Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určite vyskúšam, spolu s M&M: Heroes Online a Duels of Champions. Veď tie hry sú zadarmo, tak prečo nie?
  • fixcz
    Pár klíčů maji ještě tady: http://www.invisioncommunity.co.uk/2013/04/23/anno-closed-beta-key-giveaway-announcement/#keys
    • Xcomik
      Já dostal klíč od portálu MMORPG.com a ještě jich tam pár set měli http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/442/Anno-Online-Closed-Beta-Key-Giveaway.html nicméně požadují registraci
    • Lukyz
      Díky moc!
  • Jsou někde k sehnání nějaké informace o herních mechanikách? Jestli to bude klasické pay to win nebo takové ty sociální experimenty (vnuť hru co nejvíc přátelům abys byl nejlepší). Taky jestli ve hře bude potřeba strategicky myslet nebo u ní jen sedět 24/7 kvůli realtime stavění. Rád bych začal nějakou onlinovku, ale herní mechaniky dnešních titulů se mi teda vážně hnusí, zlatý webgame.
    • Zatim moc infa neni a to co je,vzdy konci velkym upozornenim ze jde o beta stav.
      Co jsme si procital fora a zacatecnicke rady,tak to bude asi podobne jako Settlers Online(koneckoncu jde o stejne studio a Settleri jsou velmi popularni). Zkus si precist tady: http://forum.en.anno-online.com/threads/2 i kdyz to asi neni uplne to co hledas
  • Nic proti, ale ztráta času. Radši bych regulérní pokračování 1404
    • Co presne myslis? Anno 2070 vyslo vic jak pred rokem. Nebo ti jde jen o realie?
  • Nějak mi uníká proč bych měl hrát toto když máme Anno 1404 který vypadá uplně stejně (navíc ve 3D) a nebudu tam muset čekat týden než se mi postaví jedna hospoda...
    • Je to casual, čiže je to stavané tak, že sa k tomu dostaneš raz za týždeň. A tým, že sa to bude hrať cez browser sa zaistí, že si to bude môcť zahrať kdokoľvek, bez ohľadu na hardvér a operačný systém. Ja to určite vyskúšam.
      • Xcomik
        No je fakt že bych u toho neseděl ty hodiny tak jsem si to hodil na svuj server a tam mi to pěkně na vzdálené kyne xD. Asi 2-3 hodinky jsem se zapoměl v Supreme Commander a měl jssem vse natežené na full :-D To tak ještě u toho sedět hodiny a dny ani omylem to je tak na 5 minut 6x deně mrknout na to jak sem tam nafarmil a pak vždy to rychle rozfofrovat a jít hrát něco smysluplnějšího
        • A nejsou nahodou webovky presne o tomhle? Zahrat si 10 minut v praci nebo pri cekani nez se vam stahnou data z flashky?
          Vetsina lidi od webovek ocividne ceka neco,na co nejsou stavene.
    • Kdyz uz jsi liny si to na oficilanich strankach najit sam,postnu ti tu aspon jednu vetu: For the first time in the Anno series, players will have the opportunity to be part of a giant empire and congregate in powerful guilds to work towards joint goals and server-wide quests.
      Urcite toho bude vic(jako treba obchodovani mezi hraci),ale to uz si najdi sam.
      btw proc patri Settlers Online k nejoblibenejsim prohlizecovym hram,kdyz si lidi muzou zahrat Settlery?
      • To je stejny jak s jidlem, nejprodavanejsi parky jsou ty co nemaj maso... Lidi jsou hloupi a na hrani zadarmo slysi. Navic to hraje samo, nemusis nic delat a staci par kliknuti. Ti jeste hloupejsi radi zaplati, aby to samonicnedelani bylo jeste rychlejsi. *3*
        • Mozna,ale to zcela urcite neni pripad Settleru a nejspis ani Anno
  • kostejnesmrtelny
    S UPlay si můžou Anno Online strčit *10*
    Škoda, 1404 je famózní. *9*
    • Čo viem, tak k ANNO 1404 Uplay nepotrebuješ.
      Pochybujem, že Oline verzia bude potrebovať UPlay, aby si si zahral. Akurát namiesto registrácie nového učtu sa bude dať prihlásiť cez UPlay účet, ak máš nejaký, čo považujem za výhodu- stačí mi jeden účet.
    • A Anno 2070 jeste lepsi(pokud ti nevadi moderni/sci-fi pojeti). Me se take nelibi ze u kazde druhe hry je potreba Origin,Steam nebo Uplay. Ale takova je proste doba. A zrovna UPlay nepatri k tem nejhorsim programum
  • Vypadá to pěkně, ale u těchto titulů se člověk vždy dostane do fáze, kdy čekání na něco je delší než zábava a radost z toho.
  • I ty Brute??
  • montatatana
    Vyserte si voko, proc takhle nemuze vypadat Anno za normalni cenu?
    • ??
      • montatatana
        Klasicka 2D grafika bez F2P.
  • Vybalancovana f2p browserovka? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit