Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    MP jsem za celou dobu nezaplnul ani jednou. Hru jsem si koupil kvůli SP a nechci si kazit zážitek ze zajímavý hry nedodělaným MP.
  • fuj tota ani nieje hra odpad odpadov najhorsi 3dps na svete kto nema v hlave nasrate ho to nemoze bavit fujky
    • http://alternativementality.org/wp-content/uploads/2012/02/1319075591261.jpg
    • Veskoslav
      Fujky? Zženštilý tranzvestita, který špatně píše slovensky?
      • nie len som cakal na prveho geja ktoreho to slovo zaujme ;) ta hra bola fakt strasna nemozem si pomoct hnusna grafika wepky skratka cely vizual... jeden tunel s xy npc proste nie(nikto pri zmysloch nemoze dat tomu 8/10 , po 2 hodinach hrania som musel uninstall ma to sralo mat uz len v kompe nie to este hrat ty blazonko :-*
        • korrpin
          Tak když to rozjedeš maximalně na 640x480 tak se ti nedivim že se ti to nelibí :D
          • tak rozbehol som to na max a 1920x1080 ale howno vypada furt jak howno ;)
      • ....Mezi slepými jednooký transvestita trpící dysortografií králem ;)
    • odpad si akurat ty
      • qq
  • Doufám, že tvůrci hodají udělat nějaké další hry, protože jak se zdá, příběhově jim to jde a hratelnost byla též na vysoké urovni. Když jsem se nacházel v posledních fázích hry a společně s Walkerem si začal uvědomovat, vo co že tu ku*va jde, srdce mi bušilo jak zvon, ruce se mi potily, vrtěl jsem hlavou v němém ,,Ne, NE! Tohle přece nemůže....ne!" a když začaly titulky, jen jsem seděl a urovnával si v hlavě, co se stalo.
    A to jsem čekal 3rd pesron cod.
    • Len dúfam že ďalšiu hru spravia skorej ako za 8 rokov, kedže ich posledná hra Yager (tiež párádna záležitosť ) vyšla v 2004. Občas mám dojem že min. tretina diskutujúcich v tej dobe ťahala za sebou káčera ...
      *2*
  • kostejnesmrtelny
    Když slyším "finanční předpověď", mám chuť někoho uškrtit. *10*
    • USER47
      Kdyby po tobě někdo chtěl miliony dolarů na svůj riskantní projekt, možná by sis taky nějakou "finanční předpověď" zpracoval...
  • ja jsemze stary skoly, mne se tyhle "strilecky" z 3rd schovavaci za prekazky s autohylama slabejma a blbejma oponentama nelibi/nebavi. posledni kvalitni akcni hra byla Bioshock.
    • Jsem s tebou . Tahle blbost neviděla kvalitní FPS ani z rychlíku ...
      • true story bro
    • Tak slabejma a blbejma oponentama... on počet kulek potřebných na sundání heavyho se rovnal počtu uderů pěstí do stolu při snaze ho sundat, protože to byl tak ku*evskej enemák!! Ten zrovna slabej nebyl. A hlavní hrdina taky nebyl žádnej rek, 3 rány do trupu ho pomalu složily (alespoň na nejtěžší) a pokud se nepřátelům zadařil headshot, nebylo o čem mluvit.
      Jinak, čekal jsem CoD klon a než jsem hru hrál, měl jsem názor jako ty. Po tom, co jsem to dohrál, jsem byl tak hrozně rád, že jsem překonal odpor k moderním střílečkám a zahrál si to, protože to byla zábava s, podle mě, skvělým příběhem.
      • Kozy
        to jo no, pamatuju si jak jsem zabil heavyho a zůstal mi poslední náboj, docela drama
  • Generalmagor
    Spec ops: The Line mě velmi bavila a považuju ji za jednu vydařenou ,, střílečku '' Tohoto roku. Ano, pro mne je lepší než COD MW3 i Battlefield. Netvrdím, že to jsou špatné hry, ale na Spec Ops někdy a rád zavzpomínám, COD i battlefield ( Mluvíme o Singlu a propracovanosti) Jsem už dávno zapomněl. Jinak se mi líbilo ztvárnění této hry, grafika byla luxus a pro mě ( jde ale jenom o vkus) mnohem lepší než Cod mw i Battlefield3 a to můžeme říct, že BF3 Se svým novým enginem je opravdu něco. Spec Ops jsem si užil a spokojeně můžu jenom doporučit tomu, kdo si tuhle pecku ještě nezahrál!
    • Veskoslav
      Grafika je pěkná, líbívá a do prostředí se hodí. Ale s BF 3 bych to nesrovnával, kdyby to bylo na stejném enginu, tak si myslím, že by o bylo zcela o nečem jiném. Takto to nebylo, že by to člověku "vyrazilo" dech, ale potěšila:)
    • První plus za komentář, druhé pomyslné plus za avatara. *5*
  • Hmmm co mi to jen připomínalo ? ...Homefront ! ... taky už celý singl COD gameplay o ničem .
    • Danny28
      Tohle může říct jenom člověk, který neměl na to hru dohrát.
      • Ne to říká člověk , který s dnešními přeefektovanými űbermorhuhn koridorovami fakt nemá potřebu zabíjet čas .

        Sr.čka dím - Viděl jsem ,hrál jsem (zátaras , posun ,zátaras ,vagon , zátaras , letadlo s hordou nesymetrických pobíhajících zahalenců po přídle ...wtf ) , ale nikdy bych takovou tupou srágoru nekoupil ani do tabletu . Příběh může mít i pointu , ale tahle hra svých pět minut (a uvidím ) projela na plné čáře ...
        • Nudíš mě, kret_ne.. *7*
  • hlavne jak ho na zaciatku vseci vychvalovali *7*
    • nepičuj
      • výstižná odpověď *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit