Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě je RE jen 1,2,3 (a možná Code Veronica, ale ten jsem nehrál) a od 4ky už to není ten pravý RE ztratilo se to kouzlo nevím co se lidem líbí na tom pohledu přes rameno. 4ku jsem zapnul a zklamaně vypnul po pár minutách, hrozné ovládání a ještě horší atmo o dalších dílech ani nemluvím prostě totálně zabitá super série. *7*
    • No jo pořád...
  • Radioaktivni_surikata
    Paráda. Nesnáším fixní kameru natolik, že jsem schopnej kvůli ní odsoudit celou hru. Prostě se nedokážu přenýst přes to, že jedno tlačítko dělá na dalším záběru něco úplně jinýho, než na tom předchozím. Takže díky autorům modu, že si teď můžu zahrát jednu klasiku pro mě přijatelným způsobem. Super.
    • Inquisitor
      Klasiku si moc nezahraješ, protože tohle z toho dělá úplně jinou hru.
    • ucho
      myslím, že si teď nic zahrát nemůžeš :)
  • Jack1947
    Jeste aby se dalo pri mireni chodit (Resi6 echm) a mame tu prototyp paradni hororove hry , ktera asi nikdy nespatri svetlo sveta coz je skoda no... i tu grafiku bych tomu odpustil. *9*
  • maros.goc
    vyzerá to úplne fantasticky!!! takto som si to stále predstavoval ako by vyzerala moja najoblubenejsia survival horor hra v TPS pohlade :))
  • ucho
    No z toho Reborn zase tak nadšený nejsem. Je to novější technologie, ale kamera je divná a prostředí je sterilní. Přeci jen renderovaný obrázek v původní dvojce byl detailní, jen by to chtělo mít ho v lepší kvalitě. Tady těžko říct, co z toho vyleze. Chybí tomu podle mě atmosféra.
  • vyborne !!!! v neco takoveho jsem doufal.... RE 1-2-3 jsou proste moje srdcovky... jeste porad si je nekdy zahraju... a ted i v novem kabate doufam ze to bude dobre a nevytrati se to napeti ktere ta hra ma.... palec nahoru lidem kteri nad tim remakem travi hodiny casu
    • maros.goc
      nie je to remake, toto je všetko čo z hry je a pravdepodobne aj navždy bude :)
  • Nitram1980CZ
    a prečo by to teraz akoze robili? z nudy?
    • Ne jde mi oto že capcom stvořil vynikajícu hru (sérii) ale co sní provedl je to humus dá se říct že je to už mrtvá značka uvidíme co předvede s RE 7 ale moc šancí tomu nedávám. *16*
  • Bože co bych za to dal mít možnost to hrát a lá Resident Evil 4.
    Jelikož jsem druhý díl hrál už někdy v roce 2002, tak bych to vřele uvítal i dnes (i za příplatek).
  • Takže je to tady zase co nezvládnou profíci z Capcomu si musejí hráči udělat sami *16*
  • BoB.2
    Resident Evil 2 ,proč už se takoví hry nedělaj? *11*
    • protoze nikdo nema zajem delat hry pro lidi co ani neumi svuj rodnej jazyk.
      • Což píšeš očividně asi o sobě. *7* Alespoň podle tvého písemného projevu. Než někoho budeš kritizovat o tom, zda-li umí nebo neumí česky, nauč se to prosím taky. Nebo si takové blbé poznámky odpusť.
        • ty prosimte pomlc, ty blba poznamko.
        • ne to ocividne o sobe nepisu. Tohle je internet pako, tady rozhodne nebudu psat s hackama a carkama. Jednak jsem ze stary skoly a jednak to zdrzuje. Nicmene to ze nepisu s hackama a carkama je moje volba, delam to zcela vedome. Pokud nekdo napise "takoví", tak neumi svuj rodnej jazyk on, ne ja. Diky za pozornost, ovce.
          • x_ander
            No ty česky taky zdaleka neumíš, kamaráde. A rozhodně tím nemyslím chybějící diakritiku.
        • BoB.2
          Já jsem nikdy nikoho neurážel jestli umí nebo neumí česky ,anglicky.....
          • Ale Savager nereagoval na tebe. Používej oči, BoBe.
      • BoB.2
        No jestli je chtějí dělat pro lidi co neví že věta začíná velkým písmenem, ve slově protože je Ž, zájem dlouhé Á, dělat E s háčkem, neumí dlouhé Í,svůj kroužkované Ů, tak ať si to nechají.
        • Ocividne ses jeste moc mladej a minul si obdobi, kdy se jasne na internetu psalo bez jakykoliv diakritiky z nekolika jasnych duvodu. To ze ty nevis ze ve slove "takovy" je tvrde y, je zcela neco jineho nez ze ja schvalne nepisu s hackama a carkama a to pouze na internetu. Myslenkove pochody nekterych lidi me opravdu dojimaji. Proc takovy lidi vubec existujou? Zabiraj tady akorat misto a nasiraj a otravujou ostatni svoji demenci. Fakt, vyhladit.
          • C-BEAM
            nikto nemá problém s tým, že píšeš bez diakritiky, len ak potom niekomu opravuješ chyby pôsobíš ako dmnt *3*
    • Žádnej autoheal / žádnej bullet time / málo nábojů, nutnost přemýšlet nad tím jestli teď obětuješ pásku do stroje aby sis mohl uložit pozici / oblasti, které nejsou tunely se skripty / během loadingů se ti nezobrazuje nápověda, že když zombie střelíš do hlavy, tak ho tím víc poškodíš (bez toho se dnes žádná hra neobejde) a samozřejmě prostorové puzzly apod kratochvíle...
      • TheGGG
        aka nuda. A skripty byly ve hrách odjakživa, tak to už konečně pochopte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit