Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdě už mám obě na originu
  • JO jeden sem hrál a moc mě to nebavilo.. Counter je pro mě lepší..
  • lamy me nevadi, hlavne aby nebyli lameri *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=aXIvS6zeDQo
  • Nebuďte lamy, nehrajte CODy *7*
  • kuře vrazilo dýku do mých smíchových laloků... *1* *1*
  • není to zcestný z hlediska marketingu a je to zcestný z hlediska technologie, kde CoD se zaseklo v roce 2005.
  • jěště pořád využívají svůj VELICE inteligentní systém "MatchMaking" takže ne ... můžou dělat akorát ****. Dokud nebude CoD znova podporovat dedikovane servery, hrát je nebudu.
  • jo tahle nabidka je lakava a hodne nad ni uvazuju ale chci se zeptat jestli tady někdo má zkušeosti s MP, jestli to hraje pořád dost lidi. Aby to nedopadlo jako s fearem 3 který sem si nedavno koupil a občas je problém někoho najít na coop nebo klasický MP.
  • Stormangels
    S kámošema jsme kupovaly BF3 nebo to zlé ale ted už to nehrajeme a říkáme tomu Buggofield 3. S více a více patchama je to horší a horší proto ted hraju MW3 kde to jde dobře až na ty cheatery co jsou skoro v každé třetí hře.
  • trolo
    toto je uz asi 4ty free vikend. asi im to uz moc nesype
  • to si to neumej ohlidat? :-o
  • Dvojka mi prosla zbytecne akcni, ale jednicku bez rozmyšlení kupuju, je to hra kterou jsem ze strachu nedohrál do konce :D
  • Škoda, že to nedovolí hrát jenom lidem, co už nějakou hru mají..takhle si kařdej ňouma založí novej účet a bude vesele cheatovat.
  • Také je možné, že konečně vyjde Collection 1, PC komunita je už dost nasr..., tak se budou snažit nalákat nové kupující.
  • Přesně, tak že o víkendu radši hrát nebudu *7*
  • Jen bude o víkendu více hackerů ve hře ... nic jiného se nestane.
  • Ono srovnávat tyhle dvě hry je stále docela scestný. SP těchto her nemá cenu řešit. Obě tyto hry se topí v klišé a hromadě mrtvol co postřílíte. A MP je u každý hry uplně něco jinýho. Běhaj tam vojáci a maj zbraně, to je asi celá podobnost MP těchto her :). Chci teamovou akci s kopou známejch? Zapnu BF3. Chci běžet a hrát si na ramba? Zapnu MW 3 :)
  • Brekeke
  • Napište JEN o víkendu.Pak se dětičkám hry ztratí a plní fora,že jim někdo ukradl hru/y *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit