Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Berme to z té lepší strany - tímhle tempem, v příštím díle si užijeme třeba světelné meče a vznášedla... *7* R.I.P. Old good times...
  • Nejlepší CoD za poslední dobu (Black Ops 2) a původní díly (CoD 1+2, vč. prvního MW) s tímto přístupem nemůže nic překonat. Fandim 3archu, u BO2 byla totiž vidět snaha o inovaci i v singlu. S DLC politikou absolutně nesouhlasim a nekupuji. Tuhle sérii zachrání už jen restart a návrat k WW2. Bohužel to je naivní představa *7*. Snad to Ko(ko)tickovi dojde dřív než se rozhodnou sérii dělat pouze pro krabičky "nové" generace.
  • Mato1987
    Ak mi niekto napíše, že sa grafika dramaticky zmenila v porovnaní s ich poslednými dvoma dielmi tak je ten dotyčný buď slepý, alebo nemá rád pravdu. Toto v žiadnom prípade nie je nový engine.
  • Pejsek a Kocicka varili a varili a uvarili.....smesku Call of Duty s Titanfallem a Crysis......obcas je to i velka pohadka s tim, ze zbrane temer nekopou a pocitam, ze to bude jako tradicne "samoheal". Takze dalsi dil bude o domichani Star Wars a Star Trek......budeme pouzivat klingonske zbrane a fazery, sem tam teleportnem a misto noze budeme z kapes vytahovat laserove mece a pouzivat force power.... *12*
  • reklama? jaka reklama
  • První věta v článku mě rozesmála.. Včera sem rozhodně zklamaný nebyl, protože viděné bylo přesně to co sem od "nového" CoD očekával. A o nějaké nápravě chuti nemůže být ani řeč. Video z MP je spíš k pláči. Titanfall měl aspoň ty titány, BF má aspoň destrukci a zbraně které se nechovají jako plastové atrapy. Tohle je prostě jen šaškárna. *6*
  • del0
    meh meh *6*
  • Zajímavý, hned jsem si vzpoměl na Unreal Tournament 2k3.
  • Tady už není kam dál jít, prostě se bude řezat zas ve velkým (malým) protože o ničem jiném to ani není.
  • species
    nebylo uz jedno COD co se jmenovalo MODERN warfare? To uz jim dochazi nazvy? Ja se nedivim, sak to vydavaj ob den *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit