Přejít na výpis diskuzí

Moderní JRPG v oldschool kabátku Octopath Traveler představuje schopnosti postav

18.4.2018 19:36
Adam Homola 10 příspěvků

Černý kůň letošního roku? Dost možná ano. Z chystaného JRPG Octopath Traveler se s každým dalším videem klube zajímavý projekt, kterým by si mohl nejeden hráč spravit chuť po hořkém PC portu Chrono Triggeru. Tvůrci Bravely Default sice nekutí duchovního nástupce legendárního RPG, ale ambice nemají zrovna...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pani..pokial mi bude pri kazdej navsteve vasho webu vyskakokvat nieco podobnem,ako je ta alza,co vyskakuje dnes..tak zvazim,ci vas nadalej budem mat v adblock whiteliste..relamy ok...ale toto je uz moc
  • jprg?
    • JaPan RoleGame

Mileniálové se s tím nepářou.
  • nádherné...
  • Tak tohle je hra, díky které bych si dokázal představit koupit switch. Jsem velice zvědavý.
  • Ano, takhle nějak by mohl vypadat pixel art pro 21. století...
    • Až na ty animace, které jsou snad horší, než v tom dvacátém.
    • Proti gustu žádná, ale mně osobně se to naopak nelíbí. Preferuji "čistý" pixel art. To 3D na mě moc dobře nepůsobí a vadí mi to množství bloomu a dalších maskujících efektů.
  • ten pocit když vydáš jednu zajímavou... ok dvě zajímavé... no možná tři zajímavé EXCLUSIVITY a stejně si ten handheld nekoupíš, protože nepodporuje multimedia...
    • maros.goc
      ten pocit, keď si ty hru zahráš a on nie, pretože zariadenie neobsahuje nieco, co obsahuje uz aj jeho mobil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit