Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle nikdy nepochopim. MoH je druha svetova, stejne tak jako CoD. nevim co je na tech stale se opakujicich modernich konfliktech tak zajimaveho. z druhe svetove je tady jedina online fps hra. podle me celkem hodne prostoru se vyradit. a at mi nikdo nerika, ze nejde udelat nic originalniho...
  • trolo
    ked to bude beta ako bf3(demo lebo vobec nic nefixli do vydania, este pribudli aj nove bugy) tak to potes.
    • jo taky si pamatuju když sem na xku rozjel poprvy betu BF3, řikam si to si dělaj prdel, samej bug a pak přišla plná, a vono to bylo uplně stejný :D
    • Kasli na to, boj s BF3 fanboymi proste vyhrat nemozes, tak isto ako s CoD, fanboymi, oba tabori su dute hlavy ale u BF3 fanboyov je ta demencia vyssia, nakolko dostali presne to iste, na co nadavali vo velkom a teraz si to vychvaluju vo velkom ako usetrili pri Ovcariu atd :D Su zufali z toho, ze CoD predalo opat viac a dostali Elite este v trapnejsej a orezanejsej podobe za este vyssiu sumu :D
      • Zaplatili fakticky 50 ecok za 7 kamuflazi na 4 zbrane, 4 artworky...V takom CoD mas kamuflaze zadarmo na kazdu zbran, nj, premium :D + nozik na koberce gratis *6*
        • Ťažká závisť.. *3* ...Mamička nedala euráče na Premium tak sa idem posťažovať na fórum aká to je blbosť...
        • deridon
          600,- Kč za "datadisk" (všechna DLC/premium)..
          • Nj, indicke proxy *5*

            V celku zufaly pokus, Elite ide v USA tiez po 25 dolarov, co je este lacnejsie, nez tvojich 600kc *6*
            • deridon
              ne, žadné indické proxy.. koupil jsem to tady v ČR když byla akční sleva na Xzone z 1,000,-- chytráku.. a ty DLC vyjdou jako jeden datadisk k BF2 přibližně v té době..
    • +1
  • já čuměl na upoutávku s FPS rusákem ( i když se to dá pochopit že si vybrali zrovna tohodle tejpka ) http://www.youtube.com/watch?v=ey7YEyFDaas&list=CLfpuR-B57338&index=1&feature=plpp_video *1* *1* *1* *8* jinak i zajímavej kontest ...
  • neviem ako vy ale ja uz mam dost takych arkadovych s*aciek ako toto a BF3,koncim s DICE
    • Ty to říkáš jako by to někoho zajmalo.. ty končíš dalších deset začíná.. myslím že tím že ty a dalších 5 zkončí tak vývojáři nebudou spát..
    • Od DICE je na tomhle jenom engine, přeju hezkej den.
    • Takých už bolo :D Končím s battlefieldom a v piatok-sobotu už som ho videl na battlelogu :D A stále radšej BF3/MoH ako CoD/CS:GO (nie CSS a CS1.6, tie si zahrám stále:) MoH už mám predobjednaný a nemám teda vôbec strach že by sa nepodaril :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit