Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je snad jediné MMO na které čekám. Všechno ostatní, co ma vyjít mi přijde pořád to samé dokola. Jediné co má smysl teď hrát je EVE, ale nemám na to už tolik času. Tak uvidíme. Snad to konečně přinese něco nového a nebude to jen další z řady MMO, kterých je na trhu tucty.

    Sakra, MMO fakt potřebuje nějakou svěží vodu! Doufám v zázrak, protože ty hry mám opravdu rád.
  • az vyjde mmo ze sveta fantasy s necukajicim se mass pvp tak me plz vzbudte.. uz jsem byl skoro vzhuru kdyz byla beta ESO.. tam to jeste v pvp nelagovalo.. nastesti to "opravili" snad v prvnim druhem patchi.. :(
    • Mel bys zkusit GW2. Ze startu to v mass pvp lagovalo hodne ale cca po roce nejak kolmpetne prekopali system a ted je to lahodicka. 100 vs 100 zadne lagy a fps me neklesa pod 30 ani v tom nejvetsim fightu.
      • jen to je
        • oprava:
          jen to ne*
  • Další debilní stylizované MMO, které je velmi podobné jiným. Jaká škoda. Zabitý potenciál hned na začátku. *7*
    • Podobne graficky možná ale tím to končí.pro me nejocekavanejsi MMO od ultimy online.
      • A grafika je to, co vidíš 100 % herního času. Takže grafika dělá hodně.

        Chci dospěle vypadající MMO a ne omalovánky pro děti.. *7*

        Koncept jako takový zní dobře, ale grafika to prostě zabijí.
        • sarin
          Skúšal si The Secret World?
        • Asharak
          Si zakryj oči a jen poslouchej koncept *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit