Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra nemá turtoriál *7* Jak(čím) se sakra berou náboje nebo palivo?
  • Taky mám čtyřjádro, Intel Core 2 Quad, možná to bude tím AMD...
  • Hmmm...OmniCorp....pamatuje tu ještě někdo na stařičkou Quarantine? Omnicorpisallknowing :-D
  • Také jsem si stáhl demo a poté co jsem zjistil že vyžaduje registraci jsem ho naštvaně smazal. Vývojáři vědí jak udělat skvělý první dojem (a to že už v době kdy začali vyvíjet single player se chlubili plány na MMO pokračování jim v mých očích také moc nepřidalo).
  • celoush
    Jsou hry odladěné, neodladěné a ty z Česka *1*
  • No něco tady srajda je ale hra to není.
  • AMD phenom II x4
  • AMD procesory jsou kramy k ničemu sám sem jeden koupil kvůli malé ceně ale ten vykon neodpovídá. AMD Phenom x4.
  • ucho
    screenshoty zde nic moc, každopádně jsem viděl gameplay video a tam grafika vypadala dobře a chodilo to taky dobře, takže bych zase tak kritický nebyl. problém bude zjevně v optimalizaci některého HW.
  • Pre autora recenzie: mozno je problem v AMD procesore (aj napriek tomu ze ten vas ma viac nez 3ghz).
    Lebo ja mam Intel Quad 2.2 Ghz & Nvidia 460 a hra bezi v 1920x1200 prakticky permanentne nad 40 FPS, na High kvalite.
  • roman.pajdlhauser
    Tie screenshoty v recenzii su z akych nastaveni, lebo pri vsetkej ucte, aj ked davam palec hore na dokonceny project, tak ta grafika je volaco strasne. Scale scen je uplne mimo, sedim v rakete ale mam pocit, ze v interieri lietam v babkinej spajzi, taky je vnem. Ja som zastanca modularity, ale toto je extrem, kilometrovy tunel z 1 segmentu je masaker, pouzitie vsetkych farieb naraz je uz klinec do oka. Clovek zodpovedny za art directoring by mal vratit plat. Ak to tam smeroval sef, ktory je programator, tak by mal vediet, kde je jeho miesto...
  • eeeee
    Prohod si vsechny zapory a vyjde ti, ze grafika je nedokonale optimalizovana a protoze ty zapory jsou tri, tak ten jeden zrus a vyjde ti, ze grafika je dokonale optimalizovana :-).
  • po úpravě textu vznikla chyba, má tam být samozřejmě "není dokonale optimalizovaná" opravíme
  • Je to srajda se srajdoidní grafikou
  • no to je dvojitá negace, takže to ve skutečnosti znamená "grafika je dokonale optimalizovaná", to jsou základy logiky.
  • To znamená, že nie že by by nebola dokonale neoptimalizovaná, ale že je nedokonale neoptimalizovaná *3*
  • "grafika není dokonale neoptimalizovaná" mohl by mi to někdo přeložit do češtiny, at se snažím sebevíc nerozumím tomu, nejspíš jsem hloupý.
  • ja to koupi za neco okolo 3 dolaru, a za ty prachy to je dobrá hra
  • pokud někdo udává požadavka na hru, tak tim nemyslí že hra pojede 60 FPS :D
  • Dobrý den, testovací sestava byla Phenom II x4 3GHZ, geForce 460 1gb ram, 8GB RAM. hra je skutečně hůře optimalizovaná, solidně hratelná (30-60fps) byla u mě na střední detaily, kdy již opravdu nevypadá nijak skvěle. propady mezi kvalitou grafiky na jednotlivá nastavení jsou bohužel značná, i když to na screenshotech možná tolik nevypadá. zřejmě je hra fotogeničtější než ve skutečnosti vypadá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit