Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je super. Miluji Crysis, má to všechno co má správná střílečka mít. :)
  • ja bych chtel multiplayer strilecky s realnou fyzikou postavy. To jest že nemuzu skakat jak králík a otáčet se o 180 stupnu ve zlomku sekundy. skratka aby ta akce byla celkove o neco pomalejší.
    taky bych udelal neco aby simulace bojove situace se blizila vic realite, kde imo vojáci víc kempí a nepobíhají všude možne jak slepice.
    • to by urcite byla velka zabava ...
  • koukněte na tenhle odkaz
    http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=277&t=98991&p=1051629#p1051629
    začal sem dělat na alpha crysis modu a jeden rusák to dotahuje do konce. vypadá to parádně
    • http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=277&t=98991&p=1051629#p1051629
      • vložte tu adresu do vyhledávače. otevřít odkak v novém panelu vám ukáže že téma neexistuje
  • lol takova blbost COD je milion trilion bilion krat lepsi !!!!! a kdo si misli ze ne je kokod *11* *12* *16*
    • Jakošto fanoušek CoD se za tebe stydím
    • Sám si koCOD *15*
    • kennyB
      Nejsem žádnej kokoD, ale k.kot. Taky si mYslím, že by jsi měl raději místo toho sezení u COD chodit hezky do školy *1*
    • Tak ty týpku ty máš dost *1*
  • Videa z multiplayerů jako tyto mají jednu vadu. Takhle se ten multiplayer hrát nebude. To víme všíchni, kdo hrajeme online. Jak např. přijde ze zadu k borcovi a zapichne ho... hezký ... fakt super atmosféra... ale že by v multaku této střílečky někdo klečel na místě déle jak 2 sekundy?
    Hrál jsem multiplayer C2 několikrát, nevím jak vy, ale nechápal jsem, proč tam jsou třeba sniperky... každý běhá na maximum, srafuje, mění směr... ani nej. aimer netrefí nic ...
    Je mi líto, že vyvojáři a testeři jsou při vytváření "omezeni" testováním v uzavřené komunitě, kde si tu hru faktu užívají. Takže to u nich může opravdu vypadat, jako na videu. U mě je ale problém v tom, že partu na match 5v5 nikdy nedám. U nás v partě to vypadá tak že (jména smyšlená): Franta má Xbox, Karel slabí PC, Michal to radši zpirátí s Ondrou... u málotkeré hry se mi s kámoši stane, že by jsme jednu hru koupili všichni a hráli ji. Takže ve výsledku jsem např. C2 hrál na pubu párkrát a ta atmosféra z videí je v čudu, protože smretelníci, kteří se neznají hrají na serveru jinak...
  • 15k3
    Když vidím něco takového, tak se mi chce zvracet... (Předobjednejte si něco a máte bonus oproti těm co si to koupí až po pár týdnech...)
  • Veskoslav
    Osobně? Po dlouhé době vkládám naděje, že Crysis 3 bude následovník 1. dílu a třeba i Warhead a že na 2. díl se svým "konzolovým" pojetím se zapomene.
    • První díl Far Cry však stále zůstává králem.
      • Prvni FC jsem dohral pouze jednou, pak jsem jeste dlouhou dobu hral jen vybrane levely to znamena otevrene jungle s vojaky. Nikdy jsem FC nedohral znova protoze interiery byly absolutne nezazivne a jedny z nejhorsich co kdo kdy vyrobil a jak tam pak dali mutanty, tak tim to cele zabily. Proste pokud jsi bojoval jen s vojaky a bylo v otevrenem prostredi pralesa, tak to bylo dokonale, ale hra jako celek diky interierum a mutantum dokonala teda nebyla.
    • trolo
      hahahahha ho hoh oh...oh wow
    • Podle videí to bohužel zatím vypadá na vylepšenou dvojku takže... se navrát k jedničce asi konat nebude :(
    • až na to že dvojka bylo v lecčem o dost lepší
      • Krom optimalizace¨? Herní zážitek sem měl tda lepší z jedničky a datáče.
      • V čem jako byla dvojka lepší?:-D
        Když se zamyslíš tak příběhem ne, ten totiž v souvislosti s prvním dílem nedává smysl.
        Ve volnosti pohybu taky vyhrává první díl.
        Umělecký dojem tak samo první díl.
        Multiplayer dvojka lepší teda opravdu nemá.
        Ovládání myší taky první díl (ve dvojce myš plave přesně jako u většiny konzolovek)
        jo Technologie na ty sem zapomněl tam teda vede samozřejmě dvojka, ale až po DX11 patchi a až na to že ten patch odflákli kde se dalo
        Tak mi teda zdůvodni svoje tvrzení :-D
        • Na crysis 1 mě nehorázně štvala ta výdrž řadových vojáků. To bylo ve dvojce lepší. Stejně tak vzhled mimozemšťanů byl ve dvojce promakanější.
        • trolo
          je to dvojka a 2 je vyssie cislo ako 1! trojka bude este lepsia ako jednotka a dvojka voe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit