Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já jsem wowkař, a cod je spračka xD
    • Muj kamarad ma kvuli WOW zk*rveny zivot. Sedel u toho tak dlouho az se z nej stala prazdna slupka od bananu. Odstehuj se do korei a tam u toho muzes s rakosnikama sedet 24/7, 365.
      Dekujeme za tvuj poznatek
      • kobzool
        xDxDxDxDxD
        • kobzool
          Když člověk příjde o styk s realitou jen kvůli hře a zvláště takové která jen RP unfriendly jako WoW, tak ten člověk musel být jeblí už předtím.
    • bez si klikat na mysku a nevyjadruj se. ses uplne mimo misu srovnavas nesrovnatelne.
    • WOW = brainwash. kšáá....
      • kobzool
        ano, ale zabaví to na tři roky, místo dvé hodiny
        • dvé?

          Jo ja videl i zavislaky keri se z toho lecili i po 5ti letech nonstop. Diky za tve moudro. Jini si si MP vystaci i dele nez ty.

          Bez si dat naky "danžn" a zalez zase do díry.
  • ja se tomu nedivim ze sem tak lezete... ono takovej pohodar co si dela prochazky v bf v lesiku nakopecku zalezlej za krovim ma spoooustu casu a pak kdyz vleze na naky server COD dostane tezce pres p*cu lol verim ze vas to tak nasere ze pak musite hned na diskuze plakat :)
    • hmm BF sem naposledy hral dvojku,BC me nebere.Zkousel jsem i to slavny CoD MW a ze bych dostal na "p*cu" se rict neda.Protoze tolik headshotu za jednu hru jsem jsete v zadne jine hre nedal.Tak nevim no....Cod 1a2 jsou mnohem lepsi
      • V tom případě to nebylo pro tebe .)
    • Ja mam rad obe hry... tesim se na oboji.

      Ale musim rict ze tyhle stada nedelaji vubec dobre jmeno BF komunite. Jedine co tady ctu je HATE, fnukani, HATE, fnukani + to ze uz vsichni ted z jednoho/dvou videi vi jak vse bude vypadat.... To BF hrajou jen ubozaci kteri umi jen nadavat na konkurenci? ...trochu detinske.
      Navic jak uz tu asi 10000000000000000x padlo... obe hry jsou o necem jinem. Coz vam ale nezabrani ja vim:). Bavte se.
  • never ending story ... :-)
  • No tak nám tu nakecal spoustu věcí který mi ani tak nevadili, ale co chtěj udělat s cheaterama o tom ani půl slova. Opravdu nevím jestli si MW3 koupit když se tam budou cheateri prohánět jak mouchy nad hov...
  • Lidi (BFkari) proc jsem lezete,kdyz stejne tady akorat rozhazujete negativni komentare.Fanousci COD jsem jdou mluvit o necem jinym nez o tom ja BF nakope MW zadek a jak je lepsi.Uznavam ze i COD fanousci lezou na videa na BF ale tohle me proste uz unavuje cist.Pripada mi nekdy ze BF fanousci lezou na COD videa vic nez COD fanousci :D.

    PS:Opravdu nejak neresim ze se chtej vratit ke korenum,treba to tak bude i lip..kdo vi.Uvidime az vyjde hra
    • Já stebou souhlasím. BF funs se tu slítaj jak masařky na HoWnu. :D:DD::D:D:DD::DD:D: je to vtipný.
      • Klidně si mínuskujte dozblnutí toyové .)
    • ja som neutral, ja som mal rad CoD aj BF, ale MW 2 spackali a CoD BO ani nehovorim ci bude lepsie, ze sa vratia ku korenom? samozrejme, ze bude MW 1 a aj CoD WaW (coz bola vlastne kopirka MW 1) boli najlepsie (pokial nepocitam CoD 2), ked sa vratia k tomu co bolo najlepsie, tak to bude jedine plus a to iste plati pre BF, nechapem ludi, ktori porovnavaju BC k starsim a tym padom aj pravym BF, BC je len konzoloidny port, v BC nie je ani jeden hlavny battlefieldovsky element (okrem velkych map s vozidlami, ale to nie je to najhlavnejsie, BF totiz je aj o infantry only) a BF 3 sa ma tiez vratit ku korenom, ale na prvy pohlad to vyzera ako BC 3, ked to pojde takto dalej, tak BF a CoD uz nebude existovat, bude to len nejaka FPS, ktora sa im takmer nepodoba, iba si pozicala ich meno
    • Tohle je verejny herni web, u clanku nebylo zadne upozorneni ze ho muzou cist a nasledne v diskuzi reagovat jen fandove CoD. Takze kdo chtel si ho precetl a pripadne vyjadril nazor co si o jeho obsahu mysli. Pokud neresis ze se chteji vratit ke korenum, neres ani to co pisi jini. *6*
      • Co vy budete delat az COD/BF3 vyjde?
        NEvsiml sem si ze by lidi kteri hrajou COD ze sebe chodili potit takove ubohosti na odkazy pro BF3 co tady predvadi stado zmanipulovane jednim ci dvema trailery :D...
        Je mi vas uprimne lito, komunita zakomplexovancu. Lituju vas az vyjdou obe zacnete sem chodit a nadavat na COD 2014 ????...... noobz.

        To vis svoboda projevu..
        • A proc si myslis,ze vsichni co tady nadavaji na cod jsou hraci BF?Ja bf nehraju,ale na cod nadavam protoze tahne herni prumysl do cim dal vetsi zumpy.
      • Nepochopil si to?Kdyby ti porad nekdo negativne komentoval hru,kterou mas rad,taky by te to stvalo.
  • multiplayer je největší omyl herního průmyslu, mohl by už chcípnout a úplne zmizet(spolu s bf)...
    • A nebo ty hele :)
  • Melou něco o kořenech, ale podporu LAN hraní tam nemají. Přitom CoD hry vždy byly o LAN akcích a turnajích. Takhle se ničí progaming. A až mi neříkají, že byly jim to vzalo tolik s trřeb. CoD hra je de facto zaplacená a výdělečná již ve chvíli kdy ji studio ohlásí.
    • Mohl bych se tě zeptat co tady meleš o progamingu ? Ty asi trochu nevíš co to je, že ? Já jsem teda nezaslech že by se někde v evropě pořádala LANka Mw2,BO nebo cod5 ? Neříkám CoD4 a CoD2, to jo, hraji to sám ale ostaní díly jsou z pohledu progaming hráčů nehratelný, zeptej se koho chceš, i na youtubu je video kde kdosi o tom mluví (z h2k) ale Np :)
  • Já osobně koupim obě hry ale jak se tady píše v multiplayeru u BF3 bude problém se spoluprácí.Jen si vemte jak dopadlo MAG,měla to být čistě týmová mp akce jenže se to jaksi časem zvrtlo a všichni tak nějak hrajou sami za sebe a pomoc týmu je spíš jen proto aby dostali víc bodů.CODko je na tom tak že kašle na to jestli budete hrát jako tým nebo jako jednotlivec ale to neznamená že to tak hrát nejde.Všechno to záleží na lidech.Já osobně nejvíc hraju BO a vždy dám dohromady partu přátel a jde se hrát a vše funguje tak jak má.
    • Přesně tak.
  • COD je pro mě mrtev. Jen píší, že už jsem na slovní spojeni "vrátí ke kořenům" alergickej *11*
    • Stejne jako na ''...mysleno jako triologie''
  • CoD4 jsem hral skoro rok,dalsi dily uz byla slabota.nejvetsi pr*el byla na ty mape v hangaru,neco jako cviciste.behat tam s brokovnici v nekolika lidech byla fakt sranda.jsem spis pro mensi mapy kde se neodstreluje :-)
    • V COD4 si pamatuju na to malilinkatou mapu už ani nevím jak se jmenovala bylo to snad 50m čtverečních :) (byly tam lodní kontejnery) a když tam bylo 50 lidí tak to byl nářez :D
    • No oni ti nej borci kiluji se snipama i nablizko jak nic. *4*
      • Kdyz by ses v takovem hangaru rozhlednul pres puskohled sniperky s 8X zoom tak v ten moment nevis kde je leva ani prava natoz abys nekoho vubec trefil. Takze tito " sniperi" v CoD me fakt nechavaji klidnym. *5*
        • Až na to, že 8x zoom není v cod (ožná tak v nějakých módu) ale tak np, já vím že ty tomu nejvíc rozumíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit