Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to sa na to mozem vy,,,,t asi vazne prejdem na xboxa mikrosoft si z hakermy poradi to len playstation ma vzdy nejake problemy,,,a mimochodom take tie keci ze stym nemozu nic urobit ma strasne irituje,,,sami za to mozu nieje mozne aby sa knim niekto nabural vzal si nejake subory azacal tvorit hacky,,,maju asi krisu v dome alebo to pustaju oni aby si kupoval vzdy nove picovyni,,a neostaval furt pri jednej hre to by asi zkrachovali... *10*
  • Dneska me taky navsitvil nejakej kokot (hacker nebo co to bylo), potom co jsem se znova prihlasil tak jsem zjistil ze mi zmizeli vsechny tituly a emblemy.. Dole v liste kde jsou pratele co jsou online jen bezelo tucne zelene napsano SUCK MY DICK!! Nejde mi do hlavy proc to nekdo dela, 16dnu honby za komletnim dohrani hry je v řiti, doufam ze to nejak uvedou do puvodniho stavu, ale pochybuju o tom..
  • Hrajte jen v soukromé hře se svými přáteli. :D

    To mě dostalo. A na co je jinak mulťák. To maj hráči čekat, až se slezou kámooši a nemůžou si zahrát i s jinými hráči?

    3,14čovina.
  • dobře jim tam, jen ať si užívají svou neprolomitelnou konzoli, kde se takovými "zbytečnými" problémy nikdo nezabýval, dyk je přece neprolomitelná...
  • hackeri kteri delaji toto jsou dementi.
  • Ja osobne jsem si system iwnet zamiloval. Jednak protoze se s klukama z klanu v pohode k sobe napojite a jdete hrat spolu a nikdo vas nerozdeli jak v pripade Black Ops. Domluvi se 2 klany a jdou hrat proti sobe private. Skvely system jen kdyby tu nebyli ti zasra... cheateri kteri tu hru kur... A mimochodem cheaty na MW2 byly uz tak po dvou mesicich od vydani hry
    • Souhlasim. I přes prvotní skepsi a menším počátečním bolískám sem si službu IWnet oblíbil. U Black Ops mi dnes několik věcí chybí.
      1) Přihlášení party hráčů do jedný hry jako týmu. Hra mě každou chvíli kopne k protihráčům. Těžký je i najít server. Málokdy je volno pro tři a více hráčů a i když ho najdete než se vám podaří odeslat invite tak je plno. (pozn. na videích z youtube sem viděl na mapě i modrý šipky. spoluhráči? xbox verze?)
      2) Krátký pauza mezi zápasy a nemožnost si v ní upravit class.
    • Nejlepsi by byl IWNet v kombinaci s dedik. servery, ze by pripojeni neposkytoval hrac ale server, protoze host ma nesrovnatelnou vyhodu oproti ostatnim hracum a krasne mu to hituje narozdil od ostatnich *9* Jeste by to chtelo vychytat ze se nejde casto pripojovat na kamarada, pokud neni host (vyhazuje to porad "unable to connect to host") *7* Skoda no, ale porad lepsi nez BO, MW2 uz ho dohani v poctu hracu.

      Jinak na cheatera jsem nastesti nenarazil hodne dlouho, asi mam stesi *4*
  • Si dělají srandu ne? Jaké nedávné? Vždyť se hackuje už tak půl roku a oni nic nedělají.
    Není možné se připojit do hry bez hackera. Nechápu proč nezabudovalo punk buster. Člověk by si myslel, že se po CoD2 poučuli, ale ne.
    • Proc platit nekomu (za PB), kdyz muzou mit svuj system VAC, ktery je vlastne takovy Jara Cimrman - kazdy vi ze existuje ale pritom neni... aneb VAC=admini kteri jednou za uherak zkontroluji nahlasene ucty...
  • A to je přesně ono ne ... lidi už nemají kontrolu nad serverama jak tomu bylo dříve, dnes se přihlásíme pod jejich servery které nikdo nehlídá a cheatuje se jedna báseň. To zase soudruzi z Infinity Ward vymysleli chujovinu. Zlatý CSS kde si admin dělá pořádek pořádek na serveru sám.
    • Zlaty dedic servery, s PB ale bez Steamu a VAC, spise...
  • na druhou stranu, ma to i svetle stranky, budou moct vychazet mody ale i cheaty a trainery, pro lidi kteri treba chteji hrat jen MP s kamarady a ne dohravat cely single aby si moli odemknout vsechny moznosti hry, jen proto ze autori do hry nedali normalni cheaty
  • Zlate PC, kdyz se nejaky takovy vul objevi na servery tak jdu jen jinam, ale aspon mam statistiky porad stejne, lituju ty chudaky na PS3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit