Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    konecne hra ktera vytezila z vykonu x360 maximum a nastavila latku pro dalsi xbox only tituly *5*

    kam se hrabe grafika konzolovy verze BF3 a Crysis 2 *14*
    • Chováš se jako d*bil. Nechápu, co z toho máš, že jsi tu za kr*téna.
      • deti si to neuvedomujou jeste
      • jindra.veliky
        tvou lasku *14*
        • a to ja sem sem chtel hned po vydani clanku vlezt s komentem:

          "kde je Jindra a jeho prihlouple detinske narazky na grafiku"?

          NO lol. nesklamal. basic school style !
    • za tu hrubku si dej pořádnou facku (protože to není schválně)
    • Občas vás dva podezřívám, že si nerozumíte nejen tady na diskuzi, ale taky v posteli.
    • Trol.diskuzni
      Tak tak. *14*
  • Trol.diskuzni
    V recenzi mi chybí zcela zásadní informace: Jede hra plynule? Jak moc se konzole přehřívá?
    • mě se to pri desti a celkove neseka vubec, a xko mi ukazuje cca 70° takze xbox se neprehriva.. drzi si teplotu stabilne.
    • mojangu už jsem přestal věřit, že vůbec někdy bude minecraft nenáročná hra, jsou prostě po této stránce nechopní a hra je čím dál hůž optimalizovaná, teda na PC, na konzolích to nebude určitě jinak, zkusit by to šlo v oblasti s mnoha kostkama jako velkoměsto atd
      • Kr.Pa
        laguje to dest/snih a nejvice redstone obvody
    • Danny28
      Tak tohle beru jako čistou ironii.Což taky určitě je *15* Máš plus
    • Nevim jesli jsi necetl recenzi ale je tam napsan ze hra se kouse když prsi a kdyz vyleze slunce je to ok, kdyby tam byl problem se sekanim tak by to tam urcite zminili, nemyslis?
      • Trol.diskuzni
        LOL, u must be joking, let's read it! *1*

        EDIT: "Jediná chybička, kterou jsem ve hře pro dva zaregistrovala, je občasné sekání, které hru provází ve chvíli, kdy začne pršet a obě postavy jsou pohromadě. Jakmile vyjde sluníčko, problém se vytratí." *5*
    • Ringwraith
      Asi vůbec, protože je hra prej extrémně osekaná.
      • calwin
        ono sa na tých kockách dá aj niečo "osekať"? :D :D
        (just a joke :D)
        • Ringwraith
          oh you
  • Murdoc
    Já nevím jak vy ale já si ze svým industrialcraftem, buildcraftem,railcraftem, betterdungeons a redpower vystačím naprosto.. a vytváření kombinací v nuclearním reaktoru plus kombinování energetické sítě základny a automatizovanou výrobou je naprosto geniální záležitost..
    • da sa to aj multiplayer ?
  • Já si to chtěl koupit jen do chvíle, než jsem si vyzkoušel způsob ,,craftování", tím jak je to tam všechno předpřipravené, to ztratilo svoje kouzlo *9*
    • Tak proc to hrajes na Xsrotech?
      • No právě že nehraju *1*
  • Kr.Pa
    Doufám, že recenze PC verze nebude jen ze Singleplayeru ale z nejakeho serveru
    • k čemu recenze na několik let starou hru? všichni, který by ta recenze mohla zajímat, stejně Minecraft sami hrajou, takže o ní už vědí všechno, v recenzi by se nic novýho nedozvěděli... a pochybuju, že tady je někdo, kdo neví, o co jde...
      • Kr.Pa
        hmm, hra je stara 7 mesicu, ma ji 6 000 000 hracu, proc ji recenzovat ze ?

        ok, hry ktere hrajeme proste nebudeme recenzovat ...
    • PC vysla uz v listopadu, jenze na PC se uz sere. Rad bych to napsal slusne, ale jak se mluvi o xsrotech tak mi vre krev v zilach
      • Kr.Pa
        PC recenze tu stale neni ...
        Games se asi boji
        • Trol.diskuzni
          A myslíš, že ta recenze vůbec někdy bude? Já osobně nevím...
          • Kr.Pa
            nebude
      • ...tak sem nelez...
  • Jak se to dělá, aby se dalo hrát na tu rozpůlenou obrazovku s oběma ovladačema na Xboxu 360
    Prosím poraďte sem rád za každou radu. Mnohokrát PROSÍM.
  • nevite jak tuto hru hrat v multiplayru *9*
  • parádní hra, mám za sebou cca 6 hodin-ehm v kuse- jsou už 3h ráno *13* -
    ISSUES:
    - když jsem na lodičce a víckrát za sebou nahodím, tak mě prut přestane poslouchat
    -není moc vidět do dálky- ale za to asi může slabej xbox hardware
    -zatím jsem nenašel žádný diamanty, který nutně potřebuju na diamantovej krumpáč, kterým vytěžím obsidian, nebo co
    -občas se ztrácím v tom podzemním labyrintu, co jsem vyrobil
    • Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn!
    • Diamanty se nachází jen ve vrstvě mezi bedrockem a čtrnáctou vrstvou, pokud se nepletu. Pokud budeš systematicky kopat tunely, tak máš šanci najít asi tak 1 diamant na každých 800 kusů kamene.
      • Taky teď nevim, ale buď je to 12 nebo 16tá vrstva :)
        • PreidaQ
          Prostě co nejhouběji. Ale občas člověk nemusí na diamanty hóóóódně dlouho narazit. *13*
          • Ne to je právěže špatně, nejhlouběji je layer, tuším, 1 nebo 0 a to je poslední vrstva bedrocku(adminia), di na první vrstvu, tuším, 5 layer a vodpočítej si na layer 12, a začni kopat se systémem(tunel do předu, tunel do zadu, do stran a pak v nich to samí atd...). Potom máš velikou šanci, že je najdeš.
            • PreidaQ
              Tak já to dělám celou dobu špatně. Ahá.

              EDIT: každopádně: http://www.minecraftwiki.net/images/c/ca/PercentOfOreByHeight.png
  • https://www.youtube.com/watch?v=PL-QwQ_bMB8
  • Keyz
    To si raději budu stavět LEGO vypadá to lépe a člověk si rozvine fantazii případně vyzkouší programování (v případě LEGO mindstorms)
    • PreidaQ
      V minecraftu si zase třeba můžeš vyzkoušet elektroniku, logická hradla aj.
      • Murdoc
        v industrialcraftu máš všemožný kabely(cínový,železný,zlatý + různá izolace) transformatory zásobníky elektřiny.... dá to taky práci sestavit to tak aby jsi měl co nejmenší ztráty přepravovat tam kde je to možné menší obnosy s menšími ztrátami aj..
        • PreidaQ
          *14* *14* *14*
    • rancor1223
      Ehm, a není Minecraft to samé? Fantazii si rozvineš a programovat se můžeš naučit taky (mody), tak v čem je problém?
      • Murdoc
        to jo.. ono tam udělat skryté pistonové dveře s vysuvnyma schodama.. někdy zabere nakej ten čas dělání obvodů a časování.. *1*
        • Skryté pístové dveře jedině s velikostí 5x5! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit