Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ctu Jizdu mrtvych ted a krve,zvratku,vyhrezlych strev a vykalu je tam dosti, vsude, vlastne kdyz dve stranky ne tak kukam na obal jestli sem si nevzal do vlaku neco jineho...
    Tentokrat jim ty dve ecka za blood dam a rad...
  • jamar28
    Přesně jsi to vystihl. Vypadá to jak pohádka. Přesně proto si to nekoupím.
  • Pokud se jedná o warhammer je monumentálních i 20 jednotek. Není to tiž pohádka pro děti jako LOTR. A zařazení do TW série to jen umocňuje. Sice to nikdy nemělo AI, ale důležitá je imerse.
  • Já chci taky do každého městečka civilisty, které můžou armády chaosu trhat na cáry a požírat.
  • XorxoxTalarius
    Z vlastni zkusenosti vim ze tyhle predvadecky delaji vetsinou vyse postaveni clenove tymu a co se hrani tyce, tak to jsou vzydcky strasny lamy
  • XorxoxTalarius
    Aco mas? Ja jsem predobjednal a doufam ze neubudu mit problem :D
  • TheGGG
    monumentální to bude až s pořádným blood dlcčkem... toto je zatím nic... warhammer bez krve a gore není warhammer
  • Krescz
    nemluvím jenom o tomto videu *7*
  • jestli se nepletu tak proti němu hrál živej hráč, ti dva týpci na začátku prvního videa hrály proti sobě...
  • XXDarthVaderXX
    Total War byla vždy hodně zaměřená na reálnou historii(ironie)... Ale asi každý nazývám alternativní historii jinak. Ty tomu říkáš reál a já tomu říkám alternativa.
  • To já naprosto chápu, sám jsem psal že nečekám realističnost, to by ostatně byla chyba, když se jedná o fantasy svět... Ale i ten by se měl řídit nějakou všeobecnou logikou - křehká obrana je k ničemu ve všech světech.
  • Veskoslav
    Lidi, to, že je název TW neznamená, že tam pojedeš na realitu. Vychází to s pravidel světa Warhammeru, ne z pravidel světa Total War her:) Takže sluneční artilerie, jednotky vyšší jak dům atd.
  • Ta vyplachova kampan je uz otravni nechci videt co bude par dnu pred vydanim
  • Díky moc... mě nejde ani tak moc o jednotky, které mají vcelku rozumný vzhhled, jako spíš o architekturu a válečné stroje... Nečekám realističnost, ale doufal jsem v uvěřitelnost, což byla alespoň pro mě jedna z hlavních předností Total war série (společně s dostatečnou výzvou)...
  • eStar
    Sám jsi si odpověděl. Předloha.

    https://15254b2dcaab7f5478ab-24461f391e20b7336331d5789078af53.ssl.cf1.rackcdn.com/totalwar.vanillaforums.com/editor/cu/c5bk599qm3zr.jpg
  • Asi spoustu lidí naštvu, ale trochu mi vadí jak moc chce Total War: Warhammer ukázat že je fantasy, až je to jak pěst na oko...
    Např neskutečná přezdobenost všeho. Asi to k tomu patří (pravděpodobně i podle předlohy), ale proč musí být třeba obléhací věž vyřezávaná a plná ozdob??? ...nebo proč musí mít obraná věž na hradbách po stranách ty malé věžičky, které po prvním zásahu spadnou na obránce na hradbě? ... nějak to nechápu...
    PS Pokud to má důvod a někdo mi to vysvětlí, budu jen rád.
  • XXDarthVaderXX
    Zatím druhá hra s Kingdom Come, kdy uvažuji nad koupí nového HW. Nedělám si iluze, že můj HW to utáhne nějak dobře.
  • Krescz
    přesně....i bezďák by to zahrál a okomentoval lépe, v případě, že by o tom měl nějaké povědomí
    edit: všimněte si, že při každém videu prohraje hráč...jakoby se nám snažili vsugerovat, že udělali dobrou AI :D
    I gonna buy it anyway. *5*
  • měl bys si vygooglit co znamená slovo monumentální
  • Me hlavne vadi ze tydle videa delaj lidi ktery to vlastne nezajima mi prijde. Ten typek vubec nepremejsli a dela kraviny. Hlavne ze se to snazej doplnit hrozne zuzo kecama coz si myslim ze fandy tohodle zanru vubec nezajima.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit