Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stárnoucí konzole ? ty vole autorskej, do teď vyšlo jen pár her co využilo možnosti konzole na 100%, tak nepiš takové kraviny, být Tvůj vedoucí tak máš na hodinu padáka, jsi určitě PC čkář a jen pliveš na skvělou PS3 !!!
  • Václav Rybář, jste blbec a DUTOHLAV a proto plivete na tuto super hru, určitě jste nehrál komplet hru, ale nějaké demo, tak si nechte ty blbé řeči.
  • Václav Rybář je blbecek, uz to nerieste. A jeho "recenzia" su iba prve dojmy po 15 minutach v deme. Uroven tejto hernej sejty je davno v riti.
  • Hra bezi v 1280x1080+8xAA /MLAA/ na absolutne stabilnom framerejte pri 16 autach na cste a masivnom pocte efektov. Tiscali si vsak aj tak mysli, ze je PS3 dychavicna a graficky .. poslabsia. Zvasty a dristy !!
  • Na PC by to byla pecka. Na X-Boxu to tolik nevynikne... škoda *9*
    • to je pravda.. a možná to bude hlavně tím, že to na xboxu nevychází, ale pouze na Playstationu :o) nic stane se peace
  • tomu říkám pořádný motion blur!, jestlipak taky něco takového najdeme taky na PC?
  • Fjallgeirr
    Motorstorm je nejlepsi arkada k dnesnimu dni! na realisticky zavody je tu Gran Turismo [=
    • S tím nemohu souhlasit. Z arkád si zahraji raději jiné hry a GT5 má do simulace stále daleko.
      • decko, GT5 JE SIMULACIA, a jedina na konzolach.
  • Souhlasim, otresna recenze. Nastesti jsou na netu dalsi, a mnohem kvalitnejsi, recenze.
    • Jestli mate na mysli tuto http://www.eurogamer.cz/articles/motorstorm-apocalypse-recenze tak s vami souhlasim. Recenze na Games ctu rad, ale tahle se autorovi moc nepovedla.
    • Kvalitu recenze určuje číslo výsledného hodnocení? Proč tedy nechodíte rovnou na metacritics a obtěžujete se chodit semka?
  • Otrasna recenzia... Hral som MS a je to nadupana hra, skvele sa ovlada, a graficky sa mi tiez zdala pekna. Je to proste cistokrvna arkada s premakanym MP ktory moze vydrzat na desiatky a desiatky hodin zabavy. Nechapem taketo recenzie popravde...na skvelu a hratelnu zalezitost si niekto vyleje zlost, a ked pride nejaka prehajpovana mega sr*** tak sa tomu davaju 9-10ky a pise sa aka je hra skvela...

    Clovek sa vazne nemoze riadit podla recenzii... fakt ne.
  • Obtížnost her jde neskutečně rychle dolu.. dřív mi jedna hra vydržela i půl roku než jsem ji dohrál, teď udělam průměrnou novou hru za 5 hodin při mačkání jedný klávesy, která za mě dělá všechno.
    • Drom
      Asi hrajes spatny typ her a na neodpovidajici obtiznost tvych schopnosti. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit