Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu smysl týhle diskuse, ale baví mě. *1*

    Jentak mimo mísu: všechno má sví zastánce a odpůrce, všechno to záleží na vkusu každýho soudruha, a každej sme jinej. Nadávat si navzájem asi nemá cenu.
  • Preco to nazyvate multiplayerom, ktore je dnes synomymom pre PvP multak...Toto tu je akurat trapny coop proti botom, zabavka na par hodin.. *6* *6* *6*
    • Veskoslav
      A PvE jsou co? Nemultiplayer? Přečti si, co je to definice.
    • coop je stále multiplayer, synonumum pro PvP je to mozna tak pro tebe.
      • troll
  • Veskoslav
    Já tam půjdu:)Povětšinou chodím právě na tyto akce, potřebuji lepší zbraně pro mého Getha inženýra:)Ze začátku jsem si myslel, že to bude nuda, ale občas mi přijde, že třeba Gold Reaper je čistě o aktizování celého týmu a to zcelá neznámých lidí, kdy se navzájem kryjí atd.
  • Nema nekdo posledni dobou (cca mesic) problemy s vyhazovanim ze hry? Ze zacatku mi to jelo v pohode,ale ted me to snad kazdou druhou hru vyhodi. Coz zamrzi hlavne kdyz se to stane u gold mise v 10. kole. Clovek pak nedostane nic.
  • a co ty máš do pr***e proti multiplayeru?Nehraj ho jdi si hrát BF3 nebo cokoliv jinýho,mě taky multi ME3 překvapivě baví jednou za pár dní si k tomu na hodinu sednu a jsem spokojenej,k uplné spokojenosti by stačil filtr serverů a levelů hráčů.
  • re MRX : mam odehrano : Baldurs Gate 1 a 2,Icewind dale 1,2 ,Neverwinter Nights1 s datadisky, Fallout 1-3,Planescape Torment, Kotor 1 a2,TES Morowind+Oblivion+ Skyrim,Jade Empire, Heroes M&M 1-5,Spellforce 1 a2, Dragon Age 1 a2 ME 1-3 a nejvetsi stupidity jsou DA2 a ME 2,3.To je muj nazor a zatim si stojim. DA2 a ME2,3 jsou uspechany EAware polotovary a jsou sprznenim RPG zanru !
    • Veskoslav
      ME2 že je uspěchaná? To jsi viděl tu hru tak z rychlíku ala proběhneme hlavní linie a nebudeme se nikde zdržovat......
    • ME2 absolutne nesouhlasim. Je to jedna z nejlepších her. Sice spoustu věcí s ME1 radši odstranili než opravili (inventář, prozkoumávání planet), ale celkově se prostě vydali cestou víc filmovýho a akčnějšího zážitku. Nechápu proč je kvuli tomu hra hned stupidita podle tebe.
    • Ja jsem ME3 taky nedohral. V pulce jsem toho nechal. Des a hruza. EA je zabijak kvalitnich studii.
      Ale kdyz uz jsem hru mel koupenou,zkusil jsem MP(normalne MP vubec nehraji) a parim to dodnes. Nadhera. Da se to hrat kdykoliv,protoze jedna mise zabere 15-30 minut. Vic ne.
    • Porovnávat RPG se strategiemi je umění!
  • Pěkný, až na to že hráči přetočili jen 1,38 bilionu kreditů, ale šest řádů sem tam, koho to zajímá že jo.
    • Cosi
      V článku se to jasně píše: "Jak je vidno, hráči protočili už 1,38 bilionu kreditů", tak co se ti na řádech nezdá?
      • ales.smutny
        Naj naj, to už je opravené, kolega dobře poukázal na mou kruciální chybku...;) Holt ráno...:)
        • Cosi
          Tak to se musím omluvit za kárání Joea.
  • Vy se tu jeste hadate nad takovou kravinou jako je ME3? Vzdyt je to dementni koridorova stupidita, kde behas a strilis. Nic vic a nic min. A ten pribeh je stupidita nejvetsi, kde to vrcholi ulitlym koncem :)))) Pablb Hudson jeste ma tu drzost kecat neco o umeni :)))Pro me nejhorsi hra co jsem kdy vubec nainstaloval a opravdu je mi lito investovanejch penez.
    • Veskoslav
      Takže upirátil a hrál:)Mimoto všechny díly ME jsou +- koridorky. Nebo nechtěj tvrdit, že sis to nadšeně koupil a byl pak z toho zklamaný:)A to říkám jako občasný pirát. A jinak jde vidět, že jsi toho moc nenahrál, znám spoustu her, u kterých si člověk raději vydloubne oči než by je měl dohrát jak jsou stupidní.
    • Amylee.Anderson
      Tak mi tu hru můžeš dát, když jí nechceš.
    • Tak to jsi asi moc her nenainstaloval :)
    • Bacha,to nerikej moc nahlas,nebo se na tebe slitne hejno biodronu a bude zle *15*
  • Je smutné, když se do něčeho co má možnost být dobré singleplayer rpg cpe naprosto k ničemu multiplayer
    • Multiplayer uz hraju asi mesic a porad me to bavi, Bioware ho porad balancuje a skoro kazdy vikend je nejaka akce. Takovy Battlefield sem vydrzel dva dny, tohle je hodne chytlave. Jasne, je to neco jineho nez single, ale v zadnem pripade to neni k nicemu. Kdyby nebylo multi tak lezi ME3 ve skrini a uz bych na nej nesahl (2x dohrani staci).
      • A já bych byl zase mnohem radši kdyby prostředky a čas vložené do multiplayeru využili na rozšíření a zkvalitnění singleplayeru. *3*
  • Z toho by se dali delat dobre studie spolecnosti. :-D Nekde nekdo od stolu jen tak rekne zabijte X milionu potvor, za virtualni odznáček, schválně kolik lidí na tom zahodí hodiny života :-P
    • ales.smutny
      (mno, on to není odznáček, on je to balík s medpacky, bonusy, vzácnějšími zbraněmi a XP pro povolání, tedy "reálně-virtuální zboží", které přímo dává benefity pro další hraní MP)
      • Aha takhle. Stále v tom nevidím velkou užitnost u takového hry. Ale na mě tyhle akce nikdy nefungovali takže to asi jen nechápu. :-)
        • Tak on je udelanej i z SW:TOR,Cahir to same... proste ultimatni biodroni,v tom to je.
    • Vegen
      Achievmenty jsou zhouba herního průmyslu. Když jsem je prvně potkal, já osobně ve WOW, tak jsem nechápal co to tam je zahovadinu. Kdo by to dělal :D, ale celkem jsem byl šokován tim kolik lidí se žene za dalšim bodem už jenom kvuli pocitu zadostiučinění:D
      • Achievement typu vyrob 150 mecu jako treba v Risen je zhouba. Pokud jsou zaimplementovány dobře a nutí tě třeba změnit na chvíli styl hraní tak na nich nevidím vůbec nic špatného.
      • Achievmenty jsou bezvadná věc dávaj smysl prozkoumávaní a zkoušení všeho co hra nabízí, ignorovat je můžeš vždycky u žádné hry nejdou povinné. Ale chápu tvou frustraci pak se těžko můžeš vytahovat jak jsi dobrý v té a té hře, když si každý v tvém profilu zjistí žes neudělal ani 10% achievementů *1* tedy o 90% hry nemáš ani páru
        • Jo no, to ze nezabil 30 slepic do dvou minut a nenasel o velikonocich 150 vajec znamena ze o 90% hry nema paru. *5*
          • Hezky napsané :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit