Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, tak tohle už atmosféru prvního dílu mít nebude, škoda...EA to zas pojebala :(
  • Tesim se a moc. Snad bude na OST delat zas Solar Fields *14*
    • vlastik.plaminek
      Na Solarově FB je o tom nějaká zmínka, takže asi jo. Doufám.
      • Diky! *4*
  • Trailer velmi hezký a navnadil. Teď ještě doufat, že se na hře nakonec opravdu moc neprojeví pokusy Anity hrát si na gamedesignérskou poradkyni.
  • Hrdinka se mi teda moc nelibi..mel jsem za to ze to byla japonka nebo korejka nee mongolka.
  • C-BEAM
    doufám, že všechny ty in game animace a videa bude možné přeskočit a nebudou přerušovat hru každých 5 minut. ME1 bylo možné procházet velice plynule a těch pár vynucených momentů nebyl problém, tak snad i pokračování bude tak dobře vyvážené.
  • trailer jako na pořádný film! snad to jen bude delší, než kde jaký film *1*
  • neměla by mít trochu bicáky když furt někde šplhá?
    • Se podívej na Dobrovského... ten leze a stejně vypadá jak kudlanka z koncentráku.
    • Znám horolezkyni, která se můžu schovat za propisku, ale sílu má jako bejk a na první pohled to prostě není znát...
      • No jestli tu sílu soudíš podle sebe a vypadáš jak dnešní generace 15+ tak to je silnější i vítr venku než ty sám... *1* *1* *1*
        • Zvládnu ujít za den 50 km s 50 kg na zádech. Horolezkyně o které jsem psal, mě na laně nadzvihla jednou rukou (Já 75kg + batoh kolem 30kg).
      • na tom něco bude
    • Krescz
      záda
    • a taky pořádný stehna
  • Blue.Shark
    Nádherný trailer.
  • Spades
    Slintám nad 60FPS, tohle fakt nebude hratelné v 720@24FPS
  • Opravit prosím název článku.. útžky vs útržky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit