Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drasta

    Na telefon stahuju hry s mikrotransakcema jen výjimečně a skoro vždycky jsem zklamanej. Rád bych se mýlil ale pochybuju že se udrží nám nenacpat nějaký temný krystaly na promazání kraftování apod. Pořád je to Čínská firma co tu hru dělá pro Activision...

  • Já si pamatuju hlavně: ,,Copak chlapi nemáte mobily?''


    Nad Diablem a potažmo celým Blizzardem jsem zlomil hůl; je to skutečně tragédie, kam až to dopracovali.

  • Jevo83

    Vyzera to skor jak Diablo: Pikachu... uplne genericka blbost. Dopadlo to presne tak ako vsetci cakali - tragicky. Gratulujem Blizzardu, splnili ocakavania :D.  Mozu sprznit dalsiu znacku, navrhoval by som mobilny city builder Warcraft: Cities. Mozu preskinovat napr Forge of empires. A samozrejme mikrotransakcie....Alebo by mohli urobit remaster Lost vikings, pricom by znizili pocet vikingov na 1 a prerobili by to do 8bitovej grafiky.....mohli by to davat zadarmo k rocnemu predplatnemu pristupu na blizzard diskusne fora😈

    • Never

      Forge of empires je asi jedina nejlepsi mobilni hra.

  • Ví vůbec autoři, jak co zkratka MMORPG znamená? Protože podle videa to opravdu není:)

    • Never

      Kdo rekl ze to ma byt MMORPG? Diablo byl vzdycky jen o RPG stylu a singlpralyeru..Multak tam byl spis jako bonus.

  • Never

    Me osobne spis zajima Diablo 2 ressurected nez tyhle mobilni hovadiny. Nerikam ze si to nezharaju.Ale nostalgie je nostalgie :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit