Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    vypadá to zajímavě. až to dají na GOGu do akce, tak vezmu.
    • Socko.
      • ucho
        co je na tom sockového? jsou prostě hry, které nechci hrát hned, protože je spousta jiných pro mě zajímavějších her, které si chci zahrát dřív. kupovat tedy tuhle hru teď, abych ji měl třeba víc než rok v knihovničce, by bylo trochu hloupé, nemyslíš? časem bych si ji ale rád zahrál, takže v budoucnu ji prostě koupím a samozřejmě ji tedy koupím až za cenu, která bude trochu jiná... od toho taky existuje taková věc jako je wishlist. ale co že se to snažím vysvětlovat nějakýmu anonymnímu hňupovi, který nemá mozkové buňky na to, aby to pochopil... *5*
  • Tak já plošinovky miloval, ale posledních několik let už mě to nebere. Strašně rád bych viděl recenzi třeba na Insurgency, už je to venku na Steamu. Nedávno tu byl o této hře článek.
  • XXHUGOXX
    Je to ťažšie než spelunky ? *4*
  • restore
    Bolo by namieste porovnat obtiaznost s super meatboy, tak si moze citatel spravit nejaku predstavu aspon.
    • XXDarthVaderXX
      Recenze není od toho, abys porovnával dvě věci...trošku zkreslená představa, ale od toho, abys zhodnotil danou věc, kterou máš zrovna pod rukami.
      • GlaDOS
        Ale ano. Recenze může porovnat hru s jinými hrami ze stejného žánru. Jak jinak máš přiřadit hře číslo? Někde musí být maximum a někde zase minimum.
  • maros.goc
    Je herne sucho, tie ocakavane pecky pridu az o par mesiacov tak ja osobne nevidim nic zle na tom, ze sa sem tam objaví recenzia aj na takyto titul
    • v idealnim pripade by se melo recenzovat vse (coz nejde), takze mne mistni model vyhovuje, vsechen hype + par indies
      • x_ander
        Ono hlavně recenzovat všechny indie hry, kterých vyjde každý měsíc i několik set a dobrých 90% z toho je balast, by nemělo moc smysl. To nedělají ani weby zaměřené jen na indie hry.

        Proto mi taky vyhovuje zdejší systém. Recenzovat všechny "velké" hry a z indie her vypíchnout ty, které stojí za pozornost. Proto taky většina (ne-li všechny) recenzovaných indie her odchází se známkou 6 a víc. Proč taky recenzovat indie hry, které jsou nepovedené, že. To by tady nebylo nic jiného. To, že to někteří jedinci nechápou, je jejich problém. Já spíš nechápu to, že jim stojí za to se kvůli tomu vztekat. Když je indie hry nezajímají, proč ty recenze čtou? Mě taky nezajímají závodní hry, tak nelezu ani do recenze, natož abych něco hučel v diskusi pod ní.
  • Takovouhle hru by sotva umistili na weby jako superhry.cz
  • Hnisavec
    Za každý článok games.cz autorom platí....určite by 99,9 % návštevníkov games.cz uvítalo namiesto hry, ktorú nikto nehrá a nemá o ňu záujem a tobôž si ešte o nej dlhšie čítať ako stojí za vyskúšanie. nejaký poriadny tematický článok, rozbor, vlasnú úvahu, niečo ako bolo trebárs rozcestník a podobné.

    žiaľ potvrdilo sa čo mnohí písali, že s Levelom prudko spadne kvalita GAMES.CZ a je to tak....len ctrl-c ctrl-v novinky ako na každom inom webe, mizerné recenzie, slabá odozva na aktuality a recenzie na pofidérne tituly, ktoré zaujímajú asi len redakciu a pár riťolezov...

    akosi vám ušiel vlak, mobily majú dnes výkon notebookov minimálne a oldgenu, vychádzajú tam naozaj peckové hry, ktoré hrávajú milióny ľudí, vychádza kopec skvelých hier pre 3DS, všelijaké srandy porty pre PS Vita, hry iba pre Japonsko, USA, kopec DLCčiek príbehových a tu na hernom webe akurát tak sem tam preletí chumáč tŕnia cez obrazovku ako v nejakom westerne...
    • XXDarthVaderXX
      Ty máš představu o tom jak se píší recenze hodně mizivé...
    • Paulcz
      Tuto hru nikdo nehraje, ale chceš články o hrách pro 3DS, PS Vita nebo články o nějakých exkluzivitách pro Japonsko. To je naprosto minoritní okrajová záležitost. (neřikám přitom, že to pro nikoho nemá hodnotu)

      Tématické články by samozřejmě byly fajn.
      • 20 majitelů PS VITA, ať si stoupně před 12 majitelů WiiU:) U 3DS pochopím, ale u Visty už ne.
        • Hnisavec
          stavím Veskoslavov troll face, že Vita má 1000 násobne väčšie predaje ako táto indie hra v ČR...
          • Veskoslav
            Kdyby tahle hra prodala 20 kusů v Čr, tak PS VITA není 20 000 v Čr. Proto vždy bude za lháře.
            • a o to ti jde predevsim ze? Opravdu by bylo zajimave porovnat, kolik lidi v CR mimo recenzenty a jejich kamarady si tuhle hru koupilo a kolik se prumerne prodava titulu na PS Vita. 1000x tolik to asi nebude, ale jestli tuhle hru si u nas koupilo vice lidi, nez pecky na Vitu, tak jsem se seredne spletl o hracich CR.
          • Veskoslav
            Dokaž to.
            • XXDarthVaderXX
              Podle kompjůtru jich bude tak něco kolem 1000+-
        • Počet lidi ktery si koupili bree+ v Česku by se snad dal i spočist na prstech jedne ruky
          • Stále jich bude více jak majitelů WiiU a PS Vita dohromady.
            • Veskoslav
              Jasně. Raději jdi zkontrolovat, jestli ti nějaká ovce nekouše kabel od internetu.Aby Slovák věděl, jak se v Česku prodává Vita. Máš nějaké doložitelné čísla? Nebo sis na své fan stránce přečetl že ti 4 šťastní majitelé, co si ji koupili v lednu jistě rozšířili Vaše řady přesně o 100%. Jen tak dál.
            • Hnisavec
              Vita sa práve v Česku predáva extrémne dobre...možno lepšie ako veľké PC hry *14*
      • Hnisavec
        niečo ako....čiže iba podobný formát.

        3DS hry majú aspoň top kvalitu, robia ich normálne tými a hrajú milióny ľudí.

        Japonské hry, ktoré majú miliónové predaje: One piece Warrior 1&2, Tales of Xillia kopec dielov a mnoho iných, ktoré stoja za poriadnu recenziu a sú to skvelé pecky dostupné i pre kohokoľvek z celého sveta určite viac ako tieto indienakolenerobené hovadiny.

        DLCčka a podobne....
        • Indie scénu za jinou, pošastanější scénu....Když máš rad pingpongové hry, tak jdi na servry, které se jim věnují proboha... *7*
        • Paulcz
          Jsem pro, takže tu budeme mít japonskodementnímanga hovadiny místo indienakolenerobených hovadin, perfektní :) Máš ještě nějaké nápady ?
      • Prumernou hru na psp vita siurčite koupi mnohem vice lidi nez tohleto bree+
        • XXDarthVaderXX
          Kdo tady má PSP Vita, ať se přihlásí
          • zdeeneek
            Hlasim se, co jsem vyhral?
            • zdeeneek
              : vekoslav PSP mam taky doma, stejne jako DSi, 3DS.
            • XXDarthVaderXX
              dobrej pocit
            • Veskoslav
              PSP *1*
    • Coze? "niečo ako bolo trebárs rozcestník"
      Takze ty tu hystericky vysilujes, ze je tu recenze na nezavislou hru a misto toho by tu mel byt velkej clanek o...nezavislejch hrach? Jo, to je fakt logika.
      • maros.goc
        To je hnisavec znamy ako Kratos, úplná nula zo Sectora ktora dostala perma IP ban.. Redaktorom sa tam vyhrazal smrtou a podobne "srandy".... Takze to zbyocne sa k nemu vyjadrujes
        • uz dlho tam chodi zas pod nickom FoxMulder....jeho sa len tak nezbavime
  • Proti recenzim na indie nic nemam. Proc ne. Ale mam pocit ze je toho na Games v posledni dobe uz hodne.... Bylo by fajn kdyby se zamerili zase na vetsi hry...
    • nextgen je bez her, sorry *6*
    • Který? Vždyť teď nic není, velký věci budou zas až od konce února a v březnu.
      • Paulcz
        přesně tak http://games.tiscali.cz/prave-vyslo/ (tedy pokud to je aktualizované)
  • GlaDOS
    Spíš než nezajímavou Mr. Bree+ bych doporučil The Floor is Jelly, které se povedlo přijít s originálním nápadem, což je mezi plošinovkami skoro zázrak. Jenže nevyšla na Steamu, takže se o ní weby moc nezajímají.
  • seprah
    Od Rogue Legacy mě to asi nedostane

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit