Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pujdemi bf 3 na grafiku ZOTAC GeForce GT630 2GB DDR3 SE
  • To abych začal šetřir na novou grafárnu *4*
    • Ja mam ATi 5870 ta je snad jeste lepsi nez doporucena, spis budu muset setrit na novej OS, kdyz to pod XP nepojede :-(
      • na co mas prosimte dx11 kartu, kdyz to tvuj os neumi?
        • Proč by nemohl mít Dx11 kartu, když podává lepší výkon než staré Dx9 karty? Navíc Dx9 hry se dělají pořád.
          • No jo, ale je to trochu škoda utrácet za takovou GK a nevyužít její potenciál.
            • Ja jeji potencial vyuzivam az na maximum a to i v DX9. Dokonce sou hry, kde musim i vypnout AA (napr. Metro2033). U tehle karty je stejne DX11 jen takovej doplnek a ne primarni funkce.
  • smejki
    tak jsem vážně mile překvapen, 6850 je celkem šunčička
    • Cajk
      mám 585ku, takže Cajk:))
      • smejki
        taky tak *4*
  • Cosi
    Podle toho jak jsem s odřenýma ušima spustil Bad Company 2 na minimální detaily bez toho abych musel snižovat rozlišení, a podle videí ze hry, a podle toho, že se poslední roky nedají vypnout stíny. Odhaduji, že tyto minimální požadavky jsou pro spuštění na nejmenší detaily v rozlišení 800x640.
  • OMG lidičky rozjedu to na mí sestavičce???? mám dvě nVidie 480 s potporou Phisx, v SLI, 6 jádrovej procesor, 16GB paměti omfg děkuju vám mucq
    • No dle toho jak píšeš
      potporou - podporou
      Phisx - PhysX
      nvidie 480 - asi myslíš GTX480
      6 jádrovej procesor - a jakej, jejich plno, ale ty asi sám ani nevíš
      No, takže asi ne, protože to nebudeš schopnej ani nainstalovat dle tvých znalostí.
    • Leonidasss
      Tak to jsi pozadu, měl by sis dát do SLI 3x Nvidia 580 gtx, kápo !
    • sestava je v pohode, tvojei IQ je bohuzel horsi :( takze pochybuju :( ale neboj se.. muzes hrat aspon puzzle *6*
  • mám přetaktovaný intel core 2 quad q6600 na 3,6 a hd6950 tak počítam stím že mi to poběží aspoň na těch 35-40 fps :)
    • mam taky guad q6600 a jdemi ale mam maly ram 2GB tak si koupim 4GB doufam že pude
    • Cajk
      hah ty sto let starý 6600ky se držej srdnatě:D
  • Odulin
    Teda čekal jsem to horší, ale těžko z tohohle něco soudit. Minimální nároky bych ještě chápal, ale ty doporučený toho už moc neřeknou....snad jen že 570tka by mi to snad mohla utáhnout v plný kráse:) Ale dokud neuvidím v běhu, nemůžu si bejt jistej ničím. *3*
    • Leonidasss
      S 570 můžeš být naprosto v klidu, myslím, že i ta 460 bude naprosto stačit.
      • Ja mám bohužel skoro tři roky starou GTX 260 a s tou si to dám maximálně na low :(
        A hru tohoto typu na low hrát nehodlám *4*
  • pockat takze na XP uz si to lidi nezahrajou jo? *1* neni sice muj pripad ale tak ptam se
    • nn uz od zacatku se vi, ze hra pod XP nepojede. Ale ty naroky su uz pekne stare a nejsou oficialni, takze bych to vubec neresil.
      • aha no ja sem to moc driv neseldoval dik
  • Doufám že to rozjedu na sví sestavě PS 3 ... Snad jo ... :D :D :D :D :D i když to asi nebude to co na PC ale o maličko horší alespon nemusím řešit takový howna jako vy s HW požadavky *12* *12* *12*
    • No divej, já taky nemusím řešit "takový howna", mám 2 měsíce starý počítač, takže všecko hodím na nejvyšší a jedu, nic neřeším. *2* *5*
    • JJ rozjedeš,ale v nízkým rozlišení a pouze se 30 snímky :-D
    • přesně, aspoň PCkáři nebudeme muset řešit takový howna jako framedropy, dlouhý loadingy, doskakující textury, problíkavající stíny...
    • No spíš více horší *4*
      A ke všemu hrát střílečku na konzoly... fuj *4* Doufám, že nebudou spojený servery pro lidi jak s PC tak s konzolemi dohromady.
      • Co to říkáš, osobo, bohužel pro nás, PCčkáře, že není meziplatformní mulťák, bychom mohli lovit lamy na konzolách. *2*
      • Tak takový strach mít nemusíš, na konzolích bude MP jen pro 24 hráčů, na PC pro 64 ;-)
    • jen aby vam to ty topinkovace neprehrivalo jak ze zacatku L.A Noire
      • Cajk
        to byl troll:)
  • To je novinka, na netu sou HW požadavky už docela dlouho,ale jak bylo psáno dokud to není oficiální máme naději i my se slabším PC, bohužel na plno si to nevychutnám.
    • hlavně EA toto znova vyvrátila *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit