Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • never ending story ... :-)
  • multiplayer je největší omyl herního průmyslu, mohl by už chcípnout a úplne zmizet(spolu s bf)...
    • A nebo ty hele :)
  • El-Bravo
    Vrátí ke kořenům? tam se něco měnilo krom Rc autíček?
    • naposledy se vyměnili nože za sekery
  • jen se tu zhádejte do krve :-) je lepší blbost A nebo blbost B? Ještě nevyšla ani jedna. Jací jsou lidé v Infinity Ward a jací v Dice? Určitě nenabídnou to, co dřív.

    Já zůstanu věrný Black Sands Stdio :-)
  • Misto aby vyhazeli vsechny killstreaky a polovinu dementnich perku tak vymysli ze zjednodussi mapy aby v nich hrac nahodou nazabloudil. Pak muzou udelat jeden tunel, do nej pohazet par prekazek ktere se budou tvarit jako kryt a na kazdou stranu umistit jedno druzstvo a ten kdo se probije na druhy konec bude vitez. Hrac se nebude muset strachovat ze nevi co je za rohem ani zda ho nekdo nesejme z vyse polozeneho mista. Jako u Stalingradu, hura vpred do strany ani krok, ratata bum bac. Vzdyt valky se take vedou na prehlednych, idealne rovnych mistech kde nehrozi ze by sniper zakempil. Preji prijemnou zabavu. Ja se radeji pokusim patrat po par lidech se kterymi by se dalo hrat teamove v BF3.
    • vasekveselej
      Čekání na Battlefield si krátím Homefrontem a musím říct že se to opravdu povedlo, hodně to Battlefield připomíná :)
  • přesně COD je absolutní špica dle mě :) BF je dobry ale jen na MP, na SP je král COD
    • Cod s SP kral?Tys toho asi moc nehral co? *1*
    • To myslíš opravdu vážně? Že CoD je král SP? A v čem teda? Nevim jak u tebe ale já chci hru která bude aspon trochu inovativní a néé Furt dokola to samé jakože koridorovka jak svině,skript na každém kroku kam se pohneš a jestli na mě má jako udělat dojem (ted myslím CoD MW 3 gameplay poslední) jízda v člunu v naprostém koridoru kde vybuchují lodě a mrakodrapy? Nebo že jako hra mi do posledního detailu řekne jak a kam mám položit bombu na ponorku atd atd *5* Nechci tady nějak vychvalovat BFko ale osobně radši pujdu a koupim si ho . *3*
    • vasekveselej
      Král čeho ??? všech FPS, nenech se vysmát *3*
  • ja se tomu nedivim ze sem tak lezete... ono takovej pohodar co si dela prochazky v bf v lesiku nakopecku zalezlej za krovim ma spoooustu casu a pak kdyz vleze na naky server COD dostane tezce pres p*cu lol verim ze vas to tak nasere ze pak musite hned na diskuze plakat :)
    • hmm BF sem naposledy hral dvojku,BC me nebere.Zkousel jsem i to slavny CoD MW a ze bych dostal na "p*cu" se rict neda.Protoze tolik headshotu za jednu hru jsem jsete v zadne jine hre nedal.Tak nevim no....Cod 1a2 jsou mnohem lepsi
      • V tom případě to nebylo pro tebe .)
    • Ja mam rad obe hry... tesim se na oboji.

      Ale musim rict ze tyhle stada nedelaji vubec dobre jmeno BF komunite. Jedine co tady ctu je HATE, fnukani, HATE, fnukani + to ze uz vsichni ted z jednoho/dvou videi vi jak vse bude vypadat.... To BF hrajou jen ubozaci kteri umi jen nadavat na konkurenci? ...trochu detinske.
      Navic jak uz tu asi 10000000000000000x padlo... obe hry jsou o necem jinem. Coz vam ale nezabrani ja vim:). Bavte se.
  • Ke kořenům CoD : MW twle...
  • já jsem wowkař, a cod je spračka xD
    • Muj kamarad ma kvuli WOW zk*rveny zivot. Sedel u toho tak dlouho az se z nej stala prazdna slupka od bananu. Odstehuj se do korei a tam u toho muzes s rakosnikama sedet 24/7, 365.
      Dekujeme za tvuj poznatek
      • kobzool
        xDxDxDxDxD
        • kobzool
          Když člověk příjde o styk s realitou jen kvůli hře a zvláště takové která jen RP unfriendly jako WoW, tak ten člověk musel být jeblí už předtím.
    • bez si klikat na mysku a nevyjadruj se. ses uplne mimo misu srovnavas nesrovnatelne.
    • WOW = brainwash. kšáá....
      • kobzool
        ano, ale zabaví to na tři roky, místo dvé hodiny
        • dvé?

          Jo ja videl i zavislaky keri se z toho lecili i po 5ti letech nonstop. Diky za tve moudro. Jini si si MP vystaci i dele nez ty.

          Bez si dat naky "danžn" a zalez zase do díry.
  • Zlatá serie Arma a její možnosti při MP ... otevřený svět s miliony možností .. tyhle rádoby válečné jakoby simulace typu MW jdou naštěstí mimo mě.
    • Rorschah
      Arma je pro tuhle COD sortu lidí uplně jiný šálek kafe .) (většinou hardcore kafe :D)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit