Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby tam nebylo propojeni na facebook, tak si to snad ani nekoupim. podle toho vybiram hry ... *7*
    • Dobrej vtip.
  • Ač sem PCčkář a hry jsou moji zabavou a byli i prací....tak trilogie Uncharted je veledílo které je dechberoucí pro PS3
    • A predstav si jak by to mohlo vypadat na poradnym PC.....Hmmmmmmmmm
      • No a? Vzhled bude sice o něco lepší ale jinak všechno ostatní bude stejné.
  • Vostoq
    po pravdě,´zvažuji vykváknout se na koupi nového PC a koupit PS3 kvůli božárně jménem Uncharted 3
    • H4wk
      Kvoli jednej hre kupit predrazeny kus srotu, tak to je vazne logicke uvazovanie.
    • Já si koupil PS3 kvůli dvojce a dodnes toho nelituju (jsem převážně PC hráč, takže žádnej fanboy ať už PS3 nebo X360) :)
    • a az to dohrajes tak to muzes prodat bo na ps3 je hratelnych tak max 6 her :-)))Heavy Rain REsistance, god of War, ....a poprad to louskani EN jazyka...
      • Icoboss
        taaak...a KillZone...to je spicka...az na to ovladani na gamepadu...v 99% autoaim a auto heal...protoze by za jinych moznosti nesla FPS ani dohrat :-).A ta Anglina tez...Normal se to da ale treba HEavy RAin je teda uz fakt doost narocnej na EN...Zlatej preklad 95% her na pc do CZ..
        • Co pořád máte s tím autoaim a autoheal?
    • Vostoq
      a neminuskujte za moje uvažování, ono mě to přejde až bude porovnání Skyrim PC vs. Konzole :D
      • ono je něco jiného koukat na srovnávací videa na netu a zahrát si hru na pořádné tv a pak srovnávat
  • Pete.palis
    jj gesta...na někoho ukážu prostředníček a on mi za odměnu pošle kulku *1*
  • Kluk+kluk ,jsme ruzova parta *14* *14* *14*
  • Kvůli této hře lituju. že nemám PS3...
  • Phillios191
    nj konzolisti a jejich Uncharted :D
    • scy7hian
      a?...nejak mi unika vyznam Tveho prispevku
      • God-of-War
        závidí *3*
  • Super, jen škoda že nedali propojení na facebook i do bf3
    • Nick sedí.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit