Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra nemá turtoriál *7* Jak(čím) se sakra berou náboje nebo palivo?
  • Hmmm...OmniCorp....pamatuje tu ještě někdo na stařičkou Quarantine? Omnicorpisallknowing :-D
  • celoush
    Jsou hry odladěné, neodladěné a ty z Česka *1*
  • Pre autora recenzie: mozno je problem v AMD procesore (aj napriek tomu ze ten vas ma viac nez 3ghz).
    Lebo ja mam Intel Quad 2.2 Ghz & Nvidia 460 a hra bezi v 1920x1200 prakticky permanentne nad 40 FPS, na High kvalite.
    • AMD procesory jsou kramy k ničemu sám sem jeden koupil kvůli malé ceně ale ten vykon neodpovídá. AMD Phenom x4.
      • AMD phenom II x4
  • eeeee
    Prohod si vsechny zapory a vyjde ti, ze grafika je nedokonale optimalizovana a protoze ty zapory jsou tri, tak ten jeden zrus a vyjde ti, ze grafika je dokonale optimalizovana :-).
  • Je to srajda se srajdoidní grafikou
    • No něco tady srajda je ale hra to není.
  • "grafika není dokonale neoptimalizovaná" mohl by mi to někdo přeložit do češtiny, at se snažím sebevíc nerozumím tomu, nejspíš jsem hloupý.
    • no to je dvojitá negace, takže to ve skutečnosti znamená "grafika je dokonale optimalizovaná", to jsou základy logiky.
    • To znamená, že nie že by by nebola dokonale neoptimalizovaná, ale že je nedokonale neoptimalizovaná *3*
      • po úpravě textu vznikla chyba, má tam být samozřejmě "není dokonale optimalizovaná" opravíme
  • Dobrý den, testovací sestava byla Phenom II x4 3GHZ, geForce 460 1gb ram, 8GB RAM. hra je skutečně hůře optimalizovaná, solidně hratelná (30-60fps) byla u mě na střední detaily, kdy již opravdu nevypadá nijak skvěle. propady mezi kvalitou grafiky na jednotlivá nastavení jsou bohužel značná, i když to na screenshotech možná tolik nevypadá. zřejmě je hra fotogeničtější než ve skutečnosti vypadá
  • Spades
    Tak doufam, ze jim to vydela a dodelaji Miner Wars Online, kde by uz teoreticky mel byt vetsi duraz na tu destrukci no.
  • Mno asi zůstanu u x3:)...i když discovery mě taky docela láká.....holt asi nakonec nejsem cílovka mw...i když některý věci zněj zájímavě,tak mám zatím vesmírný střílečkosimulatory obsazený...i když starýho descenta nebo forsaken bych klidně zpětně dal:).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit