Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *2* Tak na PS3 ji dostanu "zdarma" ? No nechám si to líbit , když už nějaký pátek mám jako jediné vkusné téma XBMC právě to s Double Dragonem ;)
  • Jack1947
    To vypada na peknou "Automatovku"... tech by melo vychazet vic, koneckoncu kdo kdy nehral na tech krabicich...
  • Jestli tam nepujdou loktíky a kolínka tak to neni Double Dragon.
  • Tahle hra nema s originalnim Double Dragonem spolecnyho mimo jmena nic.
    Neni technos japan, neni double dragon.

    smula.
  • potesil som sa ked som precital nadpis clanku ale moje nadsenie kleslo pod bod mrazu ked som pozrel video katastrofa to nebude ani nahodou dobra hra a pritom tieto hry milujem zlaty Fighting Force :)
  • Páni nechcem vám kaziť radosť, ale DD Neon o japonských vyvojárov ani nezavadil
    • Původní série ano a tohle pokračuje v jejím duchu a stylizace je nepochybně japonská i když předlohy vytvářel týpek z Chile
  • Nie len hra, ale aj ten vedec v tom videu vyzerá, akoby to robili ľudia z politickej strany: Brain Slug Party
  • BoB.2
    http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/dorkly-bits-16-nerovny-boj
  • Krescz
    pokazde kdyz japonec dela muzskou postavu namaluje mu obrovsky mec....kdyz zenskou tak obrovske kozy...nic proti ceckum ,ale nemyslim si, že kreslene postavicky by meli mi tak velke prednosti na kazdem obrazku...vzdyt to hrajou i deti...( . Y . ) - / ------------
    • Nevis a neznas dusi tlusteho nerda . Jdi si radsi slehnout svoji davku.
      • Krescz
        myslis davku spolecenskeho zivota?....to jste na tom spatne pokud jedine kozy ktere vidite jsou v anime...kazdy clovek predpoklada ze animovana hra je urcena hlavne pro deti(south-park vyjimka) a prvni co uvidi jak to zapne mega kozy...dafuq man
        • nepředpokládá
          • Krescz
            oprava: kazdy normalni clovek (ano i normalni lide hraji hry)
            • co není na prsou normální, jsi teplej nebo co?
      • hele máš plus ale ne každý kdo hraje japonský bojovky a kouká na anime je tlustý
    • Jasný, radši ať tam daj plochou nezletilou školačku který jsou při každém výkopu vidět kalhotky (street fighter alpha a další) *7* mimochodem street fihter alpha je moje nejoblíbenější bojovka a nejsem ouchyl (to je sprostý slovo, že to neprojde bez "o"?)a dítě už dávno ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit