Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já plague inc hraju krátce ale kamarád mi říkal že abych měl druhé stádio musím hru vihrát na normal.Je to pravda nebo lež?
  • Nam to doslo, jen Plague je ponekud dokonalejsi, je tam vic typu nemoci atd.. navic jsme vsude psali, ze jsme se inspirovali Pandemicem. V te dobe podobna hra na iOS nebyla. Backport na PC jsme udelali na nescetne zadosti hracu. :)
  • Spojené Národy (UN - United Nations) vydali dokument "Agenda 21", teda plán pre 21 storočie. Neskôr plán premenovali na "Sustainable Development", teda udržateľný rozvoj. V dokumente je veľa zaujímavých vecí, ktoré odporúčam všetkým preštudovať. Jednou zo zaujímavostí je aj to, že do roku 2050 má byť na planéte maximálne 1 miliarda ľudí, teda 6 miliard niekam zmizne. To nie je vtip. Táto hra naznačuje len jednu z mnohých možností, ako to dosiahnuť.
    Vygoogli "Agenda 21 Population reduction"
    A zisti si čo znamená "Predictive programming"
    Alebo sa len zasmej a nasleduj sladké klamstvá otca klamárov.
  • To můj první viruz se jmenoval One_Half a druhej Tremor. One_Half byl ale úspěšnější. Tremorovi se nějak nechtělo do Grónska...asi zima nebo co.
  • Autory této "hry" by měli zavřít a to na hodně dlouho. Jak si můžou dovolit udělat něco tak neskutečně hnusného a nechutného. Z dětí se stávají kvůli hrám vrazi a teď ještě tohle. Chce se mi zvracet nad stavem dnešní společnosti.

    Toto je názor který by byl velice populární na Novinkách.cz. Za sebe musím dát palec nahoru. Dnes jsem na popud Games na google play zakoupil a nemůžu se od toho odtrhnout :D
  • tahle gamesa je skvela. Uzil jsem si moc legrace s Necrola virem nebo vyborny bonusovy system pri kombinovani symptomu, napr. prujem + kychani... a pak ze tam chybi smysl pro koprohumor
  • A Windows Phone opět ostrouhá.
  • fizola
    Najlepšia vlastnosť je pomenovanie choroby, svet som už vyhobil pomocou SWAGu, Justina Biebera, Debilizmu apod. *1*
  • Mám to v tabletu a je to super hra, strávil jsem u ní hodně hodin, do autobusu/vlaku se to hodí :)
  • kickasl
    EDIT: Tak jsem neco nahral a je to moc fajn hra. Hrat se da v pohode bez placeni a sledovat jak vas virus vyvrazduje lidstvo ma neco do sebe.
  • můžeš to brát tak, jako že se planeta brání, aby ji trapný lidstvo neničilo :) je to boj o přežití silnějšího, a planeta je vždycky o krok napřed... ;)
  • Nevím jak u PC verze, ale u androidí vtipy právě že jsou. Stačí si číst zprávy, co se děje ve světe. :) Morbidní, ale zabaví na dlouho
  • Jedna z nejlepsich her, co jsem na Androidu hral... na PC jsem zvedavy *1*
  • XorxoxTalarius
    V tom pripade doporucuji hry Rapelay a Concentration Camp Tycoon, jelikoz asi z toho budes mit spatne sny :D
  • V jiných hrách se většinou zabíjí v rámci konfliktu, buď zabiju já je, nebo oni mě. Tohle na mě působí jinak a stejně jako by mi vadilo hrát znásilňování, mučení, nebo třeba simulátor koncetráku, je pro mě za čarou i tohle šíření epidemie. Ale chápu, že každý má hranici někde jinde a rozhodně nechci odsuzovat nikoho, koho tahle hra baví.
  • A ty viry by se jeste mlatily mezi sebou, ptze jeden by byl modrej, druhej oranzovej a dalsi rudej.
  • Spades
    To daboval Adam Jensen? :D
  • conflig
    Vždyť v dnešní politicky korektní době mají všichni stejná práva, tak proč ne i virus? :D jinak by to byla diskriminace..
  • jasně, pokud má třeba někdo osobní zkušenost s takovejmahle hnusnejma nemocema, tak se nedivím... ale na druhou stranu, jakej je v tom rozdíl oproti jinejm hrám, kde se vražděj stovky a tisíce lidí? a člověk musí mít k síle přírody přece jen obdiv, klidně se to může stát...
  • na pc to bude taky "zadarmo" *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit