Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebo to vyžaduje pouze 7 čky?
  • Běhá to i na windows 10?
  • najdete si holky ubožaci *6*
  • ales.smutny
    Na 84e mi vadí, že často zbytečně vypínají buffy (ačkoliv velmi často jde spíš o prevenci, než reakci na lagy) a fakt, že i když mají vynikající mapy, tak by se hodilo je občas naředit i vanilla. Je celkem škoda, že teď není dost lidí, aby zaplnili dva siege servery a byla alternativa.
  • Tikov
    10 nezasloužilo určitě- na to je tam ještě kupa nedodělků (špatné slícování textur na zádech, míření minomety, zatím bez podpory modů (slibováno od vydání)) a nefunkčních mechanismů (nedotknutelné hliněné valy- mají jít odkopat s příštím patchem, výbušniny jsou tak silné že nejdou na většině 84e siege mapách použít, osobně bych uvítal i přítomnost stavitelných žebříků)
    8 je myslím zasloužené a tak akorát- je to inovativní zábavné, ale v některých pasážích nedoladěné
  • http://store.steampowered.com/app/48705/
    Skoda ze tu nevydali recenzi pri Summer vyprodeji, poridil jsem to za 2.5 E :)
    A samozrejme potrebujes Warband
  • Chlapy kde to koupim rychle *13* *13* *13* *13*
  • Vzdyt nemusis byt teamovy hrac...proste se pripojis k bitve 200 lidi a predstavuj si ze to jsou pocitacem ovladany pandulaci ne?
  • taktiez odporucam Prophesy of Pendor :) vymakany mod na Warband, dokopy som nahral asi 300 hodin + - ? a stale idem :D
  • Floris mod pack je také můj favorit.Už mám na něm přes sto hodin a pořád baví.Přece jen ten mod má ohodně větší velikost než sama hra. *1*
  • ne co čech to buze.ant
  • já jedničku hraju furt
  • Vypadá to moc hezky a rád bych si to zahrál, ale... MULTI. Tím to pro mě končí. Ani v realitě nejsem teamový hráč a chci single-player komfort *9*

    Takže holt dál čekám na L'Aigle mod a doufám, že bude dotažený do konce.
  • fixcz
    Ajaj. Po takovémhle (de)motivačním příspěvku lze obvykle očekávat nával bardů (bard-trollů) na serverech *4* Každopádně +1 za rozesmátí po ránu!
  • http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=40510.0
    Zkuste i tenhle Star Wars mod, ale pouze na původní M&B
  • Proč jenom 8?? nechápu proč by mody nebo DLC od komunity nemohly mít taky svoji uroveň 10 z 10 .. myslim že by toto DLC zasloužilo víc
  • Já vím. *15*
  • gert
    Nemáš zač. *15*
  • Warband s momentálně top modem a to Floris mod je perla dokonalosti. Původní hra byla super ale teprve mody z ní dělají dokonalou. Skuste Floris, stojí to za to. A teď mě omluvte, jdu zase hrát :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit