Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hele možná bych ještě počkal. "Tencent" chystá mmo monter hunter a možná se to dostane i do evropy. Lepší si to vyzkoušet na PC zdarma a pak kdyžtak koupit wii nebo psp, než si to koupit a zjistit že tě to nebude bavit.
  • regant
    kup si wii za 3000 a monster hunter tri za pár stovek a budeš mít to samý jen ve trošku horší grafice (která je stejně pěkná)
  • regant
    díky
  • Trisska
    To nebylo pěkný... *9*
  • nenavidim te.
  • Tak si to zahraj na pc v emulatoru.
  • zacinal jsem u MH1 jako malej. neprekonatelnej zazitek kdyz jsem poprve ulovil rathalose ve hre pro jednoho hrace ,ostatni prisery uz nebyly problem . nahrano stovky hodin .pote prisla 2 jen skoda ze u nas nevysla jen v Japonsku to pro me nebyl problem stahnout z netu :-) taktez nahranejch bezpocet hodin az na tu japonstinu ale dalo se na to zvyknout:-) no a k MH3 jsem se nedostal pac vysla jen na nin Wii a to se mi kvuli jedne hre kupovat nechce ale stale cekam na ps3 verzi (ktere se asi nedockame) byl bych rad i za ten remake z psp verze
  • leon87
    Tak v tomhle žánru/hybridu ani neni co posouvat. I když nějaké změny mezi dílama tam jsou. Sám mám nahráno x hodin v Unity a pak v 3rd a pokud nepočítám ty zbraňové vychytávky hned ze začátku, tak se ty změny poznají až někdy ve třetině hry (což je pro MH setsakra dlouho).
  • Trisska
    Vypadá to zajímavě a 8 je pěkný číslo jen škoda že nevychází i na pc... Nezbejvá než popřát všem sedmi českejm majitelům wiiu a 3ds ať si to užijou. *4*
  • Odulin
    Výstižně řečeno!
  • Nahral jsem se stovky hodin MH Freedom 2 na PSP a prijde mi, ze se tohle nikam moc neposouva a uplne spokojene si hraju na Vite MH Unity. Kdyby to znali evropsti hraci, nenavideli by to jeste vic nez CoD, protoze ve srovnani s MH je kazdy dil CoDu vyrazne jiny :-).
  • Mě to spíš příjde podplácané. Zvláště enviromenty.

    Což je jedno ze specific japonského game designu - větší důraz na kvalitu postav ve hře s tím, že enviromenty jsou chudší.

    A nepřijde mi, že by evropské hry - např. Zaklínač, Gothic - byly nějak poddesignované v porovnání s Monster Hunterem. Ten "skromný evropský design" mi přijde mýtus pro ty, co nechcou narovinu říct, že nemají rádi něco jiného.
  • sleepless
    Bude, Aleš to hraje :)
  • Škoda že neholduju Japonskému "stylu" her. Prostě mě to příjde tak nějak přeplácané a vůbec. Nejspíš to je pěkná hra to jo ,ale nic pro ty co radši Evropskou kulturu nebo něco skromnějšího :D
  • regant
    monster hunter tri mám na wiičko už druhým rokem a ještě se mi ho nepodařilo dohrát :D
    btw. bude recenze na soul sacrifice na Vitu (když už je to takovej menší MH)
  • Teda nevim jak Vám, ale mě ta grafika přijde příšerná i na WiiU...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit