Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Dneska jsem si postavil středověký hrad. Problém vidím v tom, že jsem jaksi pozapoměl na čas. Vypadá nádherně, ale 7 hodin v prdeli:-D
  • Notch zdá se nastartoval moc hezkou rafinerii
  • Hanzales
    Já fandím já fandím :)
    Minecraft jsem kupoval, když jsem byl 4 999 956 na řadě a u prolomení toho 5M prodaného kusu jsem zrovna sledoval Twith TV, každopádně je mám rád hlavně proto, neb ukazují, že vydělat se dá i na hře, která není založená na principech jako ty nejprodávanější AAA tituly.
    Přišli s chytlavou hříčkou (sám někdy sebe nechápu, jak pořád kutám kutám) a úspěch jim od srdce jen a jen přeju. Vlastně každému, komu se finančně zadaří díky jeho píli ten úspěch přeju. Ti lidi nesedí na prdeli jako my co furt brbláme, že prachy nemáme ;o)
    Úspěch naopak nepřeju těm největším nenažraným korporacím. Oplývají bohatstvím na úkor kreativity atd. atd. atd. a hlavně je jim to pořád málo....
  • Tak to jim přeju :) Minecraft je hra, u které jsem strávil zatím nejvíc času.
  • Za takovou kravinu?
  • ted by mohli udelat minecraft na lepsim enginu
    • Asharak
      To by bylo jak udělat ze slunce červeného obra ^^
      • To je mi přirovnání:D
        • Asharak
          zničil by pak sluneční soustavu *3*
          • Jako chodím na ČVUT FJFI (fakulta jaderná a inženýrská), slyšel jsem hodně věcí:D Ale tohle je i na mě silné kafe.
          • :-D ty mas ale predctavivost
  • Asharak
    Gogo Mojang!!! *4* jen bacha na kravaťáky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit