Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na jednu stranu je to sice dechberoucí, ale nemůžu si pomoct: není to všechno jenom mrhání časem nadprůměrně talentovaných lidí? Kdyby nebyl Minecraft, tak by ho pravděpodobně promrhali jinak, ale stejně.. Co všechno by mohli dokázat ve skutečném světě, kdyby tomu dali podobnou porci svého času. Možná, že tak jenom relaxují a nabírají síly na další snažení mimo Minecraft? Každopádně, klobouk dolů.
    • Třeba se jenom nudili
  • Ocekaval sem tam aspon jeden timelapse od FyreUK a autor nezklamal :) Ono je techto staveb hodne.. treba jeste od uzivatele na youtube PotatoOrgy, ten stavi obrovske Hogwards (Bradavice) .. http://www.youtube.com/watch?v=bU6HucxZUVs :)
    • Hogwarts* takova drobnustka.. :)
  • Pokud chcete někdo začít, zde přikládám návod: ;-)
    http://www.youtube.com/watch?v=rGtpE8TS71Y
    • K tomuhle nepotřebuješ návod, ale dobrej nápad silný nervy ;D
    • Jazz
      Kriste, zas ten ret@rd ? Nemálo trapný to je *3*
      • Mě se to líbí ! *4*
  • Já si vždycky myslel, že ta velká města a obří budovy jsou výsledkem práce v nějakém editoru. Když tohle vidim, tak smekám...

    Fakt jsem nevěřil, co všechno v tom Minecraftu jde dělat a začínám přemýšlet o koupi originálu. Zkoušel jsem jednou staženou verzi, ale to mě nebralo. Když tohle vidim, tak chci hrát po netu :) Musim to mít.
  • Hezký článek, občas teda s pro mě nepochopitelnýma choutkama využít ve větě co nejvíc výrazů co nejmíň srozumitelných (aneb neřeknu to jednoduše, když to jde vznosně a složitě), ale i tak fajné čtení
  • S "emkem" zrovna zacinam a porad mam celist dole je to zkratka neuveritelny svet... svet pro vsechny
    • Jazz
      S "emkem" jo ? *1*
      Když už tak "emcé-čko"
  • A kde je ta maniakálně obrovská Enterprise loď ?
  • xixixao
    Dobře napsaný, palec nahoru autorovi!
  • MI nejde žádný to video pustit :(
    • chybějící flash? ;)
    • bobsh
      V Chrome mi taky žádný nešlo, ale v Opeře v pohodě, tak zkus jinej prohlížeč
    • hobbito
      U mě stejná potíž, nevíte někdo jakstohoven?
      • Leonidasss
        Mně to jede normálně.
  • Odulin
    Hmmm..tak ač nejsem Minecraft fanda, tak musim smeknout...to má tak někdo výdrž.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit