Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opět flame opět flame opět flame..... už je to přehnaně trapný :) Diskuze k COD / BF3 radši úplně vynechám... ztráta času čtení těchto......

    Už ať to vyjde spolu s dalšíma hrama a můžu se místo reakcí na ret@rdovaný příspěvky začít bavit.

    Komu se co líbí ať si to pořídí, nedělějte ze sebe ale idioty lidi, vždyť tohle nebere konců...
    • Pete.palis
      o co ti jde??...od toho jsou diskuze...jak si každej naloží se svým komentářem je přeci jeho věc.....
      • "
        tak prodejnost bude, ale s hratelností už to buhužel nepohne podle mě...lidi přičuchnou k BF3 a je vystaráno :)"

        "Skoro všichni se tady klaníte k BF3 a plivete na CoD (což je podle mě samozřejmě v pořádku :D ) ... ale uvědomujete si sakra, že BF3 ještě nevyšel? tak ho prosím ještě nevyzdvihujte až k nebesům...šetřete si to ;) ..."

        tady prostě stačí jen CTRL+c / CTRL+V :D...... LOOOL
        • Pete.palis
          a co jako??
          • Počkej si na BF3 o kterým už teď víš že bude best of best a nepruď.
  • Rorschah
    Skoro všichni se tady klaníte k BF3 a plivete na CoD (což je podle mě samozřejmě v pořádku :D ) ... ale uvědomujete si sakra, že BF3 ještě nevyšel? tak ho prosím ještě nevyzdvihujte až k nebesům...šetřete si to ;) ...
    • Jazz
      A CoD vyšlo ? *6*
      • Rorschah
        Cod je každým dílem stejný ...
        • Jazz
          Souhlasim, ale on tady hypuje, že CoD bude lepší
  • Zlatá serie Arma a její možnosti při MP ... otevřený svět s miliony možností .. tyhle rádoby válečné jakoby simulace typu MW jdou naštěstí mimo mě.
    • Rorschah
      Arma je pro tuhle COD sortu lidí uplně jiný šálek kafe .) (většinou hardcore kafe :D)
  • Nebudu tady porovnávat BF a CoD, tyto hry mají společné jen to, že jsou to válečné FPS. V ostatním se liší. Nelíbý se mi zjednodušení map, aby tě nemohly napadnout z několika směrů atd. Má to být válka a tam taky není nic zjednodušené. Opravdu nesnášim, že se furt vymlouvají na kampery, v reálu Vám taky terorista bude jen běhat po bojišti ? Ne. Bude sedět někde v baráku nebo u zídky někde u silnice, ale nebude jen běhat. Já kampery toleruju a tolik mi nevadí beru to hlavně u BO. Tam je tolik cest, že ani ten sebe lepší kamper je neuhlídá všechny a dá se lehce zlikvidovat. Sice vás párkrát dostane, ale pak je krásnej pocit, když ho vyřídíte a kdo řekne, že ne tak lže. *1* Upřímně pro mě je lehčí zabíjet kampery než rushery. Kamper sedí na místě nebo střídá několik fleků u jednoho místa, takže snáze víte kde je. Zato rusher přileti odkudkoliv. Nesnášim hráče, kteří jdou hrát třeba demolici nebo dominaci a pak nadávají, každýmu s oponentů, kteří maj úkol bránit dané pozice, když u těch pozic sedí a hlídaj. To je směšné a fakt ubohé jim nadávat. Pokud to někomu vadí tak ať si táhne na tdm. Fascinuje mě, že se zaměřují na otázku kamperů, místo toho, aby odstranily některé ujeté perky a serepetičky. Doufam, že když se takhle odkazují na cod4 tak ve hře nechají vyklánění a udělají vybalancované zbraně apod. Když vemu moderní díly série CoD bez ohledu na grafickou stránku a vezmu jen hratelnost tak je nejlepší díl CoD 4 a BO. Obě hry jsou odlišné, ale hratelně dobré. Nejsou zde kravinky jako deadstreaky, hojné využití akimba, žádnej perk na dvojnásobek dosahu nože je zde vyklánění a vybalancované perky a zbraně. A pokud chtějí mít odkaz mw3 na cod4 měli by tyhle věci respektovat a řídit se podle nich.
    • Za mě máš bod za inteligentní a fakty podložený příspěvek k tématu.

      For - Pete.palis - O TOHLE MI JDE! o to že tu spousta děcek plácá nesmysly už asi 1/4 roku od momentu kdy vyšlo první video BF3 aniž by se zamyslelo že obě hry jsou úplně o něčem jiném a společného mají opravdu jen zařazení FPS. Je tedy naprosto jasný že pokud se jedné straně líbí vehikly, letadla apd. a tento herní styl jim vyhovuje a druhé straně se líbí spíše konfrontační styl COD tak se nikdy neshodnou. Nepřestanu si klepat na čelo když vidím ty hordy flamerů generující tuny nesmyslnýho textu... Zezačátku se tomu dalo říkat diskuze, dnes už je to ale opravdu trapný.
    • Přesně tak! Ve válce je kempení, normální věcí. Člověk si musí najít dobré místo a vytvořit takové podmínky aby byl co nejléůpe maskovaný. To samé platí i u zabezpečování jednotlivých lokací na mapě (i v reálu). Vojáci nikdy neběhají přes celé bojiště se a tam. Vždy se postupuje pomalu a když máte snipera vždy si musí najít místo aby měl přehled nad danou oblastí. Nechápu, proč lidé vždy nadávají, že někdo je kemper (a ještě k tomu u Sniperů, kteří toho ani moc dělat nemohou :D).
      • Mohu se zeptat, kdy vývojáři takové kecy splní ? Ještě u žádné hry se nestalo aby vývojáři splnili to, co nám nafoukli to obrovského balónu, čím víc keců. Příklad Mafia2, CoD:BO atd., třeba co si pamatuji, kolem BFBC2 se nebavilo, ale je to nářezová pecka :) o BF3 se baví trochu více takže uvidíme co z toho vyjde, ale ani prodejní číslo mě nepřesvědčí o kvalitě hry :)
        • *čím víc keců, tím je to poté horší...
  • vasekveselej
    V tomhle ohledu multiplayer válčení mě ohromě zaujal Homefront, ať si říká kdo chce co chce, singleplayer je slabší ale online je to plno zábavy, perfektní mapy s otevřenými prostorami alá battlefield mě sednou :)
    • Stajně se mi tam nejvíc líbil ten nápad konfliktu jak Korea obsadí všechny, jeden z nejlepší co doposud byl :)
      • vasekveselej
        No jak se to vezme, je to zase to stejné téma jen s jinými zeměni, takovou originalitu bych v tom neviděl :D Ale jo, singleplayer na pár večerů vydrží, hlavní tahík je pořád multi :)
  • přesně COD je absolutní špica dle mě :) BF je dobry ale jen na MP, na SP je král COD
    • Cod s SP kral?Tys toho asi moc nehral co? *1*
    • To myslíš opravdu vážně? Že CoD je král SP? A v čem teda? Nevim jak u tebe ale já chci hru která bude aspon trochu inovativní a néé Furt dokola to samé jakože koridorovka jak svině,skript na každém kroku kam se pohneš a jestli na mě má jako udělat dojem (ted myslím CoD MW 3 gameplay poslední) jízda v člunu v naprostém koridoru kde vybuchují lodě a mrakodrapy? Nebo že jako hra mi do posledního detailu řekne jak a kam mám položit bombu na ponorku atd atd *5* Nechci tady nějak vychvalovat BFko ale osobně radši pujdu a koupim si ho . *3*
    • vasekveselej
      Král čeho ??? všech FPS, nenech se vysmát *3*
  • Misto aby vyhazeli vsechny killstreaky a polovinu dementnich perku tak vymysli ze zjednodussi mapy aby v nich hrac nahodou nazabloudil. Pak muzou udelat jeden tunel, do nej pohazet par prekazek ktere se budou tvarit jako kryt a na kazdou stranu umistit jedno druzstvo a ten kdo se probije na druhy konec bude vitez. Hrac se nebude muset strachovat ze nevi co je za rohem ani zda ho nekdo nesejme z vyse polozeneho mista. Jako u Stalingradu, hura vpred do strany ani krok, ratata bum bac. Vzdyt valky se take vedou na prehlednych, idealne rovnych mistech kde nehrozi ze by sniper zakempil. Preji prijemnou zabavu. Ja se radeji pokusim patrat po par lidech se kterymi by se dalo hrat teamove v BF3.
    • vasekveselej
      Čekání na Battlefield si krátím Homefrontem a musím říct že se to opravdu povedlo, hodně to Battlefield připomíná :)
  • jen se tu zhádejte do krve :-) je lepší blbost A nebo blbost B? Ještě nevyšla ani jedna. Jací jsou lidé v Infinity Ward a jací v Dice? Určitě nenabídnou to, co dřív.

    Já zůstanu věrný Black Sands Stdio :-)
  • El-Bravo
    Vrátí ke kořenům? tam se něco měnilo krom Rc autíček?
    • naposledy se vyměnili nože za sekery
  • Vam neni nic dobryho, misto aby jste byli radi za dalsi dil kor kdyz se na tom podileji lidi z infinity ward, cili byvaly tym, tak jen remcate ze to je kravina a at tomu BF3 natrhne prdel...NENATRHNE jsou to dve rozdilne hry (to je hraju s kverem a v modernich valkach jeste neznamena ze se to ma podobat) a uz vidim jak vsichni ti remcalove maji prvni objednano ci stazeno... *12* *12* *12*
    • Původní IW je už u EA.
      Je sice hezký, že podle tebe sou ty hry úplně jiný, ale spousta lidí bude právě tyto hry srovnávat, když bude přemýšlet o koupi. Určitě né každej si koupí obě hry.
    • Battlefield nemá vůbec šanci. IW a jeho COD je král MP a taky to tak zůstane.
      • c-z06
        Tak jestli se ti líbí styl oneman-army, tak budiž... CoD je ti jako šité na míru. Ale když si někdo chce zahrát FPS, kde záleží na možnostech celého týmu a ne jednotlivce, tak se CoD jen ušklíbne a poodejde stranou. Když chceš hrát BF sám na publicu bez přátel, tak se ani nepohneš, abys to v zápětí neschytal...
      • CoD je možná tak komerční král multiplayeru, kvalitativně battlefieldu nesahá ani po kotníky. Kromě toho Infinity Ward se rozpadlo, zbyla jen hrstka, kterou doplnili úplně nový vývojáři, a na vývoji spolupracuje také Sledgehammer games, takže z toho může být úplně jiná hra. Já teda doufám že to konečně bude propadák i mezi kupujícími, Activsion si ho zaslouží.
      • rika kdo?Tohle je vec osobniho vkusu,tak se klidni s tema absolutnima vyrokama co je lepsi a kdo je kral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit