Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jimei
    podme lidi a pořádnej flame !!!
    • Asharak
      Yol-Toor-SHUL!
    • http://troll.me/bitch-please-23/
      • Jimei
        http://www.youtube.com/watch?v=IIo4KuOdMYI
        • Aliens :D
  • no predevsim mi prijde ze BF byl vzdy o multiplayeru spis nez o SP. SP podle me udelali opravdu jen kvuli trendu CoD. Nicmene netvrdim,ze MW3 je v SP spatny,nehral jsem to, ale co se MP tyce, tak mi prijde ze je to porad ta sama omyvana sr*cka. Prece jenom je MP ta vec kterou budete hrat X-krat vic hodin nez SP. Tak porad nechapu proc si lidi porad kupuji MW. Jasne, proti gustu zadny disputat, je to volba kazdyho, ale holt je videt ze znacka je v tomhle bussinesu opravdu silny konkurencni faktor. Moje volba je jednoznacne BF, kvuli destrukci, vozidlum, grafice a poctu hracu na mape,jejiz rozlehlost je nemene dulezita.
    • originalni liniie seria BF nikdy ani SP nemela, takze by se opravdu dalo rict, ze byla vzdy o MP nez o SP :)
  • Trol.diskuzni
    Modern Warfare 3? S*ačka, kulky tam nelítají pozadu. Já chci další The Modern Scrolls: Warrowind! *5*
    • Tvůj příspěvek je značně nevtipný, irelevantní a vulgární. Další trapas... že se nestydíš! *7*
    • Asharak
      Já bych ti dal raději přes hubu, co ty na to? *1*

      //nic? Tak vymysli lepší název, Warrowind je fakt k pláči *3* čekal bych od tebe něco lepšího :)
    • DarkHawk
      Kdyby se tu aspon začalo rozdávat ovoce. Smila by se veškera špína s games.cz. Trolem počínaje.
      • Trol.diskuzni
        To by bylo smilstvo, kdyby se špína smývala - je nutné poukazovat na dobré, avšak i na to špatné a poučit se tedy. *5*
  • No tak slava!
  • Trikrat hura!! *14*
  • Na svete 18 a vice milionu ovci, ktere koupi i lejno pokud ma dobrou reklamu. BF3+COD
    • Jazz
      +Skyrim že ? *3*
  • Ty čísla si schválně cucají z prstu.Podle mě už nemají takovou prodejnost tak se snaží udělat přesný opak aby se co nejvíc zviditelnily.Protože tolik tupaků co si to koupí na světě není.
    • Aha, tak tomu snad ani sam neveris, ne? Je to jednoduche, zase to ma super prodeje a bude mit i dale a ostatni se COD ani nepriblizi *3*
      • mozne ne v prodejnosti,ale v kvalite hry dnesni doby se CoD muze jit zahrabat pod zem
        • Trol.diskuzni
          Nezaznamenal jsem kvalitativní rozdíl mezi COD a Skyrimem... v COD vše vyletí do povětří, ve Skyrimu do vzduchu.
          • A kdo rika,ze skyrim je benchmark nejvyssi kvality soucasnych her?Jsou lepsi hry.A ano,i ten skyrim s couvajicimi draky je lepsi,nez ta nechutna zdimacka penez s nalepkou cod.
          • Masa-san
            No Skyrim toho nabizí podstatně více, je to celý svět sám pro sebe, pravda plný bugů a copy-paste z Oblivionu a Morrowindu a co bethseda děla se skvěle započatou serií je místy až trestuhodné, ale COD je oproti tomu krátký filmeček s minimální znovu-hratelností. Takže asi tak ... *5*
            • Jazz
              Jó, za to super Gayrim budeš hrát 20x do roka.
          • A jeste pozpatku!
  • Podle vgchartz.com se prodalo: 8,56M na Xbox 360, 6,55M na PS3 a 0,60M na PC.
  • DarkHawk
    Už bylo oznámeno, že Treyarch dělá na Black Ops 2. A taky by to chtělo nějáké nové nápady do chystáného dílu. MW3 byl v singlu daleko lepší než ten přehypovaný singl v BF3, který za moc nestál.
    • akoo, vsetci mame iny zmysel pre zabavu, beriem, ale osobne si myslim ze len mizive percento ludi na SVK/CZ si niektoru z tychto hier kupilo aby si preslo Single Player :) myslim si ze aj v zahranici skor prevazuju kupujuci z dovodu ze chcu hrat MP v oboch hrach, preto hodnotit tieto hry podla ich Singlu je tak trosku divne. Akcne filmy z hollywoodu maju lepsi scenar aj obsadenie a zas v priemernej RPG hre je to daleko lepsie ako v hociktorom z tychto dvoch titulov. Nehral som vela CoDeciek a BFiek, ale v BlackOpse som sa dostal asi do 3tej misie, v BF3 do 2hej. Niezeby ma to nebavilo, ale to ked mozno vypadne na tyzden internet v celom Cesko-Slovensku tak mozno potom skusim nieco z toho prejst :) po MP stranke sa to porovnavat neda, obe hry prinasaju totalne rozdielny druh akcie ...
    • Jazz
      Asi jsme hráli jinou hru.
      • Jsem zvedav na oboje, jeste jsem se k tomu nedostal, ale co jsem zatim i ze sveho okoli slysel, SP MW strci ten z BF hrave do kapsy a dokonce i zastanci BF se nechali slyset, za adrenalinova jizda MW hrave prekona celej SP BF v prvnich 2 misich *3*
        • DarkHawk
          MW3 akční jízda od začatku do konce! Přestřelka v letadle ve stavu beztíže, shození Eifelovky, mise v Praze, oběšění ...... spoiler, vítězný doutník. *3*

          BF3 Nic moc. Akce tam je sice taky dost, ale žádný významný moment, který by mi utkvěl v paměti. Bad Company 2 mě bavil daleko víc. A to Bach tvrdil jak se jim singl v BC2 nepovedl. A co potom teprve BF3?
          • Jazz
            MW2 akční jízda od začátku do konce.
            MW3 nudná loudačka od začátku do konce.

            V každym díle CoD jsou nejnudnější mise za Amíky, MW3 je jak celý za Amíky.
            • DarkHawk
              To možná pro tebe. A nebudu srovnávat díly Codu. Bylo to o tom jak si vede Cod v singleplayerové části o proti konkurenci BF3.
  • Možná že x-té pokračování COD nemají duši, pražádnou inovaci a svým příkladem nepomáhají k rozvoji nových, lepších her. Ale řemeslně jsou zvádnuté kvalitně a zábavné jsou taktéž. Tento proces, ale nevydrží dlouho až zákazníkům za oceánem dojde, že vyhazují své peníze za recyklované zboží. Es kommt der Tag
    • Já si stejně myslím, že nemají proč vylepšovat, když kvůli konzolím stagnuje vývoj. Hra jim jede na plynule a grafika je dle mého názoru dostačující. Jen když si vzpomenu, jak se EA chvástalo, že jejich BF3 bude graficky revoluční, nakonec vypadá na KONZOLÍCH jako barevnější CoD a jediné pozitivum vidím/slyším v audio stránce.

      Jasně, že to není jen o tom, že se nemusí posunovat nikam dál, ale i z větší části o penězích. Také ale veřím, že až příjde za rok/dva nová generace konzolí, tak určitě engin obmnění.
      • Já jsem za konzole rád, už 3 roky jsem neměl důvod výrazně upgradeovat...předtím vždy co rok. Stagnace grafiky mi nevadí. Mě se grafika líbí...nebo spíš mi stačí. Ale tím, že ušetřili na recyklaci enginu by mohli dát té hře větší šťávu...větší výzvu, ať už v MP, ale i to co se nedá použít v MP nebo v něm nefunguje, dát do SP. Vždyť MP se od dob CS hraje furt stejně...a SP od dob MoH taky, jen se mění pár herních drobností, kulisy a animace. A to myslím i pro BF3...taky to není kdovíjaká výhra.
        Ale chápu, že inovaci AI a větší komplexnost boje na bitevním poli asi hráči neocení tak jako graficky lepší vizuál, wau efekt naskriptěných scén a dostatek panáčků na odstřel. Btw nechci simulaci, ale arkádu, která nebude stejná jako desítky ostatních před ní. Chci posun vpřed,nebo i doleva nebo doprava, tohle pošlapávání na místě mě nebaví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit