Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty seš tak blbej až je to k smíchu. Než budeš zase něco psát zjisti si o této značce něco. První díl vyšel už v roce 1995 a pokud vim žádný se za celou dobu nedostal na PC tak jaký zánik jsi myslel?
  • pro rozhodnuti koupe konzole
  • la noire, ace combat,heavy rain seznam je čim dal delsi
  • Letecká arkáda přece nemusí nutně kopírovat model her jako je Ace combat, nebo HAWX. Hry jako Israeli air force, US Navy fighters, TFX blahé paměti, nebo dokonce Strike Commander na to šly jinak a byla to obrovská zábava bez toho aby si musel člověk připadat jako debil, který střílí na vše co se hne, stovky raket a tuny bomb.
  • zadna pc verze? paa paa. dalsi kvalitni hra odsouzena k zaniku...
  • realne vzdusne souboje jsou pro me nuda. jiste, na zacatku me drobet "vadilo", ze 50x za level vletim do predemnou vybouchnuteho letadla a jsem ok, ale jde o zabavu. A tahle serie me bavi kralovsky od dob PSX. Tak aspon, ze se neodrazim od zeme, ne? :)
  • Jak bys chtěl dát arkádě pocit uvěřitelnosti, když už ze samotné podstaty je nemožné přehlédnout fakt, že letadla mají k dispozici desítky raket... A tohle se u arkády nedá obejít, pokud to má být víc akce než simulátor.

    Spíš ať se soustředí na reálně vypadající model létání...
  • Tak i arkáda by mohla dávat smysl a pocit uvěřitelnosti, ne?
  • Já jen nechápu proč takovouhle věc psát k něčemu jako je arkáda.
    To bys musel ke každý hře něco ve smyslu tvýho předchozího příspěvku.
  • Hele neber to tak vážně. Nikde jsem napsal že mám něco proti tomuhle žánru, nebo že se mi to nelíbí. Jen mi to přišlo legrační, nic víc.
  • Nojo jen ukaž jakej seš znalec a jak seš chytrej!
    Ale hned potom si třeba přečti první větu tohohle článku podívej se na žánr téhle hry.
  • Díval jsem se prostě nádhera Wow paráda a co to ? WTF kde je PC ? ach joooo *10*
  • Wow. Raptor odpaluje hned čtyři AMRAAMy ze vzdálenosti ze které by se nechytal ani Sidewinder... *2*
  • 0:24 povie do pi*i *8* *8*
  • RavenHolm
    Moc povedený trailer. Jen doufám, že OST bude na úrovni předchozích AC viz. třeba Rising High z AC2
  • Sice ano, ale oni si zas nikdy nezahrají Lock-On, nebo IL2 Sturmovik. Když ti chybí arkády, vykašli se na PC a pořid si konzoli, ne?
  • Jedna z mala her u ktere mne mrzi ze neni na PC. Na PC dobra letecka arkada chyby *10*
  • Jedna z mala her u ktere mne mrzi ze neni na PC. Na PC dobra letecka arkada chybi *10*
  • AC jsem hral od jednicky skoro vsechny a tohle je nejlepsi trailer co jsem videl. ani si nejak nedokazu predstavit, ze by slo strihnout lepsi ;) bravo a tesim se.
  • Odulin
    Teda žádnej letadlovej fanda nejsem a Ace Combatu jsem hrál asi jen 2 díly, ale tohle mě slušně navnadilo, že bych si hned pár těch misí střihnul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit