Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zase nadpis. Ono poslední dobou to tu vůbec smrdí... Už vám chybí jen takhle || málo a budete jak novinky nebo idnes. Takže vás také přestanu číst...
  • Tak ona vetsina softwaru je ke stazeni zdarma, jen jsem netusil, ze games podporujou piratstvi
    • nightborne
      Ale tak ono čistě technicky je to pravda, ke stažení zdarma to je - stejně jako je ke stažení zdarma třeba Final Fantasy XIV nebo World of Warcraft... zadarmo si to stáhneš, to jo, ale aby sis to zahrál, už musíš cálovat =)).
  • Není zdarma, vědomě lžete a klamete čtenáře. A dobré by také bylo podotknout, že pro iOS je pouze pro iPady, nevím jak je to u Androidu.
  • Nedoporučuji hrát na mobilu. Stáhnul jsem si to na svůj google nexus 6 co má 6 palcový displej a velikost textu presto neni dostačující
  • Vojta_Ilavsky
    Že to není zadarmo je až ve třetím odstavci. Good job, Sir!
  • Takže pochopil jsem to z článku správně, že adventura Gabriel Knight není ke stažení zdarma, ale pouze jen její první kapitola?? K čemu tedy ten zavádějící nadpis, jak z Blesku??
    • Sr_Lobo
      Přesně tak, neni to úplně košer nadpis, lepší napsat rovnou kolik za to chtějí. Taky sem hnet začal brousit, že bych to sosnul a zahrál si to.
    • nightborne
      Ona ke stažení zdarma je, ale pak za ní musíš zaplatit. Očividně. Taky mě to poněkud zmátlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit