Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Foxtrot_cz
    Kim Dotcom je v tomhle případě klaďas, tak nevím co proti němu máte :)
  • Erien
    Pravda nejsou to děti, jsou to dospěli, kteří se chovají jako děti. Žijou ve svém smutném světě, jen u pc. Přitom by stačilo, aby žádný takový článek neexistoval, aby to lidi nekomentovali, media o tom nepsala a je by to přestalo bavit, kdyby zjistili, že po nich neštěkne ani pes.
    • Dogkiller
      Naopak, je jen dobře, že se o nich píše. Riskují mnoho pro málo, jsou to hrdinové.
      • Jsou to idioti a ty taky.
    • Psychotic
      Já mám dojem že ty společnosti, co kvůli nim přicházejí o prachy a ty miliony hráčů, kteří kvůli nim nemůžou hrát svoje CoD by po nich štěkli. Anebo hůř. Kdo štěká, nekouše. A jim by kousnutí do rozkroku prospělo.
  • Já jsem upřímně rád za všechny útoky na společnosti jako jsou Sony a podobné *4* .
    Šťastné a veselé.
  • ( ° ͜ʖ͡°)╭∩╮Hey Lizzard Squad, Heres a "DDOS" for you ( ° ͜ʖ͡°)╭∩╮

    https://www.youtube.com/watch?v=ooq0qdy0gy8
  • Naparit im 20 rokov a rozmysleli by si ze im je jedno ci ich chytia alebo nie
  • ringmancz
    článek není vidět na hlavní straně
    • a? ze nejedou nejaky konzole to neni na hlavni stranu to jen par packovacum nejede jejich hracka co po tom na hlavni strane tam to nepatri
  • Taky sem byl včera nakrklej. PSN v údržbě, to tak. Člověk si koupí k ježíškoj píč titulů a pak si je chce stáhnout na konzoli a ono prd... Je to akorát tak otravný, nevím co je v tom jakkoliv poučnýho, že Sony prodává hry v akci za šnížené ceny, to je teda zločin no...
    • teda vážně netuším jak se tam dostalo to slovo... mělo tam bejt PÁR!!! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit