Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý z nás má sice svůj názor a měli bychom se navzájem respektovat, což samozřejmě chápu a taky tvůj názor respektuji, ale nechápu, proč se tu stále opakuje, jak je příběh tak strašně moc ''nudný''. Možná jsou dialogy někdy trochu primitivní, a ať jsou! Ničemu to neuškodí - Alespoň mě ne. Podle mě je to úžasná hra, sama jsem ji zkoušela hrát a velmi se mi líbila. Byla jsem celkem i na dně, když zmizel Reuben. Příběh byl podle mě dobrý, nebyl tak geniální, ale dobrý. Postavy mi přirostly k srdci. Za můj názor se nestydím, protože nemám důvod. Telltale odvedl dobrou práci.
    Warning: Haters are coming.
  • Popravde me se story mode libyl.
  • Tak kdo z nás nečekal, že bude Minecraft: Story Mode sračka, že jo? Nechápu akorát jednu věc - jedou furt podle stejnýho mustru, gameplay - dá-li se tomu tak vůbec řikat - se nemění a dělaj na tom furt ty samý lidi. Tak jak je možný, že tu na jednu stranu jsou skvěle napsaný a všeobecně populární Walking Dead, Wolf a Borderlands, a na druhý kraviny jako Minecraft a Michone? Jak se můžou dvě prakticky identický hry od jednoho studia tak strašně lišit?
    • JamesFaith
      Vyhořelost.

      Telltale si pod sebou podřezalo větev, když se chtěli držet úspěšné startegie tak dlouho, až už z ní nebylo co ždímat. Zatímco dlouhé kritizované série jako CoD, Battlefield nebo Assassin Creed se s různou mírou úspěšností alespoň pokouší o nějaké inovace, v Telltale se stále řídili jednou základní šablonou a různé kulisy už to nedokáží dál maskovat.
  • Nebyt Telltale nema Bohonek co na praci
    • milos.bohonek
      Nebýt Telltale A Gothica. http://games.tiscali.cz/video/retro-gamesplay-honza-a-milos-hraji-kultovni-rpg-gothic-ii-286225
      • Dobry den, neporadil byste mi, resp. memu synovi, jak vstoupit do druhe epizody? Vim, ze je to z jineho soudku, ale nenasla jsem na i. netu zadnou diskuzi k tomuto "problemu", ma to stahnuty na tabletu lenovo, projel si prvni epizodu, ted, kdyz chce do druhe, tak ho to "hazi" na vyber vzhledu a kdyz vybere a chce pokracovat, vrayi ho to zase na vyber vzhledu. Ja mu poradit neumim, opravdu to neni moje parketa. Dekuji predem za jakykoliv tip, Blanka
  • Jako světe div se 4/10 za mincraft story mode, jako kdyby kadždý rozumný člověk už beztak neznal minecraft a tím pádem i fakt mže to neá děj a je to je to sr*čka a stormy mode nemá co nabídnout, to j fakt plot twist jak prase....
  • Já miluji všechny hry od Telltale :D Jop tahle série je fakt slabší, ale pořád se mi líbila víc než jejich Hra o trůny :P
    Ale u mě vede Walking Dead :D moje srdcovka :)
    • hrao trůny byla geniální
  • tenhle herni zanr je vycpelejsi nez hrani fps her packou
    • tobě se o těch konzolí i zdá, někteří lidi fakt nechápu...
      • spis jsou pro me symbolem dekadence, podobne jako tyhle epizodni radobyhry
        • TheGGG
          ty nejlepší hry se hrály páčkou, killzone, halo, resistance...
  • Lukyz
    "Tvůrci z Telltale mají na víc."
    To teda úplně nevím, od prvních WD se moc nepředvedli, což dokazujou jak u Minecraftu, tak u Batmana *7*
    • N0isy
      Tales from Borderlands považuji za jednu z jejich nejlepších adventur vůbec. Zajímavý příběh a vtipné scénky každých pár minut.
      • Souhlas a Wolf Among Us je taky super. WD mě nezajímá, takže jsem to ani nezkoušel, ale GoT je podle mě fakt špatný a to mám ten svět z knížek rád. Minecraft hráli snad jen recenzenti a děti a jestli si to někdo koupil, dobře mu tak.
    • JamesFaith
      Přesně tak.

      Telltale se stávají zosobněním rčení o usnutí na vavřínech.
    • navíc mi přijde až nechutný, jak se snaží přiživit na každý sebemíň populární značce ...
      • Vždyť Telltale existují jenom proto, aby dělali adventury založený na značkách někoho jinýho :D
      • Zrzzek
        Zajímavý je, že nejkvalitnější byla The Wolf Among Us, která byla originální. Že by je spíš značky omezovaly? Nebo je to spíš to usnutí na vavřínech, jak píše JamesFaith?
        • S originalitou to nemá nic společného, vzhledem k tomu, že všechny značky které oni využívají vymyslel někdo jiný. Já hlasuju pro usnutí na vavřínech.
        • bukrr
          The Wolf Among Us je super hra, ale u mně osobně vede Tales from the Borderlands - vtipné, svižné, akčnější a rozhodování se v tom nepůsobí tak prkně (pokud ti dávají na výběr a ty vybereš něco co "nemáš", tak to reaguje vtipně, až hloupě, jako Borderlands).
        • JamesFaith
          Nebyla, taky vycházela ze známé značky - komiksová řada Fables, u nás vydávaná jako Mýty.
          • Zrzzek
            Uch, moje chyba. Stydím se a pokám se.
            • JamesFaith
              V pohodě.

              Trefit u Telltale originální hru je opravdu těžký oríšek, protože z 28 her byly zcela originální jen 3 - první Poker a dva díly Puzzle agenta. Všechny ostatní už jsou různé formy licencí.
    • já jejich tvorbu ani nepovažuju za hry .... zkoušel jsem Walking Dead 1. epizodu (co dali na PSN+) a ani zadarmo jsem na to nebyl ochotnej koukat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit