod nebo vedle) písmene, které nějak pozměňuje význam písmene (nejčastěji označuje jeho odlišnou výslovnost).
            • MickeyMutant
              Zřejmě stará fotka.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Gratuluji. Právě jsi mě totálně rozsekal *1* . Nemám žádný protiargument. Pouze ti mohu udělit virtuální palec nahoru, pomyslné významné plus a osobní nehynoucí obdiv pro tvůj brilantní postřeh a ostrovtip.
  • A co takhle recenze Wastelandu 2,bude, nebude? *13*
    • Jack1947
      Nevím no ale asi to ještě nikdo nedopařil a nechceme recenze na nedopařené hry nebo nám to stačí?
      • Teď ale fakt doslova absolutně netuším co jsi touhle větou chtěl vyjádřit za myšlenku...
        • Jack1947
          Lepší... *7*
    • Keyz
      Je to dlouhý.
  • Jack1947
    Ted kdybych byl potenciální zákazník baborad - protože Mickey tu hru popsal pěkně stroze a nudně.
    Vy tomu sázíte 8 s tím že by k dokonalosti nechybělo málo hmm... *7*
    • Dogkiller
      "...protože Mickey tu hru popsal pěkně stroze a nudně."
      Tak teď nechápu, jestli je strohá a nudná ta hra anebo Mickeyho psaní. Nebo oboje?
      • Jack1947
        Záleží na tom? nebo zase jen máš blbé kecy jako obvykle.

        No jelikož jsem hru nehrál asi ani nemíním, tak podle textu který by mne stejně odradil... a právě bych tady byl na vážkách tak promin ale občas od lidí jako si ty ( bez urážky) čekám většinou něco jiného.
        • Dogkiller
          Pouze mě zajímalo, jak jsi to vlastně myslel.
    • MickeyMutant
      Hlavní rozdíl je ve vnímání příběhu a jeho zpracování. Ondřeje Šváru neruší, mne ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit