Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smutné že se musíme vracet k 15 let starým hrám protože ty nové nestojí za mnoho
    • Maxi to je první rozumný příspěvek co jsem od tebe četl!
    • částečně souhlas, ale zase nostalgie je nostalgie... taky mi občas stačí spustit nějakou starou pecku jako první Diablo nebo Legacy of Kain, a jak začne hrát ta hudba a poprvý tnu do živýho, je to úplně super pocit :) ale málokdy to dohraju a zase jdu zkoušet nový věci, abych nezamrznul :)
  • x_ander
    No tak si teda opět Deus ex zahraju, asi po patnácté. Pro mě zdaleka nejlepší hra vůbec a za těch 15 let ji nic nepřekonalo.

    Jinak jak na původní hudbu nedám dopustit, tak ta ukázka zní velice dobře a hodně zapadá do původního pojetí.
    • Ať se tu objeví jakákoliv stará hra, jsi to vždy právě ty, kdo tvrdí, že je to nejlepší hra vůbec... Hrůza, kam diskuze na Games spěje, jen honění plusek, nic víc.

      Přeji hezký den.
      Ludvík Trečko
      • x_ander
        Starší hry mám rád, to je pravda. Ale "nejlepší hra vůbec" pro mě byla od července 2000 jen jedna, a to Deus Ex. O žádné jiné hře jsem tohle nikdy netvrdil. A pluska jsou poslední, nad čím bych si honil.

        Rovněž přeji pěkný den, Ludvíku.
        • To jsi mi to tedy nandal. Rychle najít měsíc, kdy byla hra vydána, toho umí každý pomocí pár kliků skrze vyhledávač dosáhnout každý. Jde tu o to, že vždy píšeš u starých her, jak je to srdcovka a nejlepší hra vůbec. Doporučuji ostatním použít Google nebo Bing (imho lepší pro tuto činnost) a skrze tvojí přezdívku najít další tvé komentáře, které jsou vždy v tomhle stylu. A prosím, přestaň tu pluskovat (sebe) a mínuskovat (mě), je to trapné.

          Ludvík Trečko
          • x_ander
            Pobavils Ludviku :D
          • Tak ses nám tady krásně vyblil, můžeš zase jít.
          • LT aka lame troll *7*
  • KingOfWorms
    Já to hraju zmodovaný ted, je to fakt krása co z toho lidi vytáhli graficky i herně. Jinak System shock 2 doznal tohoto roku taky velkej pokrok, frčí to na DX9 32bit, mega comunity patch, retexturovaný citlivě komplet atd, fakt supr práce. Do toho Lost Alpha, Brutal Doom 1.9 atd a dá se to přežít...
    • C-BEAM
      práve som dohral BD na Black Metal *1* Práca na pretexturovaní SS2 je naozaj super, presne tak by sa mal robiť retexturing. A pozrel som si obrázky z Revision a žial pokial je to zmenené tak, že už ani nespoznávam staré prostredie tak to na mňa nefunguje, navyše graficky to nie je tak výrazný posun, že by ma to prinútilo si k tomu na pár dní sadnúť.
    • Dokonce bych řekl, že modovaný SS2 vypadá o chlup lépe, než DX, ale rád se nechám překvapit výsledkem této práce *4* . Apropo, jak je na tom dnes Lost Alpha? Já ji zkusil v okamžiku kdy vyšla, pak po prvním patchi, ale když na fóru napsali, že druhý patch znehodnotí uložené pozice, tak jsem ji přestal hrát a znovu se k ní nedostal.
  • Cosi
    Tak teda koupeno.
    • Já jen pro případ.. pan Poláček nedává refund.
  • jakubc
    ok, přemluvili jste mě, kupuju a těším se

    0451
  • Existuje CZ lokalizace?

    Respektive, půjde tam po nainstalování této modifikace nějak naklíčovat?
    • Autoři modu uvádějí, že nijak nebyl zasažen původní příběh a texty hry, takže není jediný důvod aby to naroubovat nešlo.
      • Důvod tu je a docela podstatný. Pokud bude pro funkci módu vyžadován poslední patch 1.112fm, který s největší pravděpodobností vyžadován bude, tak čeština nepojede.
        • A odkaz na tu češtinu aplikovatelnou bez změny exe souboru by někde nebyl ? Případně kdyby bylo nejhůř, zkusím se poptat kamarádů programátorů ať to z toho nějak dostanou.
          • http://goo.gl/i2ojnh
            Jen tě musím varovat, že v této češtině není lokalizované menu a část interface (možná i questy).
            Další problém by hypoteticky mohl nastat ve chvíli, kdyby mód nepoužíval lokalizační soubory přímo z kořenového adresáře se hrou, ale měl je někde separátně. Zkrátka a dobře, i s touhle češtinou se můžeš dočkat toho, že ti hra spadne už při spuštění a podobně (pokud samozřejmě budeš hrát s módy).
            • Pecka. Díky moc. S tímto už se bude muset dát nějak pracovat, pokud opravdu nezmění cesty a texty. To že tam není přeloženo MENU, UI a skilly je dobře, protože to je jedna z částí,která by zrovna mohla rozhodit funkgování a přitom se bez toho hravě obejdeme. Na Deus EX: Revision už čekám dva roky pravidelnou kontrolou jejich stránek a naděje, že se to bude dát zahrát i v češtině je samozřejmě bomba věc.
              • Reakce na příspěvek:

                Nevies si sam najst na nete cestinu ale chces ju modovat..dat logic...na nete je kazdy Dan. A nie ten Vavra ale brady maju rovnake
    • S ohledem na to, že původní čeština nefungovala ani na nejnovější patch pro DX, pochybuji, že půjde s touto modifikací. Mám pocit, ji někdo dokonce před nedávnem předělal s tím, že z toho instalátoru vyextrahoval soubory s lokalizací, které fungují i bez toho, aby se editoval exe soubor. Naděje ale vždycky umírá až jako poslední *4* .
  • Ja bych snad jeste vic uvital nejakou velkou grafickou upravu pro SS2. U me porad o par bodu nad DE vede.
    • Coffin.Corner
      Třeba takhle?
      https://www.youtube.com/watch?v=eEQReLZJXJQ
    • Pethulla
      tak na SS2 grafické modifikace existují. Jako je fakt, že to nevypadá jako "dnešní" hra, ale oproti původní verzi je to dost rozdíl.
    • Obe hry vysly skoro ve stejnou dobu. Pamatuju si jak sem si rikal ze od ted uz budou vychazet snad jen samy pecky;)
  • Jedna z nejlepších her všech dob? Nechtěli jste napsat "Ta vůbec nejlepší hra všech dob"? :) Alespoň pro mě jí Deus Ex je zcela určitě.
  • up_er
    Diky Petre, urcite budu sledovat tudle modofikaci me nejoblibenejsi hry *3*
  • Tohle jsem chtel vzdycky zkusit, parada. Akorat doufam ze to bude lepsi jak HR.
    • Neboj, okrem grafiky je DE ďaleko lepší ako HR ktorý by som Deus Exom ani nenazval.
      • nepřeháněj. HR je pořád hodně dobrá hra a tu atmosféru první ho DE se jí podařilo zachytit docela dobře. Já jsem se teda dost bavil u obou. Původní DE 97/100, DE HR 90/100
        • Pethulla
          Nechci být rýpavý, v podstatě souhlasím s tím co jsi napsal, ale můžeš mi vysvětlit, jak ses, hernajs, dostal na tu 97/100?
          • to je velice složitý výpočet pomocí tajného algoritmu založeného na mnoha integrálech, na Bayesově pravděpodobnosti a hypergeometrii.
    • v mnoha ohledech bude... ale je to o vkusu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit