Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OldskullElitePCMasterPlayer
    Dobrá práce, místy téměř k nerozeznání od reality. Co na to říkají konzolíci? *5*
    • Řekl bych, že konzolisti už to mají několik let dohrané :D
      • savage
    • Co na to říkáme? Nic, 2 roky starou a nudnou hru nevylepší ani grafický mod. *2*
    • Že to vypadá barevností líp, jak namodovaná čtyřka, která byla tím až hnusná.
    • Erien
      Co na to konzolisti? Je jim to úplně u zadku, osobně jsem rád, že něco takového vzniká. Každopádně v téhle grafice to rozjede úplné minimum lidí. Jinak sám mám hru na PC i PS4. Chválím R* za to že jde převést online postava z konzolové verze do PC.
    • TheGGG
      že to stejně 90% pctardů nerozjede a že na YT se na to podíváme oba stejně *5*
      • 90% je hodně nereálný, stejně jako ostatní tvoje příspěvky, ale když já řeknu, že to nerozjede 100% nižší konzolové rasy, tak mám pravdu *3*
        • TheGGG
          možná dokonce i 95 % pctardů. V diskuzích u digital foundry se sice všici chovaj, že mají pc z nasa, ale realita, statistiky i stovky uskuhraných pc poraden svědčí o něčem jiném. Hrajete si na mustard rasu a pak na noťasu paříte Dotu a všechny chyby házíte na vývojáře. Díky bohu za konzole, kde si člověk může v klidu zahrát bez toho aby přepisoval soubory, měsíce čekal na patch a neusále se nechal dojit od výrobců HW:...
          • Trpíš degenerací nebo na něčem jedeš?
            • TheGGG
              PS: doufám, že si pc tardi užili novýho batmana, čekat půl roku na patch a pak to stejně nikdo nerozjede.
            • TheGGG
              další diskuzní SW a HW master...
            • Čím starší, tím je dokolonější.
          • To je vysloveně magogie todleto!
    • Že to vypadá moc pěkně.
    • rikam na to, ze hrat hru s krasnou grafikou, ale v 60 SPF (Seconds Per Frame) neni uplne nejlepsi herni zazitek.
      • Až na to, že to frames per second = FPS. Trotle
        • Skoda, nepochopil jsi to. Treba ti to dojde az budes starsi.
  • Grafika je sice hezčí, ale ta hra stejně zůstane nudná. Radši bych chtěl příběhové DLC.
  • Ta auta stejně působí jako by byla z lakovaného papíru. Ale efekty a úprava barev jsou pěkné. Pokud bych ovšem chtěl něco apriori na pc verzi gta5 vylepšit, pak je to právě rozlišení textur - mají ty priority tak nějak naruby...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit