Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez zádrhelů = koridor, vše na jedno tlačítko, hloupé a pro hloupé. RIP FC.
  • trocha mi pride smiesne ta kampan s videjamy kde si sfetovany s hribov :D stacilo keby to bolo dobre ako jednicka
    • Ona to je DLC kampan *1* Predobednej a budou houbicky! Ale na to ja jim neskocim *11* *12*
  • Co říct, kdyby dotunili dvojku, myslím že máme skvost. Tady ovšem můžeme vidět že se v Ubisoftu inspirovali jinde.
  • tak sa s toho nepo... vsak v far cry 2 tiez neboli vozidla na DM mapach. Dolezitejsie je ze ci tam daju zase trapny rychly respavn na stanovistiach a zase to dosere trapna AI, trafte ma ftrafte ma...
  • Multiplayer Far Cry 3: bez vozidel a bez zádrhelů
    A hlavne bez mozgu.
  • the_pps
    Nač kupovat hry s rádoby týmovým multiplayerem, když si můžu stáhnout Team Fortress 2... Maggots!
  • Hehehhe jak tady čtu komenty (video se radši ani nekkoukám) tak FarCry si kope vlastní hrob (respektivě tvurci ) *9*
  • No nez sem videl to MP gameplay video tak sem se i na ten MP tesil, ale po spusteni sem to musel znechucene vypnout. FC3 MP je total kopie COD! A za plnou cenu si teda urcite F3 jen kvuly singlu nekoupim. 200kc v akci to jisti.
  • Celkem mě hra uchvátila, ale.....pouze když jsem viděl video poprvé. Potom mi to došlo, UBI....X360....PC PORT a bylo rozhodnuté. Opět hra, která mohla být dobrá, ale je ve špatných rukou. Co se týká grafiky, hratelnosti a náplně hry nebude to si myslím úplně tak špatné. Jen zase se bude jednat o ten port a já tohle nestrávím. Far Cry 1 je parádní pecka, ale já osobně nemám rád ve hrách mutanty a podobné "hujdy", takže mě v půlce hra celkem zklamala. Tohle zase u FC 3 beru jako pozitivum, stejně jako jsem za to byl rád u FC2. Možná tomu Ubi musíme dát šanci *1* vždyť FC2 byl velmi kvalitní titul. Hold zase nás čeká ochrana a měsíc patchů atd. *1*
  • Veskoslav
    Takže zhrneme si to:
    1. Nebudou vozidla (BF3 je má)
    2. Pro PC hráče bude nejspíš zase MRD ochrana (BF3 ji nemá, sice Origin, ale ten mu aspoň při přihlášení funguje)
    3. Graficky neuchvátí jako kdysi první díl série.
    4. Podle gamplay videí to vypadá na pěknou konzolovou FPS, která má společné akorát název Far Cry.


    Tudíž osobně to vidím, že se další hře vyhnu a raději si znova projedu skvělou jedničku.
    • Ringwraith
      Musím se k přidat k všeobecnému Far Cry 1 circlejerku, protože co tady bijci píšete je opravdu pravda a byla to skvělá hra.

      A nějak dokonce jela na mé staré jednojádrové šunce, kterou nakonec odrovnal kulovej blesk v sousedství.
      • Pro ty kteri dostaly chut na FarCry1 tak jako ja, tak tady je odkaz na stazeni singlu, ktery byl uz davno uvolnen ZDARMA! http://www.gamershell.com/download_20867.shtml
    • 3. Graficky neuchvátí jako kdysi první díl série. ?? Vzdyt Far Cry1(od Cryteku) bylo hoodne dlouhou dobu graficky nejlepsi a nejvyspelejsi hrou(vzdyt to taky melo byt zpocatku jen techdemo).
      • Veskoslav
        Jednička byla graficky skvělá, ale trojka? Šedý, konzolový průměr.
        • doprdele proč sem pořád taháte konzolový konzole a tak dál nechápu tyhle nýmandy
        • Sorry sem tu vetu zpocatku spatne pochopil. Plne s tebou souhlasim *3*
    • Trol.diskuzni
      Tak tak... Akorát ti mutanti... *9*
      • Veskoslav
        Si člověk zvykne:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit