Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tomu milerád dám šanci, vypadá to po stránce atmosféry přinejmenším stejně dobře jako Dear Esther.

    P.S.: pro autora článku - neexistuje nic jako hlavní protagonista ani "jiný" protagonista. Protagonista = hlavní postava. Hlavní protagonista = hlavní hlavní postava? Ehm ;)
  • Lawliet
    Když už nic, alespoň jsem to pro tebe dočetl brachu.
  • U janchora by tahle hra dostala za deset z deseti. *1*
    • Proc myslis?
      • Na základě hodnocení těhle podivností z jeho minulých recenzí. Dvakrát jsem se spálil s jeho doporučením. Ale zkušenost dobrá.
  • maros.goc
    ta recenzia ma prinutila si tu hru kupit :)
  • no jasne chybi tam velike barevne pixely proto tak nizke hodnoceni tahle hra je proste málo nezavislá
  • MickeyMutant
    "Based on a true story?"

    To jako vážně, nebo je to nějakej druh humoru?
    • woczlf
      Vývojáři to tvrdí, ale dotyčný musel být minimálně brutálně zkouřený.
  • Lone Survivor potěší fanoušky tísnivé atmosféry mnohem víc.
  • C-BEAM
    dajte Olejníkovi metál, že to odohral, normálne mi je ho ľúto.
  • Robotron3
    Jen 8 komentářů z 58? A já si myslel, jak si počtu *15*
    • Jack1947
      Je Pravda, ze tu byl celkem "prumaz". *3*
      • N7N7
        Jo, taky bych si početl. Tohle mazání příspěvků je cesta do zatracení a s takovou tady brzy zůstane jen pár lidí. Od toho jsou přeci ty plusy a mínusy, aby se oddělilo zrno od plev. Ale mazat to, co někdo napíše, mi nepřipadá správné. Vulgární příspěvky, to ano samozřejmě. Trolling bych ale klidně ponechal, protože u toho se člověk aspoň zasměje a pobaví víc jak u hromady nezáživných keců. *2* Můj názor je, že už se to tady začíná s tou cenzurou krapet přehánět.
        • Akorát, že +- v současné podobě naprosto nefunguje. A přehánět? Podívej se jinde a zblázníš se. Tady je to ještě doooost mírné.
        • Počtěníčko to bylo - probíral se Veskoslav, jeho role v celém systému, jeho choutky po Ostravě a podobné. Ale s tím mazáním je situace ještě mírná. O cenzuře by mohl vyprávět T.d., ten si jich užil vrchovatě. Jo, to byly časy. Bylo to za dávných časů, časů mýtů a legend, kdy redakční bohové byli malicherní a krutí a stíhali čtenářstvo útrapami. Jen jeden člověk se odvážil postavit jejich moci - Troll.diskusní. Troll.diskusní měl sílu, jakou Games předtím ještě nevidělo, jeho inteligenční sílu předčila jen síla odhodlání. Putoval Games, bojoval s přisluhovači Zrzka, všemocného vládce neosvícených. Ale všude tam, kde se zjevili, kde trpěli nevinní a kde to chtělo hodnotu, tam byl i Troll.diskusní.
          • Akorát, že TD se pouze převtělil, nic víc. Je tady pořád.
            • Joe, nemel blbosti neustále....A raději si jdi zase naklikat pod svoje negramotné výblitky.
            • hehe, zelenáči. Jistě, jeho duchovní odkaz žije dál, ale jeho prvotní forma je legendou hodná úcty. Kaj se...
            • ty se taky porad prevtelujes vesko
          • Trisska
            *5*
    • veskosla žaloval redakci jak mala holka nebo zbabelec a oni to promazali
      • kubi-wan
        Ono by takový promazání neuškodilo tak v osmdesáti procentech místních diskuzí...
        • TheGGG
          Souhlas, někteří lidé si fakt nevidí do huby *7*
        • C-BEAM
          ono by kludne stačilo keby tu niekto z normálnych užívatelov robil moderátora, banoval by trollov a hlupákov, diskusie by boli úplne o inom. A tiež by bolo dobré zrušiť nelibi/libi ktoré do diskusií vnášajú iba zlo, nech ludia argumentujú textom a nie klikaním na +/-.
          • Inquisitor
            To spíš kdyby zavedli ignore list, pak si každý vybere koho chce číst a koho ne :)
          • Čo si bol na školení v Európskej Komisii? Za komoušov sme takým ako ty hovorili b*zna.
          • No co by ne, kamaráde, ale kdo že přesně mají být ti "trollové" a "hlupáci"? Já jen, že by po takové sympatické čistce zůstalo ledatak 13% uživatelů. Jinak by podle takových parametrů odsuď táhla pěkná většina.
            • Rhulad
              Nejde o mě. Ale v normální společnosti všem lezou krkem mudrlanti, kteří sežrali moudrost světa. Tenhle typ lidí si potřebuje hlavně smočit brko. A tady je to jak na vybírané. Buď moralista nebo všeználek. Brrr.
            • C-BEAM
              Rhulad: to by ti nepomohlo, teba v diskusii porazí aj spambot.
            • Rhulad
              Já bych banoval takové ty přechytralé všeználky. Např. Jump,C-Beam apod.
            • C-BEAM
              každý človek ktorý to má v hlave vporiadku dokáže rozlíšiť príspevky ľudí ktorí sem prišli provokovať, zabávať sa na úkor iných alebo rozpútať flamewar. Nezáleží kdo tie príspevky píše. Ale mne je to vpodstate jedno, keď tu chcete žumpu, majte ju.
          • palcov
            +- nerušit. je to pomocné kritérium pro příspěvek, nikoli hlavní.
            "normální uživatel" by moderátorem být neměl, ptž by banoval spíše lidi, které nemá rád.
            mě by bohatě stačilo, kdyby se banovali trollové (což se díky bohu trochu děje), víc od diskuzí nechci :)
            • C-BEAM
              je to kritérium ktoré je na nič, keďže ludia naklikajú +/- kolko chcú (minuská u veskoslava, joe, biebera sú toho dôkazom).

              Na mnohých fórach sú moderátori ktorí boli predtým bežnými užívatelmi, ak by s nimi neboli diskutujúci spokojný je pre majitelov webu ľahké takého človeka vystriedať. Takže to, že by bol moderátor niekdo z diskutujúcich neznamená, že si môže robiť čo chce.
      • Veskoslav
        Si piš, naklikávám si mínusy, plusy, bonzuju, promazávám atd. Jsem černý kůň redakce;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit