Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bobby takovou podobu MP si muzes strcit tam kde slunce nesviti, pry navrat ke korenum?! *6*
    • Důvod?
  • B.o.b
    Ano nablblá kampaň, když to dělá Treyarch !
  • Tak proc bych si rovnou nemel zapnout CoD4?
    • Joha
      Pravda... grafika a gameplay taky isty... nie je dovod kupovat CoD 8 (???)
  • kempovanie v Bad Company 2 vyriešili tak že nemôžeš si ľahnúť iba kľaknúť čo je dosť zlé
    • to není ten důvod je to kvulí konzolím protže ovladače nemají tolik tlačítek a protože byl pc port a mapy stejně málé už nebyli potřeba , a taky ste asi nehráli bf2 to je pořád vami omivány problém s kemperami a snipery ikdyž v bf2 se hrálo naprosto fantasticky a na takovy problém jsem nenarazil *7*
    • Nejlepší omezení pro snipery je, když je na serveru omezenej počet této profese, ten zákaz lehání je na ....
    • A to je jako řešení? Že místo bandy ležicích tupců mám na každý mapě tlupu klečicích imbecilů se snipou, který odstřelujou všechny přes celou mapu?
  • loool tak to je husty. v minulim clanku o "halo" se psalo ze se vrati ke korenum. a ja jsem v prispevku napsal ze je to ted oblibena veta u her "navrat ke korenum" a ted se muj prispevek potvrdil dalsi hra s touto frazi.
    • všechno se vrací ke kořenům, ale vývojáři si neuvědomují, že je ten kořen vyvrácenej ze země :)
    • ales.smutny
      A to je tu ještě Driver: San Francisco, který se hlásí k tomu samému a určitě bychom si vzpomněli po čase na další. Holt máme novou marketingovou mantru...:)

      edit: a teď čerstvě další prohlášení stejného typu o Ghost Recon: Future Soldier...
      • tyhle věty musí plácnout vždycky někdo, kdo ty původní díly vůbec nehrál
  • hmm MP jedinou vyjimkou byl snad datadisk k puvodnimu CoD United Offensive kde ste si mohli zajezdit v tanku nebo jeepu jinak mi to pak prislo uplne to samy akorat jiny skiny zbrani a postav, i ty zvuky strelby mi prijdou porad stejny :)
  • byl bych rád kdyby se už nevraceli vůbec...
  • no nevim nevim... pro mě mělo nejlepší mp call of duty 2 - tam to bylo alespoň trošku o taktice. V call of duty 4 šlo prakticky jen o rush. Takže 5v5 se hrálo stylem 4x malý AK a jedna snipa
  • Pete.palis
    tak prodejnost bude, ale s hratelností už to buhužel nepohne podle mě...lidi přičuchnou k BF3 a je vystaráno :)
  • Ke kořenům CoD : MW twle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit