Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdy bude vydana hra motogp 10/11 pro pc ????
  • hlavně nechápu ten systém odemykání strojů. vyhraju v moto2 16 závodů a stejně do motogp nemůžu protože mám blbou tu jejich reputaci :D
  • Mám na to stejný názor... vlastním obě hry a SBK 11 je hra která se povedla a je tam nějaká obtížnost, ale MotoGP 10/11 nazvat simulátorem je opravdu dobrý vtip a ještě nejlepším *1*
  • nevybočil jsem z zanru simolatoru a napsal jsem to i k članku o vrtulniku ale tam jsem se odpovedi nedočkal(tady také ne)
  • Cosi
    Fakt nemáš zač , co se takhle zeptat někde jinde než u článku na MotoGp 10/11 ? *4*
  • fakt diky ale ono to neni ani v manualu ani v mape klavesnice.
  • smejki
    zmáčkni příslušný čudl *5*
  • Nechci nic říkat,ale myslím si ,že jediný dobrý simulátor motorek v dnešní době jsou nedávno vydané SBK2011.
  • Cosi
    Zkus si přečíst manuál, aha ty ho nejspíš nemáš, co? *5*
  • NEVÍ NEKDO jak u hryapache air assault aktivovat svetlice?
  • Cosi
    Díky za odpověď.
  • Nejlepším dílem pro mě zůstává MotoGP 08. U tohodle dílu mě už na první pohled odpuzuje zvolený grafický engine... No a na frustraci přidává gameplay, kterému se ani nechce dát tolik času už jen kvůli tomu alespoň z mýho pohledu škaredýho vzhledu. Přirovnal bych k TDU 1 VS TDU 2 - z hezké ostré grafiky udělali tenhle fuj. Myslím že jde o ten samý engine dokonce...
    Co se musí nechat je ale zpracování tratí které je dost věrohodné..
  • Pan_Klobouk
    Taky tak. Hral jsem jen demo a stacilo, oproti 09/10 temer zadny rozdil a pokrok. Autor se ale v recenzi nad 10/11 rozplyva, jakoby to byla uplne jina hra a dokonce si dovolil pouzit vyraz simulator. Co by asi potom rekl na serii SBK? Je-li tohle MotoGP nejlepsim soucasnym moto simem, pak SBK je hra z jine planety, urcena asi pro ufouny. ;)
  • sleepless
    Hodnocení nemusí srážet pouze chyby a hlouposti - hra může být i bez nich a neznamená to, že je skvělá. To, nač aspiruje, dělá MotoGP velmi slušně, ale ne výborně, proto sedm.
  • sleepless
    Tohle je přesně případ hry, která balancovala na pomezí 7 a 8, nakonec to skončilo na sedmičce. Solidní, slušný - zkrátka velmi dobrý, ale ne výborný dojem ze hry, která ani nemusí mít žádné závažnější chyby, to je sedmičková záležitost.
  • Ještě sem zaznamenal výtku směrem k postarší grafice. Muj dojem z recenze je tak na 8/10 vzhledem k častému používání slova solidní a celkově se autor drží spíš kladného hodnocení než že by metal slova jako excelentní výborná apod.
  • Cosi
    V recenzi je jediná výtka a to že, je hra zpočátku těžká. Po přečtení recence mám tedy dojem že je to devítková ne-li desítková hra. Chybí mi popsání chyb a hloupostí které by vysvětlili sedmičku na začátku recence.
  • mmrrxx
    Ked sa simulator aut hra volantom, cim sa hra simulator motoriek ?
  • hra je děsná. grafika příšerná a pocit z jízdy nulový. je to celé takové divné... sbkx je mnohem lepší hra. ale hrál sem jenom demo z xlive

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit