Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Supr konečně nějaké to PR co za něco stojí! *5*
    YOU MADE THE WORLD COLLAPSE IN
    26.02:33
    DAYS HOURS MINUTES
    STARTING POINT
    OSTRAVA
    1 389 PEOPLE/KM² 1 547 308 186 INFECTED
    TOTAL DEATHS
    718 843 853
  • FansLunacy
    Možná to sem úplně nepatří, ale stahuju si betu Division a chtěl jsem se zeptat, jak dlouho ta beta pojede? Nevíte někdo?
    • Jack1947
      Ona zase jede? lool No way.
      • FansLunacy
        Nejede, my bad ... Kámo hledám hodně dobrou onlinovku na PS4 a fakt asi nemám jinou možnost než tohle ... ačkoliv jsem vůči Division hodně rezervovanej ... nechci žádnej debilní fantasy alla FF serie atd ... neznáš něco?
        • Jack1947
          NE s tím ti neporadím, kámo. Jediná možná alternativa je Destiny... o něčem jiným nevím...
  • ta minihra vypada lepe nez ta mega hra :D
  • 22 dni...
  • Nedá mi to a musím se zeptat.. Proč je jako startovní místo (město) Plzeň? Jelikož je to docela rarita, tak v tom vidím úmysl, ano/ne? *4* Kde jsou všechny ty New Yorky a Londýny? *5*
    • solomon.short
      a pak proc jsou dnesni hry tak primitivni.... achjo doboha...
    • Lukyz
      Počáteční lokaci si zadáváš ručně -> můžeš vybrat jakoukoli.
      • To je mi jasné, proto se ptám proč zrovna Plzeň :-)
        • Že by něco jako adresa ISP případně tvoje poloha podle GPS? *3*
  • V té minihře se toho ovlivnit moc nedá. *4*
    • Začal jsem v Chrudimi a měl jsem cca stejné výsledky jako Aleš. Potom jsem zkusil začít v Tokiu a letecky do Díllí (nejlidnatější města světa) tak jsem měl o 4 dny rychlejší konec, ale zase o 80 mega méně mrtvých a i méně nakažených. Ta hra nedává smysl.
      • Co ti na tom nedává smysl? Každá epidemie přeci probíhá jinak. Právě o tomhle ta reklama (opravdu bych to hrou nenazýval) je, že ať uděláš cokoliv, výsledek je nevyhnutelně podobný.
  • XorxoxTalarius
    Lepsi by byla hra ktera by pocitala jestli jsem prezil, mit po sobe pojmenovanou smrtelnou nemoc mi neprijde jako akt kterym se chci zapsat do dejin :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit