Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic proti hre ale je dost rychla ja nestiham odpovidat na otasky *12*
  • Nooo pak že nebudou koukejte jaká pěkná hra vám vyšla na Steam :-D :-D :-D se vejde do 15 éček ne? :-D
  • MikeR
    Dobře, proti obsahu recenze nic, ale proč teda 4/10? To se vůbec neshoduje s textem. Na stupnici do desítky je čtyřka mírně podprůměrná známka, ale recenze odpovídá maximálně dvojce, spíš jedničce. Autor vlastně pochválil jenom nějakej grinder, masakrující monstra, automaticky extrahující loot (eh, nemělo tam být extrahovaný?) a protagonisty pobíhající se zakrytýma očima - takhle přece mírný podprůměr nevypadá. Já tomu nerozumim. *13*
    • Je vidět že jsi nikdy nehrál hru na dvojku.
    • Zrzzek
      4 - Nuda, šeď a ještě k tomu závažné nedostatky ve všech směrech symbolizují hry v této kategorii. Občas v nich najdete záblesk kvality nebo dobrého nápadu, ale ten velmi rychle odezní a v rukou vám zůstane nepříliš kvalitní a hlavně nezábavný titul.

      Plusem je prostředí (pro někoho). Zbytek je šeď. Navíc to má být zaměřené pro malé děti. Bohužel, i pro ně je to moc stupidní.
      • MikeR
        Dík, Zrzzku. Ani jsem si toho "Jak hodnotíme" nikdy nevšiml, divný, ale stane se. Ono je to vlastně vymyšlený tak, aby se v praxi horší známka než čtyřka udělit téměř nedala. De facto jde o legendární sedmibodovou škálu, akorát od 4 do 10. *1*
        • nightborne
          Ale to víš, že tu jsou hry, co dostaly i míň... ale není jich moc. Netuším, jestli si lidi neuvědomují, že dřív vycházelo pět her do měsíce, recenzovalo se všechno, i srágory, protože prostě nic jinýho nebylo - proto nebyla v časopisech našeho mládí nouze o dvojky a trojky z deseti, například...

          ...i dneska by nebyl problém najít z fleku sto her za 2/10, ale nikdo ti nebude plácat prostředky a čas recenzentů na to, aby se tu na ně publikovaly recenze. Je jasný, že přednost dostanou hry, co mají alespoň potenciál zabavit, proto se zdá, že se hodnotí 5-10 a míň zřídkakdy.
          • MikeR
            Ale jo, jasně, pár jsem jich tu našel, většinou z období začátku milénia. To mně ani tak nešlo o tohle, jako spíš o docela značný rozpor mezi textem recenze a obdrženou známkou. Prostě z tý recenze vyplývá, že je to tak za 2/10, tak jsem se jenom podivil, za co ty další dva body. *1*
            • MikeR
              Tak nějak, no. Posunout se víc k tomu používat celou škálu, protože to, co je psáno v "Jak hodnotíme" u známek 1 a 2, to tu recenzováno nejspíš nikdy nebude.
            • Zrzzek
              Jojo, chtělo by to tu hodnotící škálu posunout... Všechno je špatně a hra stejně dostane "jen podprůměr"... Buď čísla zrušit, nebo trochu "aktualizovat"...
    • Jack1947
      Já vím proč, protože jinde se chválí tak musíme mít nějakého obětního beránka... jinak bych to víc neřešil...
  • Sr_Lobo
    Nic proti MC, ale ocenění Milošovi, že to hraje kvuli recenzování *4*
  • Osviceny
    Já nebudu nikdy chudý, já hraju majnkrafŤ
  • ArmanonAnrak
    Tahle hra je jedna velká nudná nemožnost
    • ti si taky plbost *16* *16*
  • Jack1947
    Za mně tedy 6/10 , nechápu averzi vuči téhle "hře" která si už od začátku fakt na nic nehraje... cílí poněkud jinam než ostatní velké" Telltale hry.
    • když si na nic nehraje, tak proč potřebuješ zvyšovat skóre, respektive jej požadovat celkově? máš rád minecraft? tak si to asi užiješ. děcka schopná kupovat všelijakou blbost s minecraft motivem, rádi si jistě užijí i toto. víc řešit nemusíš. tady jde hlavně o to, jestli to má nějaký přesah pro jiné lidi, ať už fanoušky telltale games, potažmo hráče celkově. a ten žádný očividně nemá, jak sám přiznáváš. proto je to skóre odpovídající. víc není co řešit.
      • hele kdo si ro misli ten to dela *16* *16* *16* *16*
      • Jack1947
        Minecraft nemusím proč? mně to příjde vtipné nic víc prostě taková větší oddychovka...
    • Jak se ti spí s plyšákem creepera?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit