Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • codko je lepší a tohle neni pokus o trolling, nudny mody, špatna grafika, nudne mapy.
    • joe ty jsi přesná definice idiota.
    • lol, CoD že má lepší grafiku? *7* možná kdyby tvoje PC nepamatovalo dinosaury, tak by u tebe grafika vypadala normálně...
  • Mé dojmy jak jsem slíbil ( PC BETA verze):

    1.) Grafika:
    Grafika naprosto uchvacující. Bohužel jsem si ji nemohl vychutnat na "Very Hight", protože hra je velmi náročná. Takže ti co mají super mašiny si hru fakt užijí *3* , ale opravdu hra vypadá i velice perfektně i na NORMAL až HIGHT bez Antialiasingu. Chválím, že si EA a Crytek s grafikou pohráli. *3*

    2.) Hratelnost:
    Crysis 3 je hra, která se hraje vskutku velice dobře. Je to rychlé, zábavné a trochu těžší než jiné MP FPS hry ( Můj názor ). V BETA verzi se moc zbraní nedočkáte jelikož je to BETA. Základní zbraně které máte jsou: SCAR, normální Sniper, těžký kulomet a také brokovnice. Nesmí se zapomenout zdělit, že i zde si můžete vylepšovat zbraně *3* stejně jako v minulých dílech. Zlepšovat si můžete: Munici, zásobníky, vzhledy, různé optiky a jiné udělátka včetně tlumičů, leserů atd... Snad to znáte *3* .

    3.)Mody a mapy:
    Mody ve hře najdete dva a to konkrétně: Mod Hunter, který je mimochodem bezva *3* a také Naprostou klasiku, že se hráči kosí navzájem mezi sebou v Team Deadmatchi. Můj názor na Hunter mod je velice pozitivní. Jedno kolo zhruba 2 minuty ve kterém si hrajete na schovku s Lovci v Nanosuitu. Lovci mají vylepšený luk, který je opravdu silný a nemá konkurenci mezi zbraněmi. Jedna rána jedna smrt. Vojáci mají normální zbraně a schovávají se... Pokud přežijete 2 minuty přičtou se vám body. Lovci musí všechny vojáky eliminovat, pokud se tak nestane - vojáci vyhráli. Pokud Lovec zabije vojáka, tak z vojáka se okamžitě stává Lovec a má stejný úkol- eliminovat vojáky. Hunter mod je příjemná zábava a bavil mě. mapy najdete v BETA verzi 2 a to: Museum a ta druhá někde ve zničeném obchodě, která se hraje opravdu dobře. Můj názor na BETU Crysis 3 je pozitivní a taky vám ji doporučuji aspoň vyzkoušet. Toť můj názor *3* ...
    • Ten druhý mod není čistě Team Deadmatch, ale primárně capture mode (vzít a udržet bod).
      Jinak celkem dobře sepsáno, hrál jsem zatím jen hodinu, ale po dlouhé době to zas byla hra co mě bavila.
      • Ano má chyba. Máš pravdu - není to úplně Team Deadmatch, ale taková směs tohohle a capture modu... *3*
        • S tim Scarem pravdu nemas. Ten tam neni to jest Scarab... Ale Hunter je pecka... Hlavne kdyz si otevres luk do druheho modu... Obtizne stim neco sundat :D a v Hunteru neni silnej ten luk ale vojacci nemaji Armor, tka proto lehaji na ranu :D Ten luk je to same co Sniperka. Na dve rany do tela pokud ma full energii a nebo jedna do hlavy :D jo a otevrou se ti hrnaim jeste 3 zbrane ;)
  • No sakra Já to stáhnul a až pak při spouštění jsem zjistil že to jde jen na DX11 *9* *9*
    • Jsou tu tací, kteří DX11 mají a stejně jim to nejede jako já. :-)
  • Je to mazec:) s lukem BEST:) *14*
  • Draken69CZ
    Já sem marnej :( Jak to stáhnu kua, píšou "V záložce Moje hry byste nyní měli vidět..." já tam vidím různý věci ale betu Crysis 3 ne-e
    • V nastaveni musis povolit aktualizace BETA veci :D
      • Draken69CZ
        Dík, já už myslel že mi není přáno *1*
  • conflig
    Nvidia vypustila beta ovladače pro crysis 3
    http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/26177-nvidia-nabidla-ovladace-geforce-313-95-beta-pro-otevrenou-betu-crysis-3
  • Jdem to zkusit:)
  • Ptal jsem se Playstation EU kdy bude Crysis 3 beta u nas a napsali, ze zitra spolu s Store updatem *9*
  • tak uz pul hodka za mnou..nakonec to dam i na ultra ale bohate staci medium ,jinak zbrane ujdou hl typhoon ,pekna to ku..a .. jen skoda 2 map brzo se ohrali ,ale co taky od bety ..jinak nevim proc ale vice sem byl nadsenej z bety crysis2 *3*
  • muze mi nekdo vysvetlit proc je ve hre pouzit stejny hlas jako v intru z deus ex hr ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit