Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tak předně aby to nepeklo ty poměrně drahé karty... potom aby to vůbec mohlo uspět v závalu podobnejch středověké MMO nebo co to je fakt málo, na to aby to zazářilo!

  • Další tuctové MMORPG plné záblesků a super efektů.

    • MalyZeli

      Hlavně záblesky v kondenzátorech na grafické kartě 😄.

      • twicer

        Kdoví jak :)

        • MalyZeli

          Ono to v uzavřené betě odpálilo pár karet, takže efekty můžou být velice... realistické.

          • twicer

            Jojo pár karet...  Takže ztěch stovky tisíc co vté betě byli to prý rozstřelilo pár karet. Podobně "se to odpálilo" už stovkám jiných expertů v jakékoliv populární hře která tě napadne :)

            • MalyZeli

              Ne, dlouho sem neslysel ze by nova karta vyhorela pri stupidnim mmo, a zvlast karta za 2k dollaru, za stejnych podminek a jen kvuli spatne optimalizaci dane hry.  Ale tak, jeslti se chces zastavat Amazonu, co uz.

              • twicer

                Reakce na příspěvek:

                Jj neslyšel, protože ti to nenaservírovalo Games :)

                Hele, mně je Amazon u zadele, jen nemám rád když se šíří tyhle zaručené informace na základě zpráv pár anonymů na redditu. Poté je v další vlně bere spousta jedinců jako nezpochybnitelný fakt, což jen dokazuje zdejší diskuze.

                • MalyZeli

                  Reakce na příspěvek:

                  Games.cz mám jako poslední zdroj informací. A byly to stovky reklamací. Ale to je jedno.

                  • twicer

                    Reakce na příspěvek:

                    Stovky? :) Není to jedno, docela mě to zajímá. Tak mě někam odkaž, kde si onich můžu přečíst. Já na nic jiného než na jedno reddit vlákno a pár reakcí na twitteru nenarazil. Časteji jsem se setkal s přepisováním toho stejného článku po různých webech odkazující na ty stejná místa co jsem zmínil v předchozí větě.

          • Jack1947

            RTX REAL LIFE edition 😛😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit