Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za grafiku? *1*
    • Mínuska jsem potřeboval, díky moc za ně. :P
      • gert
        Nemáš zač. *15*
        • Já vím. *15*
    • Náhodou docela dobrá, pěkně by mě nasralo, kdyby tam nacpaly grafiku z "moderních" her, sem zvědavej, kterej zazobanec by to pak rozjel *1*
    • :D grafika? To je co?
  • Mount & Blade hra s najväčším potenciálom na zlepšenie,ktorá je ajtak stalé dobrá
  • Super DLC k super hře :). Jedna z dvou "her" které jsem na Summer Sale Steamu zakoupil. Vyšlo to asi na 70kč a náramná zábava. Nevím, jestli jsou tak nadšení moji spolubojovníci, protože témeř pokaždé hraju za dudáka, nebo alespoň bubeníka :D Pušku si seberu z desítek po zemi od mrtvol když je potřeba a jinak se procházim v bitevnim poli a hraju si nejakou pisnicku :D Vtipne je, ze obcas se najde 5-6 lidi co si zapnou pomalou chuzi a jdou zamnou jakoby pochodujici armada, a temer vzdy vsichni ostatni umrou. Nebo kdyz jedem na lodce ja stojim vepredu a hraju na fletnu a okolo umiraj vsichni a me to nepritel vzdy necha dohrat... Asi pod svicnem je nejvetsi tma :D

    Mimochodem videl jsem 2 kamarady pri braneni hradeb, jeden stal u strilni a vystrelil, okamzite zahodil pusku pod sebe, ale pred nim klecel kamarad (zady k nemu ! ) a hodil na nej jeho nabitou a zatim nabil jeho, takle byl 1 neustale pripravenej ustrelit frnak nekomu kdo se na vterinu odvazil vytahnout patu z zakopu (nebo se prochazel pod hradbama s dudama :D :D)
    • fixcz
      Ajaj. Po takovémhle (de)motivačním příspěvku lze obvykle očekávat nával bardů (bard-trollů) na serverech *4* Každopádně +1 za rozesmátí po ránu!
    • Vidlec
      Co Čech to muzikant koukám.
      • ne co čech to buze.ant
    • smejki
      však bard přidává +2 k záchranným hodům *1*
      • http://verydemotivational.files.wordpress.com/2011/10/demotivational-posters-bard.jpg
    • *15* *15* *15* *15*
  • Vive L'Empereur!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit