Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Natočeno frapsem malá ukázka není to špatný ale ty mlhy je až moc https://www.youtube.com/watch?v=cGzmo0P9QWI
    • Kolikrát sem to sračkoidní video chceš ještě dávat?
  • hehe. z tohto bude shitstorm. nielenze to odomkne povodne efekty a vylepsi grafiku, ale este to aj lepsie slape /vanilla - nehratelne na high detaily fullhd/ /modnute - 40+fps na ultra fullhd/ mrzacit vlastnu hru na najsilnejsej platforme, aby konzolove verzie nevyzerali oproti pc moc zle ... hehe to je cisty ubisoft, tesim sa na ich vyhovorky
  • Mam asi hloupej dotaz, ale bude mi ten mod k necemu, kdyz to nehraju na ultra nastaveni? Taky mam obavy, aby mi to nejak nerozhodilo snimkovani atp.
  • RangerCZ
    Já myslím, že grafika je jejich nejmenší problém.
    Máme tu pořád porouchaný jízdní model nebo to chce nové modely zbraní.
    Můj prvotní názor na Watch dogs je takový - To není ta hra kterou jsem si sliboval.
    • Mato1987
      na jazdný model sa dá zvyknúť a aký je problém s modelmi zbraní?
      • Chybejcí mířidla, dva stejné modely s různými jmény, modely vykradené z far-cry a akorát dané do low res.,....
        • pokud to dela stejna firma asi tezko tu muzeme mluvit o vykradani. Asi logicky bude firma pouzivat sve assety.
          • RangerCZ
            Jo, máš pravdu. Ale tady se spíše řeší ta lenost vývojářů.
        • Mato1987
          mne žiadne mieridlá nechýbajú, ktoré rovnaké modely máš na mysli? Je to ubisoft hra, je tam viacero vecí, ktoré boli vykradnuté z far cry 3, nielen modely zbraní, ako low res mi teda nepripadali, si si istý, že máš textúry na ultra?
          • Sheepa
            Tak jsi asi slepý... No offence

            https://www.youtube.com/watch?v=S76_Sa9euQM

            Dej si to na 49 minutu a sleduj....
            • Mato1987
              čo si mi akože dokázal/ukázal ? :D
            • Sheepa
              Mně je úplně fuck, kdo to točil. Chtěl jsi důkaz, já ti ho dal a vybral jsem video, kde se to ukazuje... Thats all.
            • RangerCZ
              Nesuď knihu podle obalu.
              Jenom kvůli tomu že je rád sleduji bych měl být ten blbej ?
              Já nevím, ale tys jsis nevšim, že když do tebe narazí auto plnou rychlostí tak stejnak odletí ?
              Že vývojáři jsou líní udělat jiné modely zbraní ?
              Že damage model je lepší v každých GTA hrách ?
              Sliby chyby. Tento skvost je oproti očekávání špatný.
            • Mato1987
              Jazz, aha už je mi všetko jasné :D tak myslím, že môžme diskusiu rovno ukončiť :D
            • RangerCZ
              Rád je sleduji.
            • Jazz
              Jo, to jsou ty hovada, co si hrajou na hrozný profesionály a dělali podobný video i o BF3? *1*
            • RangerCZ
              Jéé Tartarus cast
          • RangerCZ
            Můžu tě ujistit, že u některých zbraní mířidla chybí.
            A zbraně které jsou akorát jinak nabarvené je taky blbost, skoro jako u nějakéhé F2p střílečky (combat arms).
            • Mato1987
              no a preto je jeden exkluzívny pre prebojednávky a season pass a druhý je v základnej hre :)
            • Mato1987-Asi narážana na ten chromovaný revolver ktorý je taký istý ako ten červený.....
            • Mato1987
              tak konkretizuj prosím ťa, lebo je pravda, že niektoré modely sa môžu podobať ale nie sú rovnaké.
  • ehm

    http://i.imgur.com/tJwVW0f.jpg
    • walltar
      Proč ne? Moje Pc je celé natěšené aby rozpoutalo další světovou ...
      • http://memegenerator.net/instance/51197716
        • RangerCZ
          Já to vidím takhle : PCčkáři (já) se dělí na : poctivé a warez
          Stejně jako u romů : Romové a cigáni
          • Já sem poctivý a užívám i warez :)
          • walltar
            Tak oni se tak dělí i hráči na konzolích ... Akorát konzole jim to ztěžující a tak se dělí na
            Poctivé
            Líné - warez
            warez

            No a kvůli tomu, že těch lenochů je tolik, tak se na konzolích tak moc nestahuje. *1*
  • Mato1987
    Ten moder je z argentíny a včera sa vyjadril, že sa pokúsi upraviť color grading na pôvodné hodnoty, lebo zatial to je príliš chromatické a bez farby, ak nepoužívate sweetfx pluginy. Plus má tam zopár bugov ako blikajúce tiene pri refletkoroch aút a vytvárajú sa rôzne artefakty ako trojuholníky a ako už je spomenuté v článku tak pracuje aj na optimalizácií hlavne počas nočného dažda kedy to klesá až na 20 fps a samozrejme pridá možnosť úplne vypnúť dof/bokeh filter, ktorý fakt pôsobí dezorientačne...takže ten fix je možné očakávať dnes niekedy okolo večerných hodín nášho času :)
  • prodejte mi ten next gen ja bych jim ty penize s prodeju normalně zabavil dpč,takhle okradat lidi co to je za next když to musi stejně banda lidi opravovat a vylepšovat hned po vydani wtf ??? v ubisoftu si pod pojmem next gen představujou hru s grafikou ktere vypada jak 3 roky stara mafia na minimalni detaily ,a ktomu jěště maximum chyb nedodělku špatna optimalizace ,kdyby ta hra aspon mela dobry pribeh nebo neco,ale to ani zdaleka nemá. nechal bych je všechny zavřít
    • Nějak nechápu hry nejsou jídlo ty děláš jako kdyby hry byli nějaký monopol vždyt nikdo nikomu nedrží zbran u hlavy aby si ji koupil a navíc už první den po vydání byli na youtube spousta gameplaye,letsplaye takže asi tak
  • Natočeno frapsem malá ukázka není to špatný ale ty mlhy je až moc https://www.youtube.com/watch?v=cGzmo0P9QWI
  • Ono to bylo myšleno v detailech, tedy v tom potenciálu.... Souhlasím, bije to do očí, ale to už je hra s barvami... *6* *15*
  • Konzole pro amatéry.
    Počítače pro profesionály.
    • ...a čo my, čo máme oboje...predpokladám, že podľa tejto teórie zrejme poloprofesionáli, alebo jeden-a-polamatéri...ale aspoň je rovnováha - tu sa plusuje za nadávanie na konzole, na konzolista.cz zasa za nadávanie na PC...ešte že to máte, decká, takto pekne rozdelené...radosť čítať :)
      • jonatan.hanzlik
        Na konzolista.cz o tomhle radši ani nepíšou :-)
      • Budeš mučen kabelem od myši a popraven klávesnicovou gilotinou a zároveň ti bude do všech tělesných dutin vkládán gamepad. Nechť je PC master race Bůh a Konzolový Bůh milostiv ke tvé hříšné duši.
        • ...pán je znalec...dík za ponuku, budem však musieť odmietnuť...
      • walltar
        Tak to jsi zrádce pro obě strany a měli by tě upálit ... *1*
        • ...tak potom nech ma upáli drak z DA:I, o ktorom sa plamenne flameuje v inom článku...a nech ma upáli hneď 3x, aby som neurazil...za PC, za PS a za Xbox...ale za staré konzoly radšej nie, predsa len - plameň bez FHD a 60fps nie je môjho zrádneho popola hoden... :)
          • walltar
            Dofám, že ještě nehraješ na hajzli na mobilu ... to by bylo potřeba upálit hned 4x. *1*
            • ...to vieš, skúšal som na hajzel prenášať PC, ale bolo to náročné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit